5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů1 586,43 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy995,63 Kč/1l
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy3 413,12 Kč/1l
853,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 068,57 Kč/1l
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aveda 18084055144, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Řídké vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
5 688,53 Kč/1l
853,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,60 Kč/1l
274,90 Kč
Prodejce: somnia24

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 659,97 Kč/1l
497,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
4 438,80 Kč/1l
665,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

invisibobble 50095003, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 547,87 Kč/1l
232,18 Kč
Prodejce: VISO

Wellaflex, Extra silná pěna na vlasy, 200 ml
399,25 Kč/1l
293,70 Kč
-213,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

NIVEA 86942, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
1 399,87 Kč/1l
209,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 300 - Wella Professionals
2 104,77 Kč/1l
631,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Syoss Pěna na vlasy Volume Lift 250 ml
893,12 Kč/1l
223,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 447,60 Kč/1l
258,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NIVEA 82195, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
2 073,07 Kč/1l
310,96 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Pěnové tužidlo na vlasy
- Vhodné pro:
- Unisex
- Objem:
- 500 ml
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Normální vlasy
- Efekt:
- Fixační
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Zažijte vynikající fixaci a objem s pěnovým tužidlem Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Mousse.
• Poskytuje dlouhotrvající fixaci a kontrolu pro udržení účesu po celý den.
• Lehké složení dodává vlasům objem a objem, aniž by je zatěžovalo.
• Odolává vlhkosti a chrání před krepatěním pro elegantní a uhlazený vzhled.
Silně tužící pěna poskytuje silnou fixaci, upravuje a chrání vlasy a zvyšuje jejich přirozený lesk.
Poskytuje super silnou fixaci pro silné styly! Extra silná pěna pro maximální objem a dlouhotrvající, ale neviditelnou fixaci s přirozeným leskem.
- Maximální objem
- Mikrojemná pěna pro dlouhotrvající styling.
- Mimořádně silná fixace a přirozený vzhled bez zatížení.
- Dokonalá volba pro jakýkoli styling!
[Použití:]
Před použitím dobře protřepejte a držte směrem dolů.
Naneste do dlaně a rovnoměrně rozetřete do čistých, vlhkých vlasů.
Složení
Aqua (Voda, Eau), Alcohol denat., Butane, Propane, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-11, Cetrimonium Chloride, Isobutane, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate
Dosáhněte maximálního objemu a super silné fixace bez zatížení vlasů. Dlouhotrvající, vysoký lesk, snadno se rozčesává. Před použitím nádobu dobře protřepejte a obraťte. Naneste na ruce a rovnoměrně rozetřete do čistých, vlhkých vlasů.
{Vytvořte si dlouhotrvající a objemné účesy s pěnou Schwarzkopf Silhouette Super Hold Mousse, silnou stylingovou pěnou, která dodá vlasům objem a pevnou fixaci, aniž by je zatížila. Je ideální pro tvarování různých účesů s přirozeným lesklým povrchem}
Pro maximální objem bez limitů. Pěna na vlasy pro silné zpevnění Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold se postará o maximální objem vlasů, dokonale zpevní účes a dodá vaší hřívě přirozený lesk. Lehké složení fixační pěny navíc zanechává vlasy nádherně vzdušné a jemné.
Zažijte dokonalé zpevnění a dlouhotrvající objem s pěnou na vlasy Schwarzkopf Professional Strong Hold. Tato vysoce kvalitní pěna na vlasy má dokonalé složení, které dodá vašim vlasům strukturu a ovladatelnost po celý den, aniž by je zatížilo. Tato pěna je ideální pro všechny typy vlasů a poskytuje dodatečnou ochranu proti vlhkosti a statické elektřině. Složení se snadno vyčesává, nezanechává lepivé zbytky a zanechává vlasy hladké a lesklé. Díky praktické velikosti 500 ml je tato pěna na vlasy nepostradatelným společníkem pro váš každodenní život a zajišťuje profesionální výsledek stylingu. Důvěřujte vynikající kvalitě značky Schwarzkopf Professional - pro účes, který splní to, co slibuje.
- Dodává vlasům přirozený lesk - Silná a dlouhotrvající fixace - Dodává vlasům dlouhotrvající objem - Neviditelný styling - Vysoké krytí Jak používat Nejprve pěnu silně protřepejte a poté ji zapracujte do vlhkých vlasů a vyfénujte.
Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold Foam 500ml. Typ produktu: Vhodný pro: Objem: 500ml. Počet produktů v balení: 1 ks
Pěna Schwarzkopf Professional Silhouette je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 500 ml.
Schwarzkopf Silhouette Super Hold Mousse
SILHOUETTE Super-držící pěna 500 ml
- Hmotnost
- 540 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787292510
- Číslo produktu
- 2984321
- Hmotnost
- 540 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787292510
- Číslo produktu
- 2984321
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
727,72 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf BC Bonacure Šampon pro Objem a Čistotu Vlasů, 1000ml
483,49 Kč/1l
483,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dyson AM07, Domácí bezvrtulový ventilátor, Stříbrná, Bílá, Podlaha, ABS umělá hmota, 64 dB, 81 m³
12 105,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Silně tužící pěna na vlasy Silhouette (Mousse Super Hold), 200 ml
2 018,45 Kč/1l
403,69 Kč
Prodejce: somnia24

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 065,12 Kč/1l
852,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 659,97 Kč/1l
497,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 068,57 Kč/1l
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
274,12 Kč/1kg
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Barva na vlasy Live (Permanent Colour), 92 Red
2 703,07 Kč/1l
202,73 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml
442,67 Kč/1l
332,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
12 100,00 Kč/1l
1 210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
144,14 Kč/1kg
144,14 Kč
Prodejce: MANADA

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 048,20 Kč/1l
3 048,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
943,31 Kč/1l
943,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
1 485,00 Kč/1l
297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 163,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 635,70 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
853,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 413,12 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
756,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 890,80 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 438,80 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 068,57 Kč/1l

Eimi tužidlo na vlasy Natural Volume Foam pro ženy 500 - Wella Professionals



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
594,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 189,42 Kč/1l