Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rohové saně Colint 110 cm dřevo
- Délka: cca 110 cm
- Sedadlo: cca 63 cm
- Hmotnost: cca 4,9 kg.
- možnost zatížení až do hmotnosti cca 2 x 90 kg
- tvarované, robustní bukové dřevo (lakované)
- se zaoblenými hranami
- Ocelové schůdky s hladkým chodem
- stabilní a bezpečné lamelové sedadlo
- Délka: cca 110 cm - Sedák: cca 63 cm - Hmotnost: cca 4,9 kg. - nosnost do cca 2 x 90 kg - tvarované, robustní bukové dřevo (lakované) - se zaoblenými hranami - hladké ocelové schůdky - stabilní a bezpečné lamelové sedadlo - testováno GS
- Překližkový lepený most
- Kovové podběhy
- Plastové ochranné kryty
Patentovaný model. Od 3 let.
Rohové sáně s laťkovým sedadlem
z bukového dřeva 1a
EU
3 x podpěra kozlíku z vrstveného dřeva pro vysokou stabilitu
Výška sedadla cca 24 cm, výška rohu cca 38 cm
max. zatížení 120 kg
Sáňky COLINT vyrobené z lisovaného bukového dřeva (díky tomu jsou pásy velmi pružné a odolné) jsou klasikou a jízda na nich je velmi zábavná. Klasický model rohatých saní s patentovanými zahnutými opěrnými nohami. Oproti modelům s tradiční konstrukcí (naklepané opěrné nohy s kovovými vzpěrami) jsou tyto sáně stabilnější a ergonomicky pohodlnější na sezení (zkosené vnější kolejnice). Všechny výrobky se vyznačují vynikajícím zpracováním, vybranými materiály a důsledným používáním udržitelných surovin. Sáňky jsou vyráběny s pečlivostí a 25letou zkušeností s výrobou vysoce kvalitních sáněk + příslušenství. Jsou použity pouze pozinkované šrouby. Rohové sáně se vyrábějí v Evropě.
Podrobnosti:
- Přibližné rozměry: 110 x 34,5 x 38 cm (d x š x v)
- Přibližná hmotnost: 4,9 kg
- Barva: přírodní
- průběžné kozlíky pro větší stabilitu
- se zapuštěnými podpěrami sedadla
- Přibližné rozměry sedadla: 26 x 70 cm
- Sedák s dřevěným obložením
- Kovová oje přišroubovaná k sobě
- včetně tažného lana, 130 cm s dřevěnou rukojetí
- půlkruhová pojezdová lišta, práškově lakovaná
- vhodné pro děti od 3 let
- Lze zatížit až do max. dynamické hmotnosti 2x90 kg (statická hmotnost 2x140 kg)
- vyrobeno z přírodního bukového dřevaem FSC
- testováno na bezpečnost /GS
- Zatížení saní:
- dynamické zatížení - zatížení, které sáňky vydrží i v těch nejextrémnějších případech. Test spočívá v tom, že se na sáně pětkrát shodí pytel s pískem z výšky 0,5 metru. Tato zkouška simuluje skok saní přes hrb při velmi vysoké pojezdové rychlosti.
- statické zatížení - zatížení udávané většinou výrobců jako pevnost saní. Jedná se o pevnost, která je zaručena při plynulé jízdě po hladkém svahu s malým sklonem.
Pozor na bezpečnostní pokyny!
Nevhodné pro děti mladší 3 let!
Nepoužívejte bez dozoru dospělé osoby!
Nepoužívejte v silničním provozu!
Pro svou bezpečnost používejte při sáňkování vždy přilbu a ochranný oděv!
Vyrobeno z bukového dřeva, podpěry kozlíku a podběhy z ohýbané překližky, lakované, práškově lakované kovové podběhy se zaobleným profilem a ochranné krytky z plastu. Patentovaný model. Od 3 let.
- od 3 let
Číslo výrobku výrobce: HCL40110
Vyrobeno z bukového dřeva, podpěry kozlíku a podběhy z ohýbané překližky, lakované, práškově lakované kovové podběhy se zaobleným profilem a plastovými ochrannými krytkami. Patentovaný model. Od 3 let.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Pohlaví | Neurčité |
| Délka | 110 000 CM |
| Šířka | 32 000 CM |
| Výška | 38 000 CM |
| Doporučený minimální věk | 3 roky |
| Věková kategorie | 3 |
| Požadovaná baterie | Ne |
| Baterie je součástí dodávky | Ne |
| Nabíjecí | Ne |
| Upozornění | Nemáme k dispozici žádná varování od výrobce/dodavatele. |
| Délka těla | 110.000 |
| Rozměry sestavy jednotky | CM |
| Značka FSC | Ano |
| Forma FSC | FSC 100% |
| FSC dřeviny | FASY |
| Čísu FSC | TUVDC-COC-100575 |
| Nosnost | 100,00 |
| Jednotka nosnosti | KG |
- Most z vrstveného dřeva
- Kovové podběhy
- Plastové ochranné kryty
Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let
- Most z laminovaného dřeva - kovové podběhy - plastové ochranné kryty
| Použití | Hrací |
|---|---|
| Oblast použití | Pro děti |
| Typ článku | Sáňky |
| Model | Sněžný kluzák |
| Šířka | 110.0 cm |
| Hmotnost | 4.7 kg |
| Základní barva | Barva dřeva |
| Délka | 33.0 cm |
| Oblast použití | Vně |
| Výška | 22.5 cm |
| Místnosti | Zahrada |
| Použití | Zahradní hrací zařízení pro domácí použití |
| Pozor | Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby, Nevhodné pro děti do tří let, Pouze pro domácí použití. |
| Věkové doporučení | Nevhodné pro děti mladší 3 let. |
| Max. Maximální nosnost | 80.0 kg |
| Standardní / zkušební značka | GS, |
| Max. Počet uživatelů | 1 místo k sezení |
| Skládací | Ne |
| Materiál ližiny | Železo |
| Materiál sáně / tobogán | Dřevo |
| Povrch sedadla | Lamelový sedák |
VT-Sport 401-10 Horns Sáňkařské latě 110 cm, přírodní barva
- Barva
- HnědáV přírodním stavu
- Výrobce
- Colint
- Délka
- 110 cm
- Hmotnost
- 4.7 kg
- Maximální nosnost
- 120 kg
- Typ dřeva / dekor
- BukPřekližka
- Kód EAN
- 5903111474324
- Číslo produktu
- HCL40110
- Barva
- HnědáV přírodním stavu
- Výrobce
- Colint
- Délka
- 110 cm
- Hmotnost
- 4.7 kg
- Maximální nosnost
- 120 kg
- Typ dřeva / dekor
- BukPřekližka
- Kód EAN
- 5903111474324
- Číslo produktu
- HCL40110
Bezpečnostní pokyny
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.