Rybí omáčka 700ml - Chobotnice

119,92 Kč

171,31 Kč / 1l

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 15. – út 20. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
686,55 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
177,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
[ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
360,82 Kč/1l
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
869,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Megachef PREMIUM Rybí omáčka bez lepku 200ml | bez glutamátu | Rybí omáčka
Megachef PREMIUM Rybí omáčka bez lepku 200ml | bez glutamátu | Rybí omáčka
670,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
134,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
242,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro [ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin omáčka bez lepku
[ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin omáčka bez lepku
599,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
238,02 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Bez rybí omáčky 155ml
Bez rybí omáčky 155ml
591,87 Kč/1l
142,20 Kč
-50,46 Kč
91,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Specializované potraviny Tapioca Parels 454g sáčky (Tapioca perly)
Specializované potraviny Tapioca Parels 454g sáčky (Tapioca perly)
223,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
101,65 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice

Tato jedinečná omáčka dokonale doplní vaše kulinářská díla a dodá jim hlubší chuť a vůni. Naše rybí omáčka je vyrobena z nejkvalitnějších surovin a dodá vašim pokrmům jedinečnou průzračnost a intenzitu. Jste připraveni na kulinářskou výzvu?

Naše rybí omáčka 700 ml - chobotnice je dokonalým řešením pro všechny milovníky mořských plodů. Získáte 700ml láhev, která vystačí na mnoho chutných pokrmů. Ať už se chystáte připravit lahodné špagety z mořských plodů, nebo všem zamotáte hlavu zajímavou rybí pastou, naše rybí omáčka zvýrazní chuť vašeho pokrmu. Díky své výrazné a jedinečné chuti je omáčka z olihní tajným doplňkem, který z vašich pokrmů udělá skutečnou kulinářskou událost

Složení: ančovičky 77 %, sůl, cukr Průměrná výživová hodnota na 100 g/100 ml: Energetická hodnota 236kJ/56kcal Tuk <0,5g včetně nasycených kyselin <0,1 Sacharidy 3g, z toho cukry 2,8g Bílkoviny 11g Sůl 27,2 g Země původu: Thajsko Skladování: skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Thajská rybí omáčka Aquid se vyrábí z fermentovaných ančoviček. Používá se jako náhražka soli téměř ve všech teplých i studených asijských pokrmech.
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Ryby a výrobky z nich
Hmotnost
900 g
Potravinářský podnik
Squid
Prodejní název
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Výrobce
Squid
Číslo produktu
4662
Kód EAN
8850620888074

Objem
0.7 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Ryby a výrobky z nich
Hmotnost
900 g
Potravinářský podnik
Squid
Prodejní název
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Výrobce
Squid
Číslo produktu
4662
Kód EAN
8850620888074
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
869,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 249
703,54 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 144
460,40 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
145,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta zelená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta zelená pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 400
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Obrázek produktu pro Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 409,99 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 25
175,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 820
947,24 Kč
Prodejce: FANEO
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
109,05 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,26 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
113,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
53,91 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,86 Kč
110,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
277,02 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
123,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg