Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kolekce "Best of Fleece 2018
Snadnost, s jakou můžete proměnit svůj domov v několika málo krocích, nyní shrnuje kniha Best of Vlies 2018.
S touto netkanou tapetou zcela odpadá zdlouhavé lepení a předlepování, stejně jako namáčení. Později můžete tapetu zcela odstranit přímo při dalším tapetování. V kolekci tapet "To nejlepší z netkaných textilií 2018" máte k dispozici velký výběr aktuálních netkaných tapet. V nabídce jsou květinové vzory, klasické pruhy a hladké vzhledy i moderní vzory.
Zde si můžete vybrat svou obytnou náladu a realizovat se.
Informace o materiálech a instalaci:
Tapety nabízejí širokou škálu povrchových struktur a podkladových materiálů. Rozlišují se papírové tapety, netkané tapety a textilní tapety. Oblast papírových tapet zahrnuje všechny běžné obklady stěn z papíru, který je ražený nebo potištěný. Netkané tapety jsou stále ještě relativně nové a nabízejí velkou výhodu díky jednoznačně snadnému zpracování. Netkané tapety jsou většinou vyrobeny z celulózových a textilních vláken, která jsou zpevněna pomocí pojiv, takže se tapety nemohou rozpínat ani smršťovat. Další zvláštností je, že téměř u všech netkaných tapet lze na stěnu nanášet pastu. Textilní tapety jsou jedním z nejstarších typů obkladů stěn. Tvoří ji kompozice papírových nebo netkaných nosičů se systémem vláken. Tento systém vláken nabízí nespočet variant. Další skupinou tapet jsou malířské tapety, které se skládají buď z dřevotřísky, nebo ze skleněné tkaniny. Jedná se o výrobky, které získají svou povrchovou úpravu až po natření.
Důležitý je také výběr správné pasty. Pro papírové tapety stačí obyčejná tapetovací pasta. malovatelné tapety vyžadují speciální pastu se zvlášť vysokou přilnavostí. K tomuto účelu se obvykle používají hotová disperzní lepidla.
Všechny potřebné informace však najdete také na návodu ke každé roli tapety!
výrobci:
As-Création je jedním z nejmladších německých výrobců tapet. Společnost byla založena v roce 1974 a sídlí v Gummersbachu. Dnes patří k předním výrobcům tapet v Evropě. S více než 6000 různými tapetami a bordury nabízí AS-Création široký výběr s těmi správnými vzory pro každý vkus a každý trend. Mezi nejznámější kolekce společnosti AS-Creation patří série Esprit, Schöner-Wohnen nebo Jette Joop. AS-Creation pokrývá také trh s drahými obklady stěn kolekcemi Versace a Porsche Design.
Vliesová tapeta 93791-2 circle decor béžová
| Typ zboží | Tapeta |
|---|---|
| Povrchová úprava | Netkaná tapeta |
| Šířka | 53.0 cm |
| Základní barva | Béžová barva |
| Délka | 1005.0 cm |
| Materiál | Fleece |
| Výška | 1005.0 cm |
| Číslo výrobku výrobce | 93791-2 |
| Pokoje | Chodba / předsíň, kuchyň, ložnice, obývací pokoj |
| Povrch | Pěnový |
| Použití | Lepidlo na stěnu |
| Dekor / vzor | Kruhy |
| Rozměry (šxv) | 53 x 1005 cm |
| Hmotnost (g/m²) | 189.0 g/m² |
| Připevnění vzoru | Bez připevnění |
| Odstranění tapety | Lze odstranit zcela za sucha |
| Barevná stálost | Dobrá světlostálost |
| Poznámka k odeslání vzorku | Objednejte si vzorek (DIN A4): Zavolejte do servisního střediska HORNBACH a nechte si zaslat až 5 vzorků tapet až domů. 06348 60-6070 (místní sazba). Po - So 08:00 - 19:00 hod |
| Doporučení k lepení | Netkaná tapetová pasta |
| Sbírka / kniha tapet | Casual Living |
| Svět stylu | Country |
| Odolnost proti praní | Vysoce odolné proti praní |
| Možnost barvení | Nelze barvit |
A.S. Création BestOf Fleece18 937912, 10,05m x 0,53m
| Art: | Vzorová tapeta |
| Barevné schéma: | Béžová, krémová, šedá, metalická |
| Povrch: | strukturovaný |
| Stupeň lesku: | Lesklé plochy: matný s lesklými plochami |
| Styl: | Moderní, Retro, Přírodní, Grafický, Květinový, Textilní vzhled, Efektivní, Mladý život, 3D efekt |
| Reliéfní provedení: | bezešvé |
| Removal: | odstranitelné zcela za sucha |
| Odolnost vůči světlu: | dobrá světlostálost |
| Nosný materiál: | Netkaný materiál |
| Lepení: | Na stěnu se nalepí lepicí páska |
| Odolnost proti praní: | vysoce odolný proti praní |
očekává se, že bude k dispozici v polovině/konci roku: | 2021 |
Puntíkatá tapeta / kruhová tapeta Béžová netkaná tapeta 937912Výrobce: A.S. CréationKolekce: jednolistáMateriál: vinylTyp výrobku: tapetaBarva: béžová Vzor: puntíkatá tapeta / kruhová tapetaPovrchová úprava: vinylSplatnost: 2023Rozměry v m cca.: 10,05 m x 0,53 mHmotnost v kg cca: 0,98Opakující se vzor: bezešvýStyl: tapeta s tečkami / kruhová tapetaObytné plochy: Kancelář, chodba, kuchyň, ložnice, obývací pokojPodkladový materiál: Netkaná textilieOdolnost proti praní: Vysoce odolná proti praníSvětlostálost: Dobrá světlostálostZpůsob odstranění: Lze zcela odstranit suchou cestouFSC-Mix: AnoRAL-GZ 479: RAL-GZ 479Označení
Materiál: VinylVlastnosti: vysoce odolný proti mytí, dobrá světlostálost, zcela odstranitelný suchou cestou
Dimex 2021 - katalog kmenových tapet. V katalogu Dimex 2020 najdete všechny tapety, které máme trvale skladem připravené k rychlé expedici. Kolekce zahrnuje papírové tapety, vinylové tapety, vliesové tapety a bordury. V aktuálním kmenovém katalogu Dimex 2020 najdete více než 100 druhů tapet. Informace o tapetách z katalogu Dimex 2021: Funkce tapety: Tapety jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vláknitého materiálu - vliesu, který je zárukou stálobarevnosti, pevnosti a dlouhé životnosti. Vliesová tapeta poskytuje dokonalé vykreslení vzoru a její povrch je omyvatelný. Vzory a barevné kombinace tapety vytvoří v interiéru jedinečný design a novou atmosféru. Lepení vliesových tapet: Lepení vliesových tapet je velmi snadné a nenáročné. Postup lepení naleznete na další kartě.
Tapeta Styleguide Natürlich 2021 937912 by A.S. Création z kolekce Styleguide Natürlich 2021
- Výška
- 1005 cm
- Šířka
- 0.53 m
- Délka
- 10.05 m
- Hmotnost
- 9.999 kg
- Model
- 937912
- Plocha
- 5.33 m²
- Barva
- Béžová
- Vzor
- Tečkovaný vzor
- Kód EAN
- 4051315091333
- Číslo produktu
- 212455
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
- Výška
- 1005 cm
- Šířka
- 0.53 m
- Délka
- 10.05 m
- Hmotnost
- 9.999 kg
- Model
- 937912
- Plocha
- 5.33 m²
- Barva
- Béžová
- Vzor
- Tečkovaný vzor
- Kód EAN
- 4051315091333
- Číslo produktu
- 212455
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
Žádné signální slovo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.