5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Mc Vities Digestive Original294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kousky hořké čokolády 200g
346,80 Kč/1kg
69,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle sušenkové kroužky v cukru 250 g
183,64 Kč/1kg
45,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,38 Kč/1kg
53,82 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,47 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
538,16 Kč/1kg
240,07 Kč
-105,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,54 Kč
Prodejce: VISO

Coppenrath Mandle Speculoos s vánočním kořením 200g
336,30 Kč/1kg
67,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,29 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Lahodné a zcela bez cukru! Coppenrath vanilkové sušenky bez cukru jsou jemné křehké sušenky s jemnou vanilkovou chutí, které se hodí k jakémukoli horkému nápoji nebo samy o sobě nabízejí skutečný chuťový zážitek.
Coppenrath vanilkové sušenky bez cukru - jemné, křehké a aromatické
Jemné křehké sušenky s přírodní vanilkovou příchutí.
Bez cukru, ale plné chuti.
Slazené sladidly (maltitol, erythritol, isomalt).
Pouze 134 kcal na 30 g - ideální pro uvědomělé znalce.
Znovu uzavíratelné balení pro dlouhotrvající čerstvost.
Kdo si oblíbí vanilkové sušenky Coppenrath bez cukru?
Lidé s chutí na sladké, kteří se chtějí vyhnout cukru, ale ne požitkářství.
Ideální pro každého, kdo hledá lehký, sladký doplněk ke kávě nebo čaji.
Ideální pro malé domácnosti díky praktickému uzavíratelnému balení.
Možnosti požitku
Vychutnejte si je samotné - křehké, lehce sladké a nádherně aromatické.
Podávejte s kávou nebo čajem - ideální pro příjemné chvíle požitku.
Jako jemný doplněk k dezertům - ideální se zmrzlinou, jogurtem nebo pudinkem.
Vyzkoušejte a vychutnejte si ho hned teď!
Vanilkové sušenky Coppenrath bez cukru nabízejí skutečnou vanilkovou chuť v té nejlepší kvalitě - bez cukru, ale s plným požitkem!
Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 1449744 Geeste (D)
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, sladidla (maltitol, isomalt, erythritol), palmový tuk, MÁSELNÝ TUK, CELÁ VEJCE, oligofruktóza, vanilkový extrakt, PŠENIČNÝ škrob, sůl, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný) Může obsahovat stopy sóji a skořápkových plodů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1928 kj Energie kcal 463 kcal Tuky 25GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 14GRM Sacharidy 64GRM Sacharidy, z toho cukr 0,5GRM Bílkoviny 5,8GRM Sůl 0,39GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichVejce a výrobky z nichLepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 14691
- Kód EAN
- 4006952006912
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, sladidla (maltitol, isomalt, erythritol), palmový tuk, MÁSELNÝ TUK, CELÁ VEJCE, oligofruktóza, vanilkový extrakt, PŠENIČNÝ škrob, sůl, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný) Může obsahovat stopy sóji a skořápkových plodů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1928 kj Energie kcal 463 kcal Tuky 25GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 14GRM Sacharidy 64GRM Sacharidy, z toho cukr 0,5GRM Bílkoviny 5,8GRM Sůl 0,39GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichVejce a výrobky z nichLepekMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 14691
- Kód EAN
- 4006952006912
K tomu se hodí také

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Paní Muffinová Mini muffiny s jahodovou náplní nadýchané a šťavnaté 200g
454,75 Kč/1kg
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

LU Pim's Orange příchuť 150g – ovocná pomerančová náplň s čokoládou
1 133,80 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
574,85 Kč/1kg
538,92 Kč
Prodejce: somnia24

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Pouzdro Samsung Galaxy Tab A8: imoshion Trifold skládací pouzdro
488,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Matrace 90x200 22 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónové postelové matrace Roll matrace komfortní pěna
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podlahový ventilátor AERSON 40cm chromovaný větrný stroj 75W stolní ventilátor ventilátor podstavec ventilátoru
2 631,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. září 2015 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg