Citronové tartaletky Bonne Maman – jednotlivé porce, ideální na cesty, 125 g

148,75 Kč

1 190,00 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 13. – pá 16. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
4 591,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
1 446,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g
Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g
1 971,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bretonské máslové sušenky - Fleur de Sel z Guérande 220g
Bretonské máslové sušenky - Fleur de Sel z Guérande 220g
458,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
100,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Máslové sušenky - Galettes du Pont-Aven 100g
Máslové sušenky - Galettes du Pont-Aven 100g
875,90 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
87,59 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
798,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Máslové sušenky - Petit 144g
Máslové sušenky - Petit 144g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 100g
Máslové sušenky 100g
72 450,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,89 Kč
-4%
72,45 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
769,56 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Choco Mini Stars 5x37g
Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Loacker Tortina Original 3 oplatky s lískooříškovým krémem 63g
Loacker Tortina Original 3 oplatky s lískooříškovým krémem 63g
1 647,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
538,16 Kč/1kg
240,07 Kč
-105,53 Kč
134,54 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Open Food 8008560001521, e500, hühnereieiweiß, Zucker, senf und schalenfrüchte enthalten, aprikosenkerne 13 %, milcheiweiß,..., 416 kcal, 6,5 g, 82 g, 65 g
Open Food 8008560001521, e500, hühnereieiweiß, Zucker, senf und schalenfrüchte enthalten, aprikosenkerne 13 %, milcheiweiß,..., 416 kcal, 6,5 g, 82 g, 65 g
264,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
52,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ovocně svěží. Bonne Maman Tartelettes citron jsou malé koláčky s jedinečnou chutí. Křupavé těstíčko je bohatě pokapané lahodným sirupem, který má úžasně ovocnou citronovou příchuť. Tímto způsobem vzniká neodolatelná chuťová kombinace, která vzbuzuje chuť na další.
Seznam přísad
Pšeničná mouka, čerstvé máslo 17 %, cukr, invertní cukrový sirup, čerstvá vejce, mandle, citronové pyré 1,3 %, přírodní aromatické látky, kyselina citronová, sůl, dextróza, želírující látka: pektin.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1844 kJ / 439 kcal, tuky 17,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 9,50 g, sacharidy 66,0 g, z toho cukry 40,0 g, bílkoviny 5,0 g, sůl
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Vejce a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Sezamová semínka a výrobky z nich
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
Gâteaux Bonne Maman BP 20 41700 Contres Frankreich
Prodejní název
Citronové koláčky
Výrobce
Bonne Maman
Počet kusů
1
Číslo produktu
1669
Kód EAN
3178530402988

Seznam přísad
Pšeničná mouka, čerstvé máslo 17 %, cukr, invertní cukrový sirup, čerstvá vejce, mandle, citronové pyré 1,3 %, přírodní aromatické látky, kyselina citronová, sůl, dextróza, želírující látka: pektin.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1844 kJ / 439 kcal, tuky 17,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 9,50 g, sacharidy 66,0 g, z toho cukry 40,0 g, bílkoviny 5,0 g, sůl
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Vejce a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Sezamová semínka a výrobky z nich
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
Gâteaux Bonne Maman BP 20 41700 Contres Frankreich
Prodejní název
Citronové koláčky
Výrobce
Bonne Maman
Počet kusů
1
Číslo produktu
1669
Kód EAN
3178530402988
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Bonne Maman La Madeleine Chocolat au Lait 210g – francouzské máslové madeleines s mléčnou čokoládou
Bonne Maman La Madeleine Chocolat au Lait 210g – francouzské máslové madeleines s mléčnou čokoládou
860,62 Kč/1kg
203,31 Kč
-22,58 Kč
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bonne Maman Tartelettes Chocolat Caramel 135g – mini dortíky s čokoládou a karamelem
Bonne Maman Tartelettes Chocolat Caramel 135g – mini dortíky s čokoládou a karamelem
850,96 Kč/1kg
114,88 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro 10 kusů Nábytkové úchytky KW128 Black Rozteč otvorů 128 mm + šrouby
10 kusů Nábytkové úchytky KW128 Black Rozteč otvorů 128 mm + šrouby
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 195
287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Meblando
Obrázek produktu pro Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 74
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2194
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vídeňské koláčky Coppenrath
Vídeňské koláčky Coppenrath
574,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
798,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bretonské máslové sušenky - Fleur de Sel z Guérande 220g
Bretonské máslové sušenky - Fleur de Sel z Guérande 220g
458,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
100,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g
Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g
1 971,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
673,57 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hostess Vanilla Twinkies 6x10 Pack (6x385g)
Hostess Vanilla Twinkies 6x10 Pack (6x385g)
615,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 19
236,40 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
615,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
364,17 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
910,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Máslové sušenky - Galettes du Pont-Aven 100g
Máslové sušenky - Galettes du Pont-Aven 100g
875,90 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
87,59 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
769,56 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Citronové sušenky z Francie
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg