4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g550,14 Kč/1kg
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
166,20 Kč/1kg
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
479,07 Kč/1kg
71,86 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
320,88 Kč/1kg
320,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli Strawberry Kiss 150g
879,40 Kč/1kg
131,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Trolli Strawberry Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
Kyselé je zábava! Vydejte se na výlet do sladké zahrady Trolli a natrhejte si z keře ty největší kyselé jahody, které najdete. Opřete se a položte si je na jazyk. Tam budou brnět kysele a ovocně jako čerstvé jahody. Kyselé jahody Trolli jsou skutečnou lahůdkou i pro vegany a vegetariány!
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)- Kyselé pokušení: gumové bonbony s výraznou kyselou jahodovou příchutí.
- O blíbený tvar: Rozkošný jahodový tvar, který milují děti i dospělí.
- Praktické balení: 150 kyselých jahod v uzavíratelné plechovce.
- Ideální pro různé příležitosti: Hit na oslavách, narozeninách a dalších akcích.
Připravte se na ovocný, kyselý chuťový zážitek, který si zamilujete! Trolli Sour Strawberries nabízejí dokonalou kombinaci sladké chuti jahod a kyselého nádechu, díky kterému jsou neodolatelné. Nádherný jahodový tvar těchto gumových bonbonů je nejen pastvou pro oči, ale také skutečným požitkem pro chuťové pohárky. Praktická plechovka obsahuje 150 těchto neodolatelných pochoutek, které jsou ideální pro sdílení a ochutnávání. Ať už je budete podávat na večírku, použijete je jako svačinu na filmový večer nebo je prostě jen mlsáte mezi jídly - tyto kyselé jahody se jistě rychle stanou jednou z vašich nejoblíbenějších pochoutek. Ponořte se do lahodného světa Trolli a nechte se inspirovat touto jedinečnou chutí!
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr; glukózový sirup; modifikovaný škrob (tapioka, brambory); okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma; regulátor kyselosti: malát sodný; potravinářské barvivo (černý rybíz, černá mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota: | obsahuje: 346,00 kilokalorií (kcal) / 1 471,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,00 |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,00 |
| Carbohydrates: | 85,00 |
| z toho cukr: | 55,00 |
| Bílkoviny: | 0,00 |
| Sůl: | 0,20 |
| Název | Trolli kyselé jahody - gumové bonbony |
| Hmotnost | 1200g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na chladném a suchém místě |
| Složení | Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob (tapioka, brambory), regulátor kyselosti: citronová kyselina, jablečná kyselina, regulátor kyselosti: citronan vápenatý, aroma, barvivo (černý rybíz, mrkev, kurkuma), barvivo: patenová modř V, rostlinný tuk (palmový). |
| Potravinářské přídatné látky | S barvivem |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Trolli GmbH. Oststraße 94 90763 Fürth |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1493kJ/351kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 0,1g |
| Tuk | 0,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 85g |
| Sacharidy | 54g |
| z toho cukr | 0,2g |
| Bílkoviny | <0,2g |
Značka TrolliPříchuť jahodaTvar želéPočet kusů 1200,0 gramůPočet kusů 1Příležitost VýletInformace o balení PlechovkaHmotnost 1,2 kilogramuMnožství kusů v balení 1Specialita Vegetarián, Vegan Udělejte si život trollí Objevte rozmanitost ovocných žvýkaček Trolli
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; modifikovaný škrob (tapioka, brambory); okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma; regulátor kyselosti: malát sodný; barvivo (černý rybíz, černá mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1471 kJ/346 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 85 g, z toho cukr: 55 g, bílkoviny: 0 g, sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1266 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth Deutschland
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 301145
- Kód EAN
- 4000512993476
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; modifikovaný škrob (tapioka, brambory); okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma; regulátor kyselosti: malát sodný; barvivo (černý rybíz, černá mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1471 kJ/346 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 85 g, z toho cukr: 55 g, bílkoviny: 0 g, sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1266 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth Deutschland
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 301145
- Kód EAN
- 4000512993476
K tomu se hodí také

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Strawberry Kiss 150g
879,40 Kč/1kg
131,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
235,24 Kč/1kg
338,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli jablečné kroužky, ovocné želé, 1 kg pytel
372,61 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1 krabice rozbitých jahod v krabici
jahody jsou dobré, škoda, že se jedna krabička rozbila, ale karton byl neporušený.
Ohodnoceno dne 16. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg