Trolli Apple Mallow 150g

51,93 Kč

346,20 Kč / 1kg

plus 364,14 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Vangusto Marshmallows 1000g MIX
Vangusto Marshmallows 1000g MIX
608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g
Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g
470,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
164,89 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
283,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
640,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
310,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g
Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g
310,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
398,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Strawberry kiss Jahodové pusinky 200 g
Trolli Strawberry kiss Jahodové pusinky 200 g
423,95 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 125g
Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 125g
471,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Housenka XXL extra dlouhé ovocné housenky z pěnového cukru 960g
Haribo Housenka XXL extra dlouhé ovocné housenky z pěnového cukru 960g
502,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 19
482,48 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Schuttelaar - Figurky Měkké pěnové polštáře - 1kg
Schuttelaar - Figurky Měkké pěnové polštáře - 1kg
319,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Rombiss pastilky s příchutí vanilky a jahody 225g
Haribo Chamallows Rombiss pastilky s příchutí vanilky a jahody 225g
1 651,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
371,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Haribo - Chamallows Rebarbora, sklenice po 120 kusech
Haribo - Chamallows Rebarbora, sklenice po 120 kusech
827,06 Kč/1kg
793,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
296,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Barbecue Marshmallows 260 g – sladké a kořeněné na grilování
Haribo Chamallows Barbecue Marshmallows 260 g – sladké a kořeněné na grilování
449,12 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Frisia Kabelspekken - 60 kusů
Frisia Kabelspekken - 60 kusů
634,51 Kč/1kg
666,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
566,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Složení
Cukr; glukózo-fruktózový sirup; voda; želatina; regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná; želírující látka: pektin; regulátor kyselosti: malát sodný; aroma; barvivo: kurkumin, riboflavin, brilantní modř FCF; kukuřičný škrob. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY SÓJI A MLÉKA!

Zvláštní pokyny pro skladování
Může obsahovat stopy sóji a mléka. Chraňte před teplem a vlhkostí

Průměrné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 1447
Kalorická hodnota v kcal 340
Tuk v g 0,10
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g0,00
Sacharidy v g 83,00
Sacharidy, z toho cukr v g 75,00
Bílkoviny v g 2,20
Sůl v g 0,15


Deklarovatelné přídatné látky
s barvivem

Může obsahovat stopy ... obsahuje
Sójové boby a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Seznam přísad
Cukr; glukózo-fruktózový sirup; voda; želatina; okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; želírující látka: pektin; regulátor kyselosti: malát sodný; aroma; barvivo: kurkumin, riboflavin, brilantní modř FCF; kukuřičný škrob
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 340 kilokalorií (kcal); Kalorická hodnota: 1447 kilojoulů (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 83 g; Sacharidy, z toho cukr: 75 g; Sacharidy, bílkoviny: 2,2 g; Sůl: 0,15 g
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka
Může obsahovat stopy sóji a výrobků z ní
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Prodejní název
Pěnové cukrovinky Marshmallow s náplní (11%)
Výrobce
Číslo produktu
220039
Kód EAN
4000512015055

Seznam přísad
Cukr; glukózo-fruktózový sirup; voda; želatina; okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; želírující látka: pektin; regulátor kyselosti: malát sodný; aroma; barvivo: kurkumin, riboflavin, brilantní modř FCF; kukuřičný škrob
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 340 kilokalorií (kcal); Kalorická hodnota: 1447 kilojoulů (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 83 g; Sacharidy, z toho cukr: 75 g; Sacharidy, bílkoviny: 2,2 g; Sůl: 0,15 g
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka
Může obsahovat stopy sóji a výrobků z ní
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Prodejní název
Pěnové cukrovinky Marshmallow s náplní (11%)
Výrobce
Číslo produktu
220039
Kód EAN
4000512015055
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
639,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
95,85 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
640,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
640,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
329,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Tutto Mare ovocné a pikantní balení podmořského světa 175g
Trolli Tutto Mare ovocné a pikantní balení podmořského světa 175g
152,40 Kč/1kg
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Playmouse 150g
Trolli Playmouse 150g
827,27 Kč/1kg
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
320,88 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
320,88 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Dracula 150g
Trolli Dracula 150g
42,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
9,76 Kč
-34%
6,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Tarantulla extra měkké ovocné žvýkačky pavouci 6 příchutí 975g
Trolli Tarantulla extra měkké ovocné žvýkačky pavouci 6 příchutí 975g
476,65 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
464,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Želé Trolli Pop Eye 75 g
Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
54,86 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
359,05 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
829,00 Kč/1kg
124,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari  Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
1 623,96 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
479,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
71,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Mini Pizza ovocná guma malá kulatá sladká bezlepková 1000g
Trolli Mini Pizza ovocná guma malá kulatá sladká bezlepková 1000g
271,31 Kč/1kg
271,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
453,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro GRIESSON Čokoládové horské sušenky klasické,150g
GRIESSON Čokoládové horské sušenky klasické,150g
267,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
40,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Party Bacon Ham Style pikantní křupavá a kouřově lahodná 250g
XOX Party Bacon Ham Style pikantní křupavá a kouřově lahodná 250g
377,32 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
94,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trolli Mix Stixi gumové bonbony s různými ovocnými příchutěmi 85g
Trolli Mix Stixi gumové bonbony s různými ovocnými příchutěmi 85g
336,59 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
164,89 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Želatinové fazolky, 225 g, Borůvka, Citrón, Mučenka, Broskev, Raspberry, Vícebarevný, 75 g, 49,9 g
STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Želatinové fazolky, 225 g, Borůvka, Citrón, Mučenka, Broskev, Raspberry, Vícebarevný, 75 g, 49,9 g
198,31 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Vangusto Marshmallows 1000g MIX
Vangusto Marshmallows 1000g MIX
608,35 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g
Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
329,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Super Kick – pěnové bonbóny s náplní, balení po 4 kusech, 75 g
Trolli Super Kick – pěnové bonbóny s náplní, balení po 4 kusech, 75 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Kiss Minis pěnové cukrové bonbony ovocné žvýkačky balení 150g
Trolli Kiss Minis pěnové cukrové bonbony ovocné žvýkačky balení 150g
31,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
209,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band sladké houby z pěnového cukru s malinovou příchutí 130g
Red Band sladké houby z pěnového cukru s malinovou příchutí 130g
47,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g
Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls černé velké kuličky z pěnového cukru 1000g
Mellow bacon balls černé velké kuličky z pěnového cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
356,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
283,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro American Bakery - Magic Mallows Duhové cereálie s Marshmallows 200g
American Bakery - Magic Mallows Duhové cereálie s Marshmallows 200g
782,18 Kč
-117,27 Kč
664,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 324,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mellow Mellow Marshmallow BBQ včetně dřevěných špízů na grilování 250g
Mellow Mellow Marshmallow BBQ včetně dřevěných špízů na grilování 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
130,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
523,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls růžové velké kuličky z pěnového cukru 125g
Mellow bacon balls růžové velké kuličky z pěnového cukru 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g
Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg