Bílé fazole Hak 365 g – předvařené, s vysokým obsahem vlákniny, ideální do salátů a dušených pokrmů

116,77 Kč

319,92 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Salát z norských okurek 530g
Salát z norských okurek 530g
212,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Bílé fazole cannellini 400g/240g MARIMAX
Bílé fazole cannellini 400g/240g MARIMAX
58,06 Kč/1kg
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Bílé fazole Hak v rajčatové omáčce 360 g – vysoký obsah bílkovin a vynikající
Bílé fazole Hak v rajčatové omáčce 360 g – vysoký obsah bílkovin a vynikající
383,58 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak Kapucijners 710 g – Vysoce kvalitní předvařený hrášek nasturtium s vysokým obsahem vlákniny
Hak Kapucijners 710 g – Vysoce kvalitní předvařený hrášek nasturtium s vysokým obsahem vlákniny
247,04 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dawtona Bílé fazole 2,6 kg – Ideální do polévek a salátů
Dawtona Bílé fazole 2,6 kg – Ideální do polévek a salátů
72,31 Kč/1kg
279,34 Kč
-69,63 Kč
209,71 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Hak fazole 380 g – Předvařené fazole bohaté na bílkoviny v plechovce
Hak fazole 380 g – Předvařené fazole bohaté na bílkoviny v plechovce
181,05 Kč/1kg
68,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak Doperwtjes Zeer Fijn 680g – Čerstvý zelený hrášek do polévek a salátů
Hak Doperwtjes Zeer Fijn 680g – Čerstvý zelený hrášek do polévek a salátů
297,13 Kč/1kg
202,05 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak Gesneden Bonen s bílými fazolemi 685 g – čerstvé, chutné a zdravé
Hak Gesneden Bonen s bílými fazolemi 685 g – čerstvé, chutné a zdravé
279,40 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak řepné plátky sladkokyselé 355 g - nakládaná červená řepa do salátů a jídel
Hak řepné plátky sladkokyselé 355 g - nakládaná červená řepa do salátů a jídel
328,93 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak Červené zelí 700g – Čerstvě nakládané červené zelí, ideální jako příloha
Hak Červené zelí 700g – Čerstvě nakládané červené zelí, ideální jako příloha
220,11 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hak, jemně nasekané zelené fazolky, 185 g – Čerstvé zelené fazolky, ideální jako příloha nebo do salátu
Hak, jemně nasekané zelené fazolky, 185 g – Čerstvé zelené fazolky, ideální jako příloha nebo do salátu
475,35 Kč/1kg
87,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sušená cizrna 2,5 kg
Sušená cizrna 2,5 kg
67,48 Kč/1kg
191,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hak Malse Veldertjes Mladý hrášek Nasturtium 350 g – čerstvý a lahodný
Hak Malse Veldertjes Mladý hrášek Nasturtium 350 g – čerstvý a lahodný
394,54 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro DAWTONA Celá neloupaná rajčata, která vám budou chutnat a která si zamilujete Vysoká kvalita 400g
DAWTONA Celá neloupaná rajčata, která vám budou chutnat a která si zamilujete Vysoká kvalita 400g
103,00 Kč/1kg
41,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rolnik Ananas v plátcích 3 kg
Rolnik Ananas v plátcích 3 kg
121,48 Kč/1kg
428,57 Kč
-15,53 Kč
413,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro TGQ Plátkované žampiony 2,45 kg
TGQ Plátkované žampiony 2,45 kg
156,73 Kč/1kg
424,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rolnik Sušené rajčata Dýně 280 g
Rolnik Sušené rajčata Dýně 280 g
213,22 Kč/1kg
131,10 Kč
-22,36 Kč
108,74 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bonduellecizrna 310g – s vysokým obsahem bílkovin, univerzální pro saláty a dušená jídla
Bonduellecizrna 310g – s vysokým obsahem bílkovin, univerzální pro saláty a dušená jídla
514,23 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bílé fazole Hak 365 g - Vysoce kvalitní, předvařené bílé fazole, ideální do salátů, dušených pokrmů a příloh. Bohaté na vlákninu a bílkoviny, všestranné a ideální pro zdravou výživu. Snadné otevírání díky praktickému víku Hak 1-2-Open. Složení: bílé fazole, voda, mořská sůl. Nutriční hodnoty na 100 g: 113 kcal, 1 g tuků, 0,2 g nasycených mastných kyselin, 13,4 g sacharidů, 0,6 g cukru, 9,9 g vlákniny, 7,8 g bílkovin, 0,3 g soli.
Objem
0.37 l
Seznam přísad
Složení: bílé fazole, voda, mořská sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energie: 475 kJ (113 kcal) Tuk: 1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 13,4 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 9,9 g Bílkoviny: 7,8 g Sůl: 0,3 g
Hmotnost
365 g
Potravinářský podnik
HAK B.V., Postbus 2, 3530 AA Giessen, NL
Prodejní název
Hak Witte bonen
Výrobce
Kód EAN
8720600609022

Objem
0.37 l
Seznam přísad
Složení: bílé fazole, voda, mořská sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energie: 475 kJ (113 kcal) Tuk: 1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 13,4 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 9,9 g Bílkoviny: 7,8 g Sůl: 0,3 g
Hmotnost
365 g
Potravinářský podnik
HAK B.V., Postbus 2, 3530 AA Giessen, NL
Prodejní název
Hak Witte bonen
Výrobce
Kód EAN
8720600609022
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Kühne červené zelí The Original připravené k vaření odkapané hmotnost 9200g
Kühne červené zelí The Original připravené k vaření odkapané hmotnost 9200g
63,85 Kč/1kg
651,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Zelené sicilské olivy maxi velké v nálevu „000“ Miccio 500 g
Zelené sicilské olivy maxi velké v nálevu „000“ Miccio 500 g
159,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
139,06 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro SURDIN Z PICKLED ŘEPY, BEZLEPKOVÝ,500 ml -POTRAVINY
SURDIN Z PICKLED ŘEPY, BEZLEPKOVÝ,500 ml -POTRAVINY
61 000,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
61,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
516,99 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Wildlachs-Filets - naturell 125g | FONTAINE
Wildlachs-Filets - naturell 125g | FONTAINE
757,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
94,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
MANGO KESAR PUREE 850 g - DOYAL
219,44 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
194,72 Kč
-8,20 Kč
186,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celé letní lanýže, 25 g
Celé letní lanýže, 25 g
10 000,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
250,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Okurky - bez přidaného cukru 720ml
Okurky - bez přidaného cukru 720ml
216,90 Kč/1l
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Gewürzgurken 670g
Gewürzgurken 670g
119,55 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rajčata San Marzano 2500 g – Rega
Rajčata San Marzano 2500 g – Rega
189,27 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
473,18 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kier Mango Pulpa Alphonso Puree 850 G
Kier Mango Pulpa Alphonso Puree 850 G
151,76 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
129,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Gochujang-Pfefferpaste 1kg - Sempio
Gochujang-Pfefferpaste 1kg - Sempio
293,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro CARTIER marocké nakládané citrony 720 g (400 g čisté hmotnosti)
CARTIER marocké nakládané citrony 720 g (400 g čisté hmotnosti)
265,82 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sklenice nakládaných okurek s čerstvými bylinkami 1700ml
Sklenice nakládaných okurek s čerstvými bylinkami 1700ml
52,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
89,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Podravka Ajvar Pikantní 350 G
Podravka Ajvar Pikantní 350 G
241,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
107,88 Kč
-23,28 Kč
84,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Velké zelené sicilské olivy v nálevu „00“ Miccio Dolci Grandi 500 g
Velké zelené sicilské olivy v nálevu „00“ Miccio Dolci Grandi 500 g
137,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
119,43 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Steinhaus borůvky jemné ovoce slazené v plechovce 850ml
Steinhaus borůvky jemné ovoce slazené v plechovce 850ml
310,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
152,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra
[ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra
275,42 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
647,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro La Molisana Passata RUSTICA 690 g italská rajčatová omáčka
La Molisana Passata RUSTICA 690 g italská rajčatová omáčka
82,97 Kč/1l
57,25 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Staropolský krupník s masem 660 g
Staropolský krupník s masem 660 g
137,42 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pulpa z mango 450 g DC.QF
Pulpa z mango 450 g DC.QF
326,71 Kč/1kg
147,02 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro La Palma Capperi 1 kg italské kapary v soli, kbelík
La Palma Capperi 1 kg italské kapary v soli, kbelík
256,31 Kč/1l
292,19 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro XOX Apple Chips Sušené plátky jablek Jonathan 100g
XOX Apple Chips Sušené plátky jablek Jonathan 100g
989,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
216,60 Kč/1l
86,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno v pořádku
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Černé olivy Hellriegel bez pecky
Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čočka Bonduelle 400g
Čočka Bonduelle 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Norw.Gurken-Salat 1000g
Norw.Gurken-Salat 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 Kč
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z norských okurek 530g
Salát z norských okurek 530g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Červené zelí Kühne
Červené zelí Kühne
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg