5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L110,68 Kč/1l
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L125,31 Kč/1l
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kikkoman Ponzu sójová omáčka 250ml | Kořenící omáčka se sójovou omáčkou a octem, s citronovou příchutí2 527,96 Kč/1l
631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kikkoman japonská omáčka Wok Teriyaki přirozeně hustá 975ml420,15 Kč/1l
409,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kikkoman Original Soy Sauce skleněná láhev tekutá kořenící omáčka 250ml
615,36 Kč/1l
153,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sójová omáčka Yamasa o objemu 500 ml
532,36 Kč/1kg
144,13 Kč
-11,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sójová omáčka Kikkoman 1,9 litru | Sójová omáčka | Přírodně vařená sójová omáčka
316,73 Kč/1l
601,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kikkoman 100906, 150 ml, Láhev, 1 kusů, 77 kcal, 325 kJ, 10 g
801,33 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
227,37 Kč/1l
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dávkovač sójové omáčky bez soli 150 ml - Kikkoman
801,33 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KIKKOMAN sójová omáčka – dochucovadlo do těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů, 1000 ml
Přehled produktu
Sójová omáčka KIKKOMAN je mnohem více než jen klasická asijská dochucovací omáčka. Díky přírodnímu způsobu výroby a vyvážené chuti umami se hodí k celé řadě pokrmů z nejrůznějších kuchyní světa. Tradiční výroba ze sójových bobů, pšenice, vody a soli zajišťuje plnou chuť s harmonickými slanými, sladkými a pikantními tóny. Ať už jde o těstoviny, hamburgery, saláty, masové pokrmy nebo kreativní dezerty, sójová omáčka Kikkoman dodává jídlům další chuťovou hloubku a zajišťuje výjimečný kulinářský zážitek. Praktická láhev o objemu 1000 ml je ideální pro ambiciózní kuchaře-amatéry, gastronomii a všechny, kteří ocení kvalitní kořenící přísady.
Hlavní vlastnosti
Sójová omáčka KIKKOMAN se vyrábí podle tradičního japonského způsobu kvašení. Díky přirozenému fermentačnímu procesu vzniká komplexní aroma s intenzivní chutí umami.
K výrobě se používají výhradně sójové boby, pšenice, voda a sůl. Tato přirozeně kvašená sójová omáčka neobsahuje žádná umělá aromata, barviva ani konzervační látky.
Všestranná omáčka Kikkoman se hodí nejen k asijským pokrmům, ale také k těstovinám, hamburgerům, salátům, zálivkám a moderním receptům. Díky tomu se stává nepostradatelnou součástí kreativní kuchyně.
Tipy k použití
Sójová omáčka KIKKOMAN se skvěle hodí k dochucení těstovinových omáček, hamburgerů a sendvičů. Již několik kapek dodá jídlu další chuť a intenzivní chuťový nádech.
Sójová omáčka pro saláty plně rozvine svůj potenciál i v salátech a dresincích. Doplňuje čerstvé suroviny vyváženou umami složkou a dodává dresincům větší hloubku.
Kreativním kuchařům nabízí sójová omáčka Kikkoman zajímavé možnosti při přípravě dezertů. Čokoládové kreace, karamel a další sladké pokrmy získávají díky jemné chuti výjimečný chuťový zážitek.
Často kladené otázky
Z čeho se vyrábí sójová omáčka KIKKOMAN?
Omáčka se skládá ze sójových bobů, pšenice, vody a soli a je fermentována tradičním způsobem.
K jakým pokrmům se sójová omáčka hodí?
Hodí se k asijským pokrmům, těstovinám, hamburgerům, salátům, zálivkám, marinádám, masovým pokrmům a dokonce i k dezertům.
Je sójová omáčka fermentována přírodním způsobem?
Ano, sójová omáčka KIKKOMAN je přirozeně fermentována tradiční japonskou metodou.
Lze sójovou omáčku použít k marinování?
Ano, skvěle se hodí k marinování masa, ryb, zeleniny a tofu.
Proč se sójová omáčka doporučuje i k dezertům?
Přirozená chuť umami může čokoládě, karamelu a dalším sladkým pokrmům dodat další chuťovou hloubku.
Kikkoman Trading Europe GmbH
Theodorstraße 180
40472 Düsseldorf
Zamów już dziś oryginalny sos Kikkoman! Dodaj głębi smaku swoim potrawom - nie czekaj!
Přírodně vařená sójová omáčka Kikkoman
Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Klasika mezi sójovými omáčkami. Ideální univerzální koření na drůbež, ryby, maso, zeleninu, saláty, těstoviny a rýžové pokrmy.
Složení:
Složení: voda, sójové boby, pšenice, jedlá sůl
Informace pro alergiky:
Sója, pšenice
Čistá hmotnost/čistý obsah:
1L
Dovozce/výrobce:
Kikkoman Trading Europe GmbH, Theodorstr. 180, 40472 Düsseldorf, Německo
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce.
Země původu:
Nizozemsko
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích, nezaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava:
Průměrné výživové údaje na 100 ml
| Kalorická hodnota | 325 kJ 77kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | g g |
| Sacharidy - z toho cukr | 3,2g 0,6g |
| Vláknina | g |
| Bílkoviny | 10g |
| Sůl | 16,9g |
KIKKOMAN sójová omáčka 1.000ml
KIKKOMAN PŘÍRODNĚ VAŘENÁ SÓJOVÁ OMÁČKA
Ideální univerzální dochucovadlo pro drůbež, ryby, maso, zeleninu, saláty, těstoviny a rýžové pokrmy.
Složení: Složení: voda, sójové boby, pšenice, jedlá sůl.
Alergeny: sója, pšenice.
Po otevření skladujte v chladničce.
Obsah: 1 000 ml / 1 litr
Původ: Nizozemsko
Pivovar: Nizozemí KIKKOMAN FOODS EUROPE B.V. Nizozemsko.
Distribuce pro Evropu:
KIKKOMAN TRADING EUROPE GmbH
Theodorstraße 293
40472 Düsseldorf, Německo.
KIKKOMAN je registrovaná ochranná známka společnosti Kikkoman Corporation, Japonsko.
Průměrné výživové hodnoty na 100 mlKalorická hodnota / Energetická hodnota325 kJ / 77 kcal Tuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny0gKohlenhydráty / Sacharidy3,2g davon Zucker / z toho cukr0,6gEiweiß / Bílkoviny10gSůl / Salt16,9g
Omáčka & oacute; a dresink & oacute; w jsou přísady pro dochucení vařených pokrmů a jídel na talíři. Zdravější náhrada soli nebo koření pro tekuté Maggi.
p >
Po otevření lahvičku nejlépe uchovávejte v ledu & oacute;s - díky tomu si sójová omáčka Kikkoman zachová svou kvalitu
co nejdéle.Oxidace, proces, ke kterému dochází při kontaktu s kyslíkem, způsobuje, že omáčka získává silnou > tmavší barvu.
< p class = & quot; Körper & quot; > SLOŽENÍ: silná & gt ;
& quot; p třída = &; tělo & quot; > voda, sójové boby , < stark > pšenice , sól
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Kikkoman Trading Europe GmbH
Theodorstraße 293, 40472 Düsseldorf, Německo
Název potraviny
Sójová omáčka
Seznam složek
Složení: Voda, SÓJOVÉ BOBY, PŠENICE, kuchyňská sůl.
Průměrné výživové hodnoty na 100 ml (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 325,00
Kalorická hodnota v kcal 77,00
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v gsaturované mastné kyseliny v g 0,00
Sacharidy v g 3,20
Sacharidy, z toho cukr v g 0,60
Bílkoviny v g 10,00
Sůl v g 16,90
Přídatné látky podléhající prohlášení
Neobsahuje žádné přídatné látky podléhající prohlášení
Obsažené alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; pšenice a výrobky z ní
Sójová omáčka 1l - Kikkoman
Originální sójová omáčka od společnosti Kikkoman v balení o objemu 1 litr.
| Obsah: | obsahuje: 1 litr |
Přírodně vařená sójová omáčka Kikkoman je vždy tou pravou omáčkou na dochucení, ať už při vaření, nebo na dochucení na stole. A to nejen pro asijské pokrmy. Vyzkoušejte ji do svého oblíbeného pokrmu, k italským těstovinám, americkým hamburgerům, do salátů nebo třeba do dezertů. Vaří se podle tradiční receptury ze čtyř čistých ingrediencí: sóji, pšenice, vody a soli. A nezaměnitelná charakteristika přírodně vařené sójové omáčky Kikkoman: plavá, průhledná barva a nezaměnitelné aroma.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, SÓJOVÉ boby, PŠENICE, kuchyňská sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 77 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 325 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 3,2 g Sacharidy, z toho cukr: 0,6 g Tuky: 0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: -g Bílkoviny: 10 g Sůl: 16,9 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichObsahuje: Pšenici a výrobky z níObsahuje obiloviny obsahující lepek
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- KIKKOMAN
- Prodejní název
- Sójová omáčka
- Výrobce
- Kikkoman
- Číslo produktu
- 8294
- Kód EAN
- 8715035110809
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, SÓJOVÉ boby, PŠENICE, kuchyňská sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 77 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 325 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 3,2 g Sacharidy, z toho cukr: 0,6 g Tuky: 0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: -g Bílkoviny: 10 g Sůl: 16,9 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichObsahuje: Pšenici a výrobky z níObsahuje obiloviny obsahující lepek
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- KIKKOMAN
- Prodejní název
- Sójová omáčka
- Výrobce
- Kikkoman
- Číslo produktu
- 8294
- Kód EAN
- 8715035110809
K tomu se hodí také

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA
![Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Sada bambusových hůlek 100 párů Jade Temple
436,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 561,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
95,98 Kč/1kg
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DanKlorix Čisticí Prostředek 1,5 l - Účinná a Silná Formule
177,01 Kč/1l
265,51 Kč
Prodejce: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Leifheit Set CLEAN TWIST Disc Mop Ergo
1 014,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
4 622,40 Kč/1kg
124,62 Kč
-9,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

COCK TOM YUM Tradiční thajská pasta 900g
359,13 Kč/1kg
419,43 Kč
-96,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
323,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo
3 918,39 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rajčatový protlak Oro di Parma dvojnásobně zahuštěný v plechovce 70g
436,43 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
1 633,05 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Oblíbená kořenící omáčka
Ideální jako zásoba pro doplňování 220 ml lahvičky u stolu a při vaření
Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, spravedlivá cena, rychlé dodání
dobrý produkt
Ohodnoceno dne 23. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!
Velmi dobře!
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg