4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band školní křída lahodně potažené lékořicové tyčinky 175g
230,00 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 175g
351,94 Kč/1kg
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Venco Double Salty Rounds 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Pyramidy - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Medový lékořicový bonbón
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
1 033,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lékořicová vinná křída od společnosti Venco je sladká lékořice v typickém tvaru křídy. Jedná se o sladkou lékořici s křupavou, svěží slupkou a měkkým středem.
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Venco Schoolkrijt – sladká lízátka s křupavým povrchemKousek nizozemské školní doby: Venco Schoolkrijt vypadá jako kousky křídy, při prvním kousnutí křupne a poté se uvolní měkké, sladké jádro z kořene lékořice.Nejdůležitější informace na první pohledChuť: sladká s extraktem z kořene lékořice a solí amoniakglycinem.Konzistence: křupavý obal, měkké jádro.Tvar: tyčinky ve tvaru křídy.Značka: Venco – nizozemská ikona lízátek.Obsah: 1 kg, velký balení.Proč jsou Venco Schoolkrijt tak výjimečnéIdeální pro nostalgiky, do candy barů a pro všechny, kteří mají rádi lízátka s výraznou chutí.Lízátka s kořenem lékořiceObsah: 1000gIngredience: cukr, melasa, pšeničná mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z kořene lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látka (glycerin, sorbitolový sirup), amoniakglycin, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aroma, sůl, regulátor kyselosti (E500).Produkt určený pro dospělé – není určen pro děti.Skladujte v chladu a suchu!Nutriční hodnotyNutriční hodnotyna 100 gEnergie1629 kJ / 381 kcalTuky1,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny1,6 gSacharidy88 g - z toho cukry74 g - z toho polyoly0 gVláknina0 gBílkoviny1,9 gSůl0,18 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Venco Schoolkrijt – sladká lízátka s křupavým povrchemKousek nizozemské školní doby: Venco Schoolkrijt vypadá jako kousky křídy, při prvním kousnutí křupne a poté se uvolní měkké, sladké jádro z kořene lékořice.Nejdůležitější informace na první pohledChuť: sladká s extraktem z kořene lékořice a solí amoniakglycinem.Konzistence: křupavý obal, měkké jádro.Tvar: tyčinky ve tvaru křídy.Značka: Venco – nizozemská ikona lízátek.Obsah: 1 kg, velký balení.Proč jsou Venco Schoolkrijt tak výjimečnéIdeální pro nostalgiky, do candy barů a pro všechny, kteří mají rádi lízátka s výraznou chutí.Lízátka s kořenem lékořiceObsah: 1000gIngredience: cukr, melasa, pšeničná mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z kořene lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látka (glycerin, sorbitolový sirup), amoniakglycin, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aroma, sůl, regulátor kyselosti (E500).Produkt určený pro dospělé – není určen pro děti.Skladujte v chladu a suchu!Nutriční hodnotyNutriční hodnotyna 100 gEnergie1629 kJ / 381 kcalTuky1,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny1,6 gSacharidy88 g - z toho cukry74 g - z toho polyoly0 gVláknina0 gBílkoviny1,9 gSůl0,18 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Venco
- Prodejní název
- Venco školní křída
- Výrobce
- Venco
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- V-06-922-1-kilo
- Kód EAN
- 8714200213130
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Venco Schoolkrijt – sladká lízátka s křupavým povrchemKousek nizozemské školní doby: Venco Schoolkrijt vypadá jako kousky křídy, při prvním kousnutí křupne a poté se uvolní měkké, sladké jádro z kořene lékořice.Nejdůležitější informace na první pohledChuť: sladká s extraktem z kořene lékořice a solí amoniakglycinem.Konzistence: křupavý obal, měkké jádro.Tvar: tyčinky ve tvaru křídy.Značka: Venco – nizozemská ikona lízátek.Obsah: 1 kg, velký balení.Proč jsou Venco Schoolkrijt tak výjimečnéIdeální pro nostalgiky, do candy barů a pro všechny, kteří mají rádi lízátka s výraznou chutí.Lízátka s kořenem lékořiceObsah: 1000gIngredience: cukr, melasa, pšeničná mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z kořene lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látka (glycerin, sorbitolový sirup), amoniakglycin, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aroma, sůl, regulátor kyselosti (E500).Produkt určený pro dospělé – není určen pro děti.Skladujte v chladu a suchu!Nutriční hodnotyNutriční hodnotyna 100 gEnergie1629 kJ / 381 kcalTuky1,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny1,6 gSacharidy88 g - z toho cukry74 g - z toho polyoly0 gVláknina0 gBílkoviny1,9 gSůl0,18 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Venco Schoolkrijt – sladká lízátka s křupavým povrchemKousek nizozemské školní doby: Venco Schoolkrijt vypadá jako kousky křídy, při prvním kousnutí křupne a poté se uvolní měkké, sladké jádro z kořene lékořice.Nejdůležitější informace na první pohledChuť: sladká s extraktem z kořene lékořice a solí amoniakglycinem.Konzistence: křupavý obal, měkké jádro.Tvar: tyčinky ve tvaru křídy.Značka: Venco – nizozemská ikona lízátek.Obsah: 1 kg, velký balení.Proč jsou Venco Schoolkrijt tak výjimečnéIdeální pro nostalgiky, do candy barů a pro všechny, kteří mají rádi lízátka s výraznou chutí.Lízátka s kořenem lékořiceObsah: 1000gIngredience: cukr, melasa, pšeničná mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z kořene lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látka (glycerin, sorbitolový sirup), amoniakglycin, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aroma, sůl, regulátor kyselosti (E500).Produkt určený pro dospělé – není určen pro děti.Skladujte v chladu a suchu!Nutriční hodnotyNutriční hodnotyna 100 gEnergie1629 kJ / 381 kcalTuky1,8 g - z toho nasycené mastné kyseliny1,6 gSacharidy88 g - z toho cukry74 g - z toho polyoly0 gVláknina0 gBílkoviny1,9 gSůl0,18 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Venco
- Prodejní název
- Venco školní křída
- Výrobce
- Venco
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- V-06-922-1-kilo
- Kód EAN
- 8714200213130
K tomu se hodí také

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

vidaXL Sáček na psí exkrementy 750 ks černý 30x20 cm PE
358,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 175g
351,94 Kč/1kg
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Pyramidy - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band školní křída lahodně potažené lékořicové tyčinky 175g
230,00 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Solené griotky 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
274,25 Kč/1kg
274,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Farmářská lékořice - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořicoví medvídci s mátou peprnou a lékořicí bez želatiny 1000g
187,20 Kč/1kg
187,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Medový lékořicový bonbón
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
1 431,00 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno je v pořádku
Lakritové tyčinky jsou čerstvé a chutné. Ale nic jiného jsem ani nečekal, protože jsem si je objednal už podruhé.
Ohodnoceno dne 27. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Školní křídy Venco
Rychlé zpracování a dodání, výrobek je doporučitelný a chutný.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lékořice
Super chutné
Ohodnoceno dne 29. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lahodné
Může být návykový...
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše v pořádku
Zboží podle očekávání s rychlým dodáním
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg