5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dd5ef335135a00da0043501f52806f87.webp)
Další informace o reklamě
Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]2 083,96 Kč/1l
1 715,84 Kč
-257,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 458,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Killepitsch bylinný likér, 1 balení1 089,80 Kč/1l
762,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Malibu Original, 21%, Španělsko755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Rosé Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Lillet Red 17% 0,75L
606,68 Kč/1l
455,01 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
692,94 Kč/1l
525,47 Kč
-40,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Berry 10.3% vol. 3 x 0,2 L
641,85 Kč/1l
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ficken Liquors 15% obj. 20x0,02l
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ramazotti Amaro jemný italský polotekutý bylinný likér 700ml
748,59 Kč/1l
524,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Orientální DÉJA-VU 17% obj.
630,74 Kč/1l
441,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Saurer Apfel 16%
366,16 Kč/1l
256,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér 18 % obj. 700ml
243,33 Kč/1l
170,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 1000ml
651,01 Kč/1l
651,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sourz Apple The Original Sweet and Sour Shot | 15 % obj. | 0,7 l
405,99 Kč/1l
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte kouzlo Lillet Blanc, vynikajícího francouzského aperitivu, který svými jedinečnými kombinacemi pečlivě vybraných vín a ovocných likérů okouzlí. S obsahem alkoholu 17 % a v praktické 0,75litrové láhvi nabízí Lillet Blanc jedinečný chuťový zážitek, který si oblíbí jak znalci, tak milovníci dobrého pití. Chuťový profil: Lillet Blanc se prezentuje zářivou zlatou barvou a svůdným aromatickým buketem pomerančů, medu, exotického ovoce a nádechem máty. V chuti se rozvíjí harmonická rovnováha mezi živou kyselinkou vín a sladkou ovocností likérů, což vede k plnému a bohatému dojmu. Jemná hořkost v závěru dotváří chuťový zážitek a činí z Lillet Blanc dokonalý aperitiv. Doporučení k servírování: Lillet Blanc nejlépe rozvine svou plnou chuť vychlazený a podávaný samotný s ledem. Pro osvěžující variantu přidejte plátek pomeranče nebo citronu. Je také vynikající základnou pro různé koktejly a long drinky, jako je slavný Lillet Vive, který se podává s tonickou vodou a plátkem okurky. Výroba: Lillet Blanc je vyráběn v Podensacu, malé obci jižně od Bordeaux, a zachovává tradici a řemeslné postupy, které jsou od jeho založení v roce 1872 základem tohoto aperitivu. Výběr vín a ovocných likérů, které se do Lillet Blanc používají, podléhá přísným kvalitativním kritériím, aby byla zaručena produktu. Chuťový zážitek: Lillet Blanc je ideálním společníkem pro zvláštní příležitosti nebo jako elegantní začátek večera plného potěšení. Ať už jako aperitiv před jídlem, jako relaxační nápoj v letní noci nebo jako kreativní ingredience v koktejlech, Lillet Blanc vždy slibuje nezapomenutelný chuťový zážitek. Zakupte si nyní aperitiv Lillet Blanc 17 % obj. 0,75 l a nechte se okouzlit elegancí a rozmanitostí tohoto výjimečného francouzského aperitivu.
Lillet Blanc aperitiv klasické bílé víno z Francie 750ml
Kandované pomeranče, med, borovicová pryskyřice a exotické ovoce: tato mimořádná kombinace chutí učinila z Lillet Blanc skutečnou klasiku. Tento originál je oceňován pro svou velmi zvláštní chuť a vysokou kvalitu již od roku 1872. Tradiční ruční výroba zaručuje, že tomu tak bude i v budoucnu u každé jednotlivé lahve.
Pernod Ricard Germany GmbH
Habsburgerring 2
50674 Kolín nad Rýnem
Kolín nad Rýnem, Německo
Lillet Aperitif White - Výjimečný požitek s ovocně-svěží chutí!
Lillet Aperitif Weiss je jedinečná kombinace ovocně-svěžích chutí, která okouzlí vaše chuťové buňky. S obsahem alkoholu 17 % a velikostí láhve 0,75 l je Lillet Aperitif White dokonalým společníkem pro zvláštní příležitosti.
Výjimečná chuť Lillet Aperitif White je založena na pečlivě vybrané směsi kandovaných pomerančů, medu, borové pryskyřice a exotického ovoce. Tato harmonická kompozice dodává aperitivu jedinečnou chuť a činí z něj skutečnou klasiku.
Vychutnejte si Lillet Aperitif White čistý a dobře vychlazený jako osvěžující aperitiv nebo jej použijte jako dokonalou přísadu do koktejlů, která dodá vašim nápojům elegantní a všestrannou chuť. Ovocná chuť dokonale ladí s ostatními ingrediencemi a vytváří chuťové zvýraznění.
Lillet Aperitif White se vyrábí podle původní receptury ve francouzském Podensacu již od roku 1872. Pečlivý výběr nejlepších bílých hroznů a zjemnění domácím ovocným macerátem z pomerančů dodávají aperitivu nezaměnitelnou kvalitu a plný charakter.
Další zvláštností Lillet Aperitif White je přídavek špetky chininu, který dodává chuti lehce hořký nádech a dotváří celkový zážitek.
Objevte harmonickou, elegantní a všestrannou chuť Lillet Aperitif White a nechte se inspirovat mimořádnou kombinací ovocných, svěžích chutí.
Výrobce: PR Ricard, LGGF
Země původu: Francie
Skladujte na chladném a suchém místě
Za následující informace nepřebíráme žádnou odpovědnost. Zkontrolujte prosím také informace na obalu. Pouze ty jsou závazné.
Upozornění: Vyobrazení se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.
Pro každé víno Lillet Blanc se pečlivě mísí nejlepší bílé hrozny z našich pěstitelských oblastí. Speciální výběr odrůd dodává aperitivu plnou, bohatou strukturu a ovocnou vůni. Toto složení je pak zjemněno naším vlastním macerátem z pomerančů. Mimochodem, všechny ovocné maceráty vyrábí sám sklepmistr v Podensacu. Kromě toho se do Lillet Blanc od počátku 19. století přidává špetka chininu. Voilà!
- Tradiční výroba v Podensacu, Francie
- Podle rodinného receptu z 19. století
- Kombinace vynikajících vín a macerátů z exotických citrusových plodů
- Nejlépe chlazené (6-8 °C)
- Ovocné. Svěží. A typicky francouzské!
Obsah alkoholu: 17
Objem láhve: 750 ml
Rozměry (láhev):Průměr: 7,6 cm
Výška: 32,2 cm
Zodpovědný přístup k alkoholu je důležitý.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
Pernod Ricard Deutschland GmbH, Habsburgerring 2, 50674 Kolín nad Rýnem, Německo
Číslo výrobku výrobce: 80504700
Klasika Lillet
Kandované pomeranče, med, borovicová pryskyřice a exotické ovoce: tato výjimečná kombinace chutí učinila z Lillet Blanc skutečnou klasiku. Tento originál je oceňován pro svou velmi zvláštní chuť a vysokou kvalitu již od roku 1872.
Složení
Pro každý Lillet Blanc se pečlivě mísí nejlepší bílé hrozny z pěstitelských oblastí Lillet. Speciální výběr odrůd hroznů dodává aperitivu plnou, bohatou strukturu a ovocnou chuť. Toto složení je pak zjemněno vlastním pomerančovým macerátem. Všechny ovocné maceráty vyrábí sám sklepmistr v Podensacu. Od počátku 19. století se do Lillet Blanc přidává také špetka chininu. Voilà!
Takto si ho můžete vychutnat jako Lillet Chérie:
lillet Blanc: 5 cl,
10 cl Thomas Henry Cherry Blossom Tonic,
Kostky ledu, hroznové víno
Nalijte Lillet Blanc do sklenice naplněné kostkami ledu. Přidejte Thomas Henry Cherry Blossom Tonic a ozdobte rozpůlenými hrozny.
Aperitivní víno Lillet Blanc 0,75 l ze země původu Francie
% alkoholu: 17Země: FrancieOblast: n.b.Stáří : b.d.Typ: neuvedenoVýrobce/značka: LilletBarva : neuvedenoChuť : neuvedenoOdkaz na: siřičitanyBarvivo : neuvedenoPo otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
Není určeno k prodeji osobám mladším 18 let, není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Svou objednávkou potvrzujete, že jste plnoletí.
Kromě Lillet čeká na vaše objevení, objednání a ochutnání mnoho dalších lihovin, jako je rum, whisky, gin, tequila a další. Prohlédněte si nyní, objevte skvělé nabídky a okamžitě nakupte.
Další informace o produktech získáte telefonicky zde prostřednictvím naší stránky MeinSpirituosenversand nebo přímo u výrobce.
Aperitiv Lillet Blanc se skládá z 85 % objemu vína Bordeaux a 15 % objemu ovocného likéru vyráběného přímo společností Lillet v Podensacu.
Lillet Blanc se vyrábí z vína odrůdy Sémillion.
"Bílý Lillet" má spíše zlatožlutou než bílou barvu a květinovou vůni.
Na patře má plnou strukturu a chutná po pomerančích, smrkové pryskyřici, exotickém ovoci a medu.
Závěr je příjemně dlouhý.
Lillet je lahodný samotný, na ledu a skvěle se hodí i k celé řadě koktejlů.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Víno (hrozny, cukr, konzervant (siřičitany)), cukerný sirup, ovocný nálev, alkohol, nálev z kůry chinkony, konzervant (suflit), antioxidant (kyselina askorbová)
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyBarviva
- Hmotnost
- 1310 g
- Obsah alkoholu
- 17 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH Habsburgerring 2 50674 Köln
- Prodejní název
- Lillet Blanc aperitiv klasické bílé víno z Francie 750ml
- Výrobce
- Lillet
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- LIBL
- Kód EAN
- 3057230000253
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Víno (hrozny, cukr, konzervant (siřičitany)), cukerný sirup, ovocný nálev, alkohol, nálev z kůry chinkony, konzervant (suflit), antioxidant (kyselina askorbová)
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyBarviva
- Hmotnost
- 1310 g
- Obsah alkoholu
- 17 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH Habsburgerring 2 50674 Köln
- Prodejní název
- Lillet Blanc aperitiv klasické bílé víno z Francie 750ml
- Výrobce
- Lillet
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- LIBL
- Kód EAN
- 3057230000253
K tomu se hodí také

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
692,94 Kč/1l
525,47 Kč
-40,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Liquors 15% obj. 20x0,02l
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Aperol Aperitif | 11 % obj. | 0,7 l
1 241,01 Kč/1l
868,71 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Rosé Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nega Fulo Cachaca | 41,5 % obj. | 0,7 litru
844,20 Kč/1l
590,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 1000ml
651,01 Kč/1l
651,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Feinkost Käfer lehké suché Chardonnay s medovo-vanilkovým nádechem 750ml
167,48 Kč/1l
125,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
525,59 Kč/1l
367,91 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

talíř d23cm mělký -100ks-papírový
282,22 Kč
Prodejce: Modadeti

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Folia, kufřík na tvoření Jumbo, 36,5 x 4,1 x 26 cm, 107 dílů
430,43 Kč/1kg
506,18 Kč
Prodejce: M_plus_L

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 064,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
493,07 Kč/1l
345,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ramazotti Amaro jemný italský polotekutý bylinný likér 700ml
748,59 Kč/1l
524,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 859,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada strašidelných halloweenských dekorací s více než 30 kusy
189,05 Kč
Prodejce: tkgruppe

Martini Asti, 0,75 l, Doux, Bílé, Asti, Itálie, Veneto (IT)
602 639,99 Kč/1l
451,98 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

SONGMICS Slunečník 290 x 290 cm UPF 50+ se stojanem otočným o 360°
6 155,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

WOLTU Záclony s volánkovou páskou průhledná záclona lněný vzhled 140x245 cm Bílá
346,94 Kč/1m
850,00 Kč
Prodejce: TR8
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt, super cena!!!
Skvělý aperitiv za skvělou cenu! Kdykoliv znovu! Moc děkuji!
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 656,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
885,41 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
873,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 247,87 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 133,47 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Baileys Original, Krémová, 17%



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
685,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,51 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Bylinný likér Monteo Amaro Italiano s příchutí citronu 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
579,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
827,57 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 368,04 Kč/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
972,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 389,03 Kč/1l

Ramazotti Amaro jemný italský polotekutý bylinný likér 700ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
524,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
748,59 Kč/1l

Pallini Limoncello, Citrón, 26%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
541,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 082,52 Kč/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
701,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,46 Kč/1l

Malibu Original, 21%, Španělsko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,36 Kč/1l