4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ziegler Williams pear brandy kořeněná ovocná voňavá příchuť 700ml8 042,51 Kč/1l
6 621,76 Kč
-992,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 629,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml900,98 Kč/1l
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prince Old Apricot 1000ml1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prinz Obstler pálenka 1000ml616,34 Kč/1l
616,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz meruňkový šnaps 1000ml
1 063,79 Kč/1l
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer třešňová voda 42 % obj
1 151,11 Kč/1l
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pircher Williams Edelbrand, 1er Pack 700ml
1 298,34 Kč/1l
908,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meruňková brandy Bailoni 40%
984,44 Kč/1l
689,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fassbind Les Vieilles Barriques, VIEILLE POIRE, 40 %, objem 0,70 litru.
4 105,44 Kč/1l
2 873,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Alpine brandy meruňková jemná lihovina ovocná brandy 35 % 1000ml
563,51 Kč/1l
563,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roner Waldhimbeergeist 40 % obj. 700ml
1 102,76 Kč/1l
771,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Malinový destilát 42 % obj
1 155,31 Kč/1l
808,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nordbrand Klarer 30% obj. 700ml
313,86 Kč/1l
219,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Northofer Lippetaler Jalovec 32% obj. 700ml
417,66 Kč/1l
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 498,57 Kč/1l
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Alte Zwetsche 42 % obj.
1 329,86 Kč/1l
930,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nusbaumer Mirabelle 45% obj. 700ml
2 107,64 Kč/1l
1 475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nordhäuser Rich Harvest Mirabelle 500ml
532,66 Kč/1l
266,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slivovica Žufánek 50% 0,5
1 400,00 Kč/1l
700,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Reef Ugandal 3 - kožené sandály s více pásky SandályReef Ugandal 3 mají pásky ve tvaru T vyrobené z celokožené kůže bez obsahu chromu. Zdobení korálky, které ručně vyrobily vysídlené ženy z Ugandy a které je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru, dodává vzhledu sandálů africký nádech. Boty Reef Ugandaljsou potaženy ekologicky nezávadným lakem. Stélka z bezchromové kůže s extra pěnou zajišťuje pohodlí, zatímco klínový podpatek z recyklované kůže je dalším prvkem těchto kvalitních kožených sandálů Reef. Celkový vzhled dotváří odolná gumová podrážka. model 'Reef Ugandal 3' - opravdový poutač pozornosti na léto...
- Číslo položky: R1181
- Barva+velikost: viz výběr
- Materiál: kůže / syntetika
- Výrobek: Reef Ugandal 3
Pircher Marille 40% Vol 700ml - Meruňková brandy - Výrobce: M & M Deutschland GmbH Carl-Jordan-Straße 18, 83059 Kolber 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky podléhající deklaraci.
- Alergeny
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- M & M Deutschland GmbHCarl-Jordan-Straße 18, 83059 Kolbermoor
- Prodejní název
- Marillenbrand
- Výrobce
- Pircher
- Číslo produktu
- 60650
- Kód EAN
- 80093750001368009375000877
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Neobsahuje žádné složky podléhající deklaraci.
- Alergeny
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- M & M Deutschland GmbHCarl-Jordan-Straße 18, 83059 Kolbermoor
- Prodejní název
- Marillenbrand
- Výrobce
- Pircher
- Číslo produktu
- 60650
- Kód EAN
- 80093750001368009375000877
K tomu se hodí také

Pircher Mirabelle švestka 40% obj. 700ml
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz meruňkový šnaps 1000ml
1 063,79 Kč/1l
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prince Old Apricot 1000ml
1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml
582,21 Kč/1l
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pircher lískooříškový destilát 30% obj. 700ml
833,80 Kč/1l
583,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml
900,98 Kč/1l
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer třešňová voda 42 % obj
1 151,11 Kč/1l
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml
1 050,02 Kč/1l
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bailoni Wachauer Gold meruňkový likér s čerstvou ovocnou šťávou 700ml
815,07 Kč/1l
570,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meruňková brandy Bailoni 40%
984,44 Kč/1l
689,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4400065458000, 500 ml, 30 g, 17 g
530,34 Kč/1l
265,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Stará lesní malina 1000ml
1 181,15 Kč/1l
1 181,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roner Waldhimbeergeist 40 % obj. 700ml
1 102,76 Kč/1l
771,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Alpine brandy meruňková jemná lihovina ovocná brandy 35 % 1000ml
563,51 Kč/1l
563,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 40% obj. 0,7l
826,23 Kč/1l
578,36 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Fassbind Les Vieilles Barriques, VIEILLE POIRE, 40 %, objem 0,70 litru.
4 105,44 Kč/1l
2 873,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Pâpidoux Distillerie de cormeilles Calvados VSOP 40% 700ml, 1. balení
1 051,59 Kč/1l
736,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Connemara Peated Single Malt Whiskey kouřová sladká a suchá 700ml
1 279,99 Kč/1l
895,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kilbeggan Irish Whiskey 40 % 700ml
752,06 Kč/1l
526,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Alte Quetsch láhev zrající v dřevěném sudu 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Mariacron brandy 36 % 700ml
452,43 Kč/1l
316,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Swiss pálenka z borovice 500ml
2 130,20 Kč/1l
1 065,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gdaňská zlatá voda 40 % obj. likér s 22karátovým zlatem 700ml
852,17 Kč/1l
596,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Royal Oporto Tawny Porto Portugalsko | 19 % obj. | 0,75 l
547,37 Kč/1l
410,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Požadovaná složka
Můj džus ze schwarzwaldských třešní vyžaduje jako ingredienci tuto okázalost. Mohu jen říct, že koláč chutná dobře.
Ohodnoceno dne 8. března 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Nejlepší ořechová pálenka všech dob! Vřele doporučuji!
Ohodnoceno dne 27. prosince 2015 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahůdka pro chuťové buňky
Velmi dobrá vůně, nebeská chuť lískových oříšků. Prostě skvělé !!!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ziegler Williams pear brandy kořeněná ovocná voňavá příchuť 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 621,76 Kč
-992,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 629,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 042,51 Kč/1l

Prinz medová hruška lilie 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
716,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
716,22 Kč/1l

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
582,21 Kč/1l

Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 050,02 Kč/1l

Morand Williamsbirne 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 066,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 952,43 Kč/1l

Schladerer ovocná pálenka degustační balení 42 % obj. 6 x 0,03 l
1 698,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
9 437,78 Kč/1l

Morand Mirabelle 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 753,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 505,60 Kč/1l

Walcher Organic Malinový destilát, balení po 3 kusech
2 059,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
980,91 Kč/1l

Prince Old Cherry 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 557,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 557,49 Kč/1l

Echter Nordhäuser Reiche Ernte Williamsbirne ovocná pálenka ''Willi'' (6 x 0,5 l)
1 591,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
530,34 Kč/1l

Nusbaumer Poire Williams 40% 700ml
1 462,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 089,89 Kč/1l

Raki Álá 47 % 0,70 litru
1 442,49 Kč
-65,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 376,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 966,76 Kč/1l

Prinz Swiss pálenka z borovice 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 065,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 130,20 Kč/1l

Prinz Alte Haus švestka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 054,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 054,49 Kč/1l

Prince Old Apricot 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 047,72 Kč/1l

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 498,57 Kč/1l

Prinz meruňkový šnaps 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 063,79 Kč/1l

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
900,98 Kč/1l

Pircher Williams Edelbrand, 1er Pack 700ml
908,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 298,34 Kč/1l

Schladerer třešňová voda 42 % obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 151,11 Kč/1l