4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml6 369,30 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon Professional d:fi Extreme Hold Styling Cream 150 g
2 101,01 Kč/1kg
434,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

D:fi krém na vlasy D:Sculpt pro ženy 75 - Revlon Professional
2 120,00 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: Anteros

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Vosk na vlasy Aliver - 75 g
4 205,47 Kč/1kg
315,41 Kč
Prodejce: Aliver

Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml
1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matná pomáda na vlasy
532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Lazartigue, Nourish, krémová maska na ošetření vlasů, pro péči, 250 ml
2 260,76 Kč/1l
565,19 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
2 649,68 Kč/1l
251,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Up To You Liss vyhlazující krém 200 ml
1 855,00 Kč/1l
371,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alcina #ALCINASTYLE Ganzstark 50 ml
7 920,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
4 469,73 Kč/1l
335,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Toppik Vlasová tužidla 27,5 g tmavě hnědá
41 259,64 Kč/1kg
1 134,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, X-Tenso Moisturist, Hair Cream Treatment, For Strengthening, 250 ml
3 051,74 Kč/1kg
1 525,87 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Elaimei Barvicí vosk na vlasy - 120 g
1 826,07 Kč/1kg
273,91 Kč
Prodejce: Aliver

Rozmarýnový vosk na vlasy Aliver - 75 g
4 205,47 Kč/1kg
315,41 Kč
Prodejce: Aliver

Joanna Guma stylizująca, brazowa, 100 g
577 230,77 Kč/1kg
75,04 Kč
Prodejce: Hanashop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
D:Struct je profesionální stylingový krém na vlasy od D:FI, značky Revlon Professional, výrobce se sídlem v New Yorku. Tato stylingová kosmetika poskytuje středně stabilní fixaci, dodává vlasům strukturu a hydrataci a také mírný přirozený lesk. Díky cenným složkám vlasy hýčká a činí je velmi jemnými.
Složení a účinky:
Revlon Professional D:FI D:Struct Cream obsahuje výtažek z kaktusu, který vlasy hydratuje, zvyšuje jejich pružnost a dodává jim lesk a poddajnost. Tato účinná látka obohacená o cukrovou třtinu zajišťuje přísun a udržení vlhkosti ve vlasech. Tento stylingový krém obsahuje lanolinový vosk pro přirozený lesk, střední fixaci a dokonalou kontrolu. Účes zahalí svěží a příjemná ananasová vůně. Tento krém na vlasy obsahuje také složky, jako je karnaubský vosk a ricinový olej.
Udržujte své vlasy v dokonalém tvaru - Použití:
Před nanesením krému Revlon Professional D:FI D:Struct si nalijte malé množství z plechovky na dlaně a rozetřete. Poté pečující vlasovou kosmetiku pečlivě a rovnoměrně naneste na vlhké nebo suché vlasy. Uhlaďte vlasy do požadovaného účesu.
Tvarující krém na vlasy se střední fixací a nízkým leskem.
[Použití: ]
Malé množství přípravku rozetřete v dlaních a poté zapracujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů.
[Složení:]
Výtažek z kaktusu: hydratuje vlasy a zvyšuje jejich pružnost.
Lanolin: hydratuje vlasy, uhlazuje je a dodává jim lehký lesk
Cukrová třtina:
složení:
Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Butylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2, Ceteareth-20, Citric Acid, Dicaprylyl Carbonate, Dimethiconol, Glycerylbehenát, Isopropylalkohol, Laurylglukosid, Methoxy Peg/Ppg-7/3 AminopropylDimetikon, Oleth-5, Panthenol, Peg-90m, Fytantriol, Polyquaternium-37, Silica, Chlorid sodný, Tokoferyl acetát, pšeničné aminokyseliny, parfum (vůně), alfa-isomethyl ion, benzyl salicylát, citronellol, hexyl cinnamal, linalool, ethylparaben, methylparaben, fenoxyethanol. B01853.
S d:fi D: STRUCT můžete své vlasy tvarovat přesně podle svých představ
Krémový vosk se střední silou a matným povrchem je vhodný pro všechny typy vlasů.
d:fi
D:Struct 150g - Krém na úpravu vlasů
- Tvarující stylingový krém Revlon d:fi D:Struct se střední fixací a nízkým leskem. Poskytuje větší hydrataci, pružnost a poddajnost.
Použití: Aplikujte na vlasy a vlasy:
- D:fi D:Struct stylingový krém rozetřete v dlaních a poté zapracujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů.
Stylingový krém na vlasy
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tvarující pasty, krémy a hlíny na vlasy značky Revlon Professional z kolekce d:fi byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 g.
d fi d struct Tvarující krém se střední fixací a nízkým leskem. Tvarovací krém se střední fixací a nízkým leskem. Vlasy můžete během dne přetvarovat. Návod k použití. Vetřete malé množství do dlaní a poté vlasy vysušte nebo vysušte ručníkem
D:FI STRUCT - Tvarující krém na vlasy se střední fixací a nízkým leskem
0
- Rozměry
- 150 g
- Hmotnost
- 186 g
- Objem
- 99 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- d:fi
- Kód EAN
- 0669316073711669316073711
- Číslo produktu
- 50300843
- Rozměry
- 150 g
- Hmotnost
- 186 g
- Objem
- 99 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- d:fi
- Kód EAN
- 0669316073711669316073711
- Číslo produktu
- 50300843
K tomu se hodí také

Plastový koš na prádlo ve vzhledu proutí 65 litrů - bílý - stojící koš na prádlo s víkem a držadly na přenášení
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Revlon Professional d:fi Extreme Hold Styling Cream 150 g
2 101,01 Kč/1kg
434,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 059,60 Kč/1l
3 059,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Kryt na popelnice 25472, s velkými dveřmi, 1,9 m2, 200 x 105 x 128 cm
5 819,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
2 146,20 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
461,86 Kč/1l
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 061,50 Kč/1l
849,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
4 341,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Roborock Saros 10R, Bezsáčkové, Černá, Kulatý, Prachový sáček, 0,27 l, 65 dB
21 986,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
755,86 Kč/1l
377,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Bílá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 472,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 799,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Flieks Komoda se 3 zásuvkami a 2 dveřmi s nastavitelnými policemi, ratanové skříně do obývacího pokoje z masivního dřeva 150*40*90 cm
6 224,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 062,97 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrý produkt
Tento produkt používám k úpravě vlasů již delší dobu.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l