Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 1-zásuvka, krycí rámeček 1-zásuvka rámeček
Technical details:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | alpha |
| Typ | 1721-24G |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A2692 |
| Počet jednotek | 1 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 1 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 1 |
| Počet modulů horizontální (s modulární konstrukcí) | 1 |
| Počet modulů vertikální (pro modulární konstrukci) | 1 |
| Počet spínacích vložek | 1 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 81 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | alabastr/studiově bílá s vysokým leskem |
Busch-Jaeger Frame 1-fold 1721-24GVýrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 1-fold studio whiteTyp:1721-24GPočet jednotek:1Směr montáže:horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontální:1Počet jednotek vertikální:
1S montážním rámečkem:neMontáž pod omítku:anoVhodné pro instalační krabici pod omítku:neVhodné pro instalační kanál přístroje:anoVhodné pro instalaci pod omítku:neTextové pole/plocha pro popis:neMateriál:plastKvalita materiálu:termoplastBezhalogenový:
anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:bez úpravyPovrchová úprava:leskláBarva:alabastrová/studijní bíláČíslo RAL (podobné):9016Průhledný:neS odklopným krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:
Krytkarámečku, rámeček pro 1 zásuvku, studio bílá vysoký lesk Dodáváno s: - Krytka rámečku, rámeček pro 1 zásuvku, studio bílá vysoký lesk Dodáváno s: - Krytka rámečku, rámeček pro 1 zásuvku, studio bílá vysoký lesk Dodáváno s: - Krytka rámečku, rámeček pro 1 zásuvku, studio bílá vysoký lesk Busch-Jaeger Rámeček 1-gang studio bílý 1721-24G, Balení: 1 ks, EAN: 4011395690901
- Krycí rám
- 1-násobný rám
- studiově bílá vysoký lesk
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 1, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 1, Počet jednotek vertikální 1, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Termoplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana neupravené, Provedení povrchu lesklé, Barva alabastrová/studiová bílá, Číslo RAL (podobné) 9016, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 81 mm, Výška 81 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Krycí rámeček, rámeček s 1 zásuvkou, studiová bílá vysoký lesk
- Hmotnost
- 0.018 kg
- Model
- 1721-24G
- Kód EAN
- 4011395690901
- Číslo produktu
- 2CKA001754A2692
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.018 kg
- Model
- 1721-24G
- Kód EAN
- 4011395690901
- Číslo produktu
- 2CKA001754A2692
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě