Kuchenmeister Koala kakaové křupavé sladké sušenky ve tvaru medvěda 75g
47,95 Kč
639,33 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g1 971,53 Kč/1kg
141,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Sommerauslese v čokoládové polevě 12 různých příchutí 235g
596,43 Kč/1kg
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mikado sušenkové tyčinky v hořké čokoládě 75g
1 060,13 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz ovesné sušenky müsli sušenky s jemnými ovesnými vločkami 230g
350,04 Kč/1kg
80,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001518106198, 484 kcal, 6,9 g, 67 g, 27 g, 20 g, 12 g
906,40 Kč/1kg
67,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz máslové sušenky se sníženým obsahem cukru 30 % 150 g
569,33 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper mandlové vločky Belgické máslové sušenky s mandlemi 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
1 893,28 Kč/1kg
236,66 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kuchenmeister Koala kakaové křupavé sladké sušenky ve tvaru medvěda 75g
Zábava při mlsání s krémovým překvapením
Kuchenmeister Koala Cocoa jsou křupavé sušenky ve tvaru medvídků plněné jemným kakaovým krémem. Každé sousto představuje lahodnou kombinaci křupavého těsta a rozplývající se náplně - pochoutka pro malé i velké mlsouny!
Nejdůležitější vlastnosti kakaových sušenek Koala:
- Křupavé medvědí sušenky s krémovou kakaovou náplní
- Ideální na cesty: praktické balení na malou svačinku mezi jídly
- Zábava na mlsání pro malé i velké: lahodná pochoutka s roztomilými motivy koaly
Proč Kuchenmeister Koala kakao?
Tyto sladké křupavé sušenky nabízejí nejen lahodnou chuť, ale také hravé překvapení - ideální mezi jídly, ke sdílení nebo jako malá odměna!
KuchenMeister GmbHCoesterweg 31
D-59494 Soest
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kakaový krém (cukr, palmový tuk*, MLÉČNÝ CUKR, 18 % kakaové hmoty, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny), PŠENIČNÁ mouka, škrob, palmový tuk*, cukr, VEJCE, řepkový olej, sůl, kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné; karamelizovaný cukrový sirup. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2233 kJ/535 kcal, tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 19 g, sacharidy: 60 g, z toho cukr: 37 g, bílkoviny: 4,1 g, sůl: 0,55 g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 59494 Soest (D)
- Prodejní název
- Sušenky plněné kakaovým krémem
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 56938
- Kód EAN
- 4008210262009
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kakaový krém (cukr, palmový tuk*, MLÉČNÝ CUKR, 18 % kakaové hmoty, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny), PŠENIČNÁ mouka, škrob, palmový tuk*, cukr, VEJCE, řepkový olej, sůl, kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné; karamelizovaný cukrový sirup. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2233 kJ/535 kcal, tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 19 g, sacharidy: 60 g, z toho cukr: 37 g, bílkoviny: 4,1 g, sůl: 0,55 g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 59494 Soest (D)
- Prodejní název
- Sušenky plněné kakaovým krémem
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 56938
- Kód EAN
- 4008210262009
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schulte Sommerauslese v čokoládové polevě 12 různých příchutí 235g
596,43 Kč/1kg
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Koala mléčné křupavé sladké sušenky ve tvaru medvěda 75g
639,33 Kč/1kg
47,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 029,11 Kč/1kg
226,31 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
3 452,90 Kč/1kg
345,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Jopassy LED pohádková světla 12 hvězdiček vánoční strom pohádkové světla IP44 teplá bílá
559,72 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Yuet-Chi

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
663,75 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 155,90 Kč/1kg
346,77 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen ABC Russian Bread křupavé sušenky s čokoládou 100g
575,60 Kč/1kg
57,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Cosmetics Beauty Advent Calendar 24 x produkty péče o tělo a lázeňské doplňky - XXL Wellness vánoční kalendář pro ženy a dívky - mátově modrý
749,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
269,64 Kč/1kg
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
993,97 Kč/1kg
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Leibniz Zoo Original 125g
580,00 Kč/1kg
72,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 092,78 Kč/1kg
633,81 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg