4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





2% od 2 ks
5% od 2 ks




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
Speick 195, Voda po holení, Normální pokožka, 100 ml2 375,00 Kč/1l
237,50 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
NISHMAN Holicí gel 1 litr - řada "Easy Shave", barva šedá172,71 Kč/1l
172,71 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Tabac - Tabac Original Shaving Cream (shaving cream) 100ml2 484,90 Kč/1l
248,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Nivea Men, Gel na holení Sensitive, 200 ml1 596,30 Kč/1l
319,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Proraso Shaving Soap Refreshing, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 500 ml, Hydratující, Osvěžující, Tuba
521,86 Kč/1l
295,34 Kč
-34,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

DENIM Original Rasiercreme 100 ml tuba
744,90 Kč/1l
107,86 Kč
-33,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Speick 170, Krém na holení, Pánské, Normální pokožka, 75 ml, Vyhlazující, Tuba
1 982,13 Kč/1l
148,66 Kč
Prodejce: apohealth

NOXZEMA Osvěžující pěna na holení s mentolem 300 ml (modrá)
3 534,13 Kč/1l
1 060,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

NISHMAN Gel na holení 02 ENERGIZING 1000ml
155,73 Kč/1l
155,73 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Gillette Sensitive Pianka do golenia, 200 ml
735 565,20 Kč/1kg
169,18 Kč
Prodejce: Tersorte

Gillette Fusion5 Sensitive gel na holení 240 ml
390,50 Kč/1l
140,31 Kč
-46,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ziaja Yego Żel do golenia, 65 ml
629,08 Kč/1l
71,10 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Depot 400, pěna na holení Specifics č. 406, s mentolem, zjemňující a osvěžující, 200 ml
1 412,00 Kč/1l
407,97 Kč
-125,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
282,40 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Balzam po holení Layrite Aftershave balm 120 ml
3 075,58 Kč/1l
369,07 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Depot krém na holení No. 404 Soothing Shaving Soap Cream 125 ml
1 805,36 Kč/1l
232,64 Kč
-6,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pěna na holení Sensitive 200 ml
473,10 Kč/1l
94,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nivea Men Sensitive Pianka do golenia, 200 ml
1 204 304,32 Kč/1kg
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Gillette 7702018622016 Gillette Fusion5 Rasiergel 200 ml
477,90 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gel na mytí a holení Golddachs
5 688,60 Kč/1l
568,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tüff No.1 sensitive bez vůně 100ml
8 751,80 Kč/1l
875,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ProrasoGreen | Osvěžující mýdlo na holení 150 ml
Proraso Green Shaving Soap Jar je osvěžující mýdlo na holení pro muže. Výrobek je uložen ve vkusné sklenici a je vhodný pro všechny typy pleti, ideální pro profesionální použití se štětkou. Složení s eukalyptovým olejem a mentolem vyhlazuje pokožku, zklidňuje podráždění a zanechává příjemný chladivý pocit. Glycerin a lanolin zklidňují a zvlhčují pokožku, takže holení je ještě pohodlnější a eliminuje pocit pnutí na pokožce. Zelené mýdlo na holení Proraso v dóze se vyrábí speciálním postupem, při kterém zraje při konstantní teplotě po dobu 10 dnů. Po této době se veškerá vlhkost odpaří a výrobek se stane hustším a koncentrovanějším.Proraso je italská značka profesionálních výrobků pro muže. Za více než 70 let působení na italském trhu se tyto výrobky staly kultovními produkty pro péči o vousy. Krémy a pěny na holení, kolínské vody, oleje na vousy a doplňky značky Proraso jsou dokonale přizpůsobeny potřebám dnešních mužů. Elegantní, na úrovni, účinné a elegantní - to vše charakterizuje tyto kultovní výrobky ze slunné Itálie.Výrobek je pro vás, pokud:- máte normální pleť, - hledáte přírodní přípravek na holení, - máte rádi výrobky, které se nanáší štětkouvýsledek:- vaše pleť je hladká, - zklidněná Používá ses:- štětkou na holení ProrasoObjem:150 ml
- Naneste malé množství přípravku na navlhčenou štětku,
- Krouživými pohyby mýdlo rovnoměrně rozetřete po celých vousech,
- Začněte holit,
- Po každém použití nádobku pevně uzavřete, abyste výrobek ochránili před vysycháním a žloutnutím,
- Mýdlo neztrácí své vlastnosti ani po zaschnutí.
Mýdlo na holení PRORASO 150 ml Eukalyptový olej a mentol pro šetrné a pečlivé každodenní holení.
Mýdlo na holení Proraso vytváří bohatou a jemnou pěnu.
Mýdlo na holení PRORASO kombinuje eukalyptový olej, mentol a glycerin a vytváří tak mýdlo, které přesvědčuje již desítky let a dokonale připraví vaši pokožku na holení. Klasická vůně a osvěžující zážitek doplňují dokonalý zážitek z holení. Výroba Mýdlo na holení Proraso se vyrábí procesem teplého varu. Tento proces, který zahrnuje třídenní dobu varu, vytváří v konečné fázi jemné a krémové mýdlo.
V kombinaci se štětkou mýdlo vytvoří jemnou a kompaktní pěnu, která se velmi snadno nanáší na pokožku. Bez parabenů Bez silikonů Bez minerálních olejů Bez umělých barvivPoužití: Napěňte mýdlo pomocí štětky a teplé vody. Na obličej přiložte teplý ručník, aby se otevřely póry pokožky.
Napěněné mýdlo rozetřete po tváři. Nechte mýdlo působit a začněte se holit. Poté obličej očistěte studenou vodou, aby se póry pokožky mohly opět uzavřít. Nezapomeňte pleť ošetřit výživným mlékem nebo balzámem po holení, které pleť hydratují a pečují o ni.
Složení (INCI):
Kyselina stearová, kokosový olej, hydroxid draselný, hydroxid sodný, glycerin, kyselina mléčná, lauroylsarkosinát sodný, mentol, kafr, eukalyptol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxymethylglycinate, Geraniol, Parfum (Fragrance)
Proraso Mydło do golenia, 150 ml
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Proraso se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Mýdlo na holení PRORASO s eukalyptovým olejem a mentolem 150 ml
Nádherný,
Proraso Green Shaving Soap Jar je osvěžující mýdlo na holení pro muže. Výrobek je uložen ve vkusné sklenici a je vhodný pro všechny typy pleti, ideální pro profesionální použití se štětkou. Složení s eukalyptovým olejem a mentolem vyhlazuje pokožku, zklidňuje podráždění a zanechává příjemný chladivý pocit. Glycerin a lanolin zklidňují a zvlhčují pokožku, takže holení je ještě pohodlnější a eliminuje pocit pnutí na pokožce. Zelené mýdlo na holení Proraso v dóze se vyrábí speciálním postupem, při kterém zraje při konstantní teplotě po dobu 10 dnů. Po této době se veškerá vlhkost odpaří a výrobek se stane hustším a koncentrovanějším.Proraso je italská značka profesionálních výrobků pro muže. Za více než 70 let působení na italském trhu se tyto výrobky staly kultovními produkty pro péči o vousy. Krémy a pěny na holení, kolínské vody, oleje na vousy a doplňky značky Proraso jsou dokonale přizpůsobeny potřebám dnešních mužů. Elegantní, na úrovni, účinné a elegantní - to vše charakterizuje tyto kultovní výrobky ze slunné Itálie.Výrobek je pro vás, pokud:- máte normální pleť, - hledáte přírodní přípravek na holení, - máte rádi výrobky, které se nanáší štětkouvýsledek:- vaše pleť je hladká, - zklidněná Používá ses:- štětkou na holení ProrasoObjem:150 ml
- Naneste malé množství přípravku na navlhčenou štětku,
- Krouživými pohyby mýdlo rovnoměrně rozetřete po celých vousech,
- Začněte holit,
- Po každém použití nádobku pevně uzavřete, abyste výrobek ochránili před vysycháním a žloutnutím,
- Mýdlo neztrácí své vlastnosti ani po zaschnutí.
Osvěžující mýdlo na holení s eukalyptem je vytvořeno na glycerinovém základu, který je doplněný kokosovým, eukalyptovým a mentolovým olejem. Je vhodné pro všechny typy pleti. Díky mentolu je příjemně osvěžující a chladivý. Poslouží k vytvoření sametově husté pěny a tím k prvotřídnímu oholení.
Mýdlo na holení Proraso s eukalyptem Green line 150ml
Mýdlo na holení Proraso se svěží eukalyptovou vůní je moderní kosmetický přípravek pro každodenní použití. Je ideální pro muže s normální pokožkou, hloubkově hydratuje a nedráždí.
Pokud se neholíte každý den v týdnu, mýdlo se osvědčí i při příležitostném holení
vousů nebo při vyrovnávání vousů. Díky svým hydratačním a zklidňujícím vlastnostem obstojí i u těch, kteří nejsou zvyklí na časté holení.
Balení o objemu 150 ml svým designem připomíná slavná léta, kdy bylo holení mužnější než pěstování vousů. Stylovákrabička bude na poličce mezi ostatními kosmetickými přípravky vypadat jedinečně a vejde se do každé kosmetické taštičky. Pokud se uvnitř nachází více kosmetických produktů pro něžné pohlaví, máte možnost vyniknout jedinečnýmdesignem- koneckonců důležitá je kvalita, nikoliv kvantita.
Zelená řada od společnosti Proraso je jedinečnou řadou, která vytváří kontrast k nudným etiketám a tmavým barvám na etiketách drogerií.
K rozetření mýdla použijte štětec s přírodními štětinami, pěna na vaší tváři bude dostatečně vydatná, abyste se mohli snadno oholit s přesností a bez podráždění pokožky.
Mýdlo na holení je skvělou alternativou ke klasickým pěnám.
Objem: 150 ml
Způsobpoužití: Navlhčete ruce teplou vodou a mýdlo rovnoměrně a dynamicky rozetřete (nejlépe pomocí štětky). Po holení si omyjte obličej od zbytků a osušte si tvář ručníkem.
Složení: Složení: voda, kyselina stearová, kokosový olej, hydroxid draselný, glycerin, kyselina mléčná, hydroxid sodný, lauroylsarkosinát sodný, mentol, kafr, eukalyptol, olej z listů eukalyptu globulus, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamát, metasilikát sodný, edta tetrasodná, hydroxyethylcelulóza, hydroxymethylglycinát sodný, geraniol, parfém.
Výrobek je vyroben "horkým mýdlovým procesem", který je ideální pro profesionální holení štětkou a kombinuje vlastnosti eukalyptového oleje a mentolu s tonizujícím účinkem a příjemným, osvěžujícím pocitem na pokožce.
[Použití:]
Navlhčete štětku Proraso a krouživými pohyby naneste mýdlo, abyste vytvořili jemnou a kompaktní pěnu. Rozetřete ji na vousy a pokračujte v holení. Po použití zavřete víčko, abyste zabránili vysychání a žloutnutí. I když výrobek vyschne, neztratí při dalším použití své vlastnosti.
[Obnovení výrobku:]
Nový design obalu a lahvičky! Obrázek se proto může lišit od dodávaného výrobku.
Složení
Aqua (voda/voda), kyselina stearová, kokosový olej (Cocos nucifera), hydroxid draselný, hydroxid sodný, glycerin, kyselina mléčná, lauroylsarkosinát sodný, mentol, kafr, eukalyptol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pentaerythrityl-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxymethylglycinate, Geraniol, Parfum (Fragrance)
Mýdlo na holení PRORASO 150 ml Eukalyptový olej a mentol pro šetrné a pečlivé každodenní holení.
Mýdlo na holení Proraso vytváří bohatou a jemnou pěnu.
Mýdlo na holení PRORASO kombinuje eukalyptový olej, mentol a glycerin a vytváří tak mýdlo, které přesvědčuje již desítky let a dokonale připraví vaši pokožku na holení. Klasická vůně a osvěžující zážitek doplňují dokonalý zážitek z holení. Výroba Mýdlo na holení Proraso se vyrábí procesem teplého varu. Tento proces, který zahrnuje třídenní dobu varu, vytváří v konečné fázi jemné a krémové mýdlo.
V kombinaci se štětkou mýdlo vytvoří jemnou a kompaktní pěnu, která se velmi snadno nanáší na pokožku. Bez parabenů Bez silikonů Bez minerálních olejů Bez umělých barvivPoužití: Napěňte mýdlo pomocí štětky a teplé vody. Na obličej přiložte teplý ručník, aby se otevřely póry pokožky.
Napěněné mýdlo rozetřete po tváři. Nechte mýdlo působit a začněte se holit. Poté obličej očistěte studenou vodou, aby se póry pokožky mohly opět uzavřít. Nezapomeňte pleť ošetřit výživným mlékem nebo balzámem po holení, které pleť hydratují a pečují o ni.
Složení (INCI):
Kyselina stearová, kokosový olej, hydroxid draselný, hydroxid sodný, glycerin, kyselina mléčná, lauroylsarkosinát sodný, mentol, kafr, eukalyptol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxymethylglycinate, Geraniol, Parfum (Fragrance)
Péče o obličej a tělo v naší nabídce nese jména nejznámějších kosmetických značek. Tento výrobek značky Proraso patří do kategorie Holení, epilace, depilace a je speciálně určen pro muže s obsahem 150 ml. Péče o obličej je zase o něco jednodušší!
Mýdlo na holení Proraso ze zelené řady má vysoce kvalitní složení pro citlivou pokožku. Má lehkou konzistenci, krémovou pěnu a obsahuje eukalyptus.
Lehká konzistence a krémová pěna
Eukalyptus
Vysoce kvalitní složení pro citlivou pokožku
Mýdlo na holení
Proraso Mydło do golenia, 150 ml
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Proraso se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Mýdlo na holení PRORASO s eukalyptovým olejem a mentolem 150 ml
Nádherný,
- Hmotnost
- 0.18 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Proraso Mydło do golenia, 150 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395001149
- Číslo produktu
- 400620
- Hmotnost
- 0.18 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Proraso Mydło do golenia, 150 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395001149
- Číslo produktu
- 400620
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Marmara Barber Nr. 2 kolínská voda pro muže ve spreji
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzální pleť, 400 ml, Osvěžující, Tónování, Láhev, Eukalyptus, Mentol
1 537,32 Kč/1l
614,93 Kč
Prodejce: somnia24

Proraso Lotion Proraso Zelená voda po holení
2 148,30 Kč/1l
229,00 Kč
-14,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Holící žiletky Derby, 100 kusů
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Žiletky Astra Superior Platinum Double Edge 100 kusů
277,14 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
601,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Dunhill Desire Blue EDT 100 ml M
6 930,00 Kč/1l
693,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Salon kadeřnictví mys stříhání vlasů mys kadeřnictví mys kadeřnictví mys kadeřnictví mys mys mys mys
429,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Doccia/Schampoo Uomo Musk sprchov gel 250ml - Malizia
235,64 Kč/1l
268,91 Kč
-210,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada štětek na holení Anbbas, štětka na holení 3v1 z jezevčí srsti ve veganském stylu, stojan na holení z nerezové oceli + miska, ideální pro mokré holení
1 230,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Derby Premium Black poloviční žiletky Obsah balení 100 kusů
165,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
1 885,47 Kč/1l
754,19 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoce kvalitní holicí štětec s divokými štětinami od Proraso
264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Refreshing Professional After Shave Lotion 400 ml
1 249,37 Kč/1l
499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX Präzisionstrimmer gold (FX7870GE)
3 037,00 Kč
Prodejce: Digiexpert

Proraso Refreshing Razor Cut Repair Gel 10 ml
13 900,00 Kč/1l
139,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wahl 03615-1016, Planžetový holicí strojek, Černá, Stříbrná, 1,7 cm, 0,4 mm, Napájení/baterie, 45 min
561,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Proraso - Firenze Pre-Shaving Cream - Pre-shave cream 100ml
219,00 Kč/1kg
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
676,25 Kč/1kg
541,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrá hodnota a rychlé dodání
vždy se rád vrátím
Ohodnoceno dne 27. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mýdlo na holení PRORASO ve skleničce 150 ml s eukalyptem a mentolem
Velmi dobrý výrobek
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma

Doprava zdarma

5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Speick 195, Voda po holení, Normální pokožka, 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
237,50 Kč
Prodejce: apohealth
2 375,00 Kč/1l

NISHMAN Holicí gel 1 litr - řada "Easy Shave", barva šedá
172,71 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172,71 Kč/1l

Uppercut Clear gel na holení 120ml
403,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 371,76 Kč/1kg

L3VEL3 Holicí gel Aqua 500 ml
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
475,07 Kč/1kg

Vichy Homme, Żel do golenia łagodzący podrażnienia, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
366,58 Kč
Prodejce: apohealth
2 443,87 Kč/1l

Gillette Fusion5 Ultra Sensitive gel na holení 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
178,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

Nivea Men gel na holení Potect Care s aloe vera 200 ml 3 balení
443,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
739,18 Kč/1l

Tabac - Tabac Original Shaving Cream (shaving cream) 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
248,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 484,90 Kč/1l

Mýdlo na holení PRORASO s eukalyptovým olejem a mentolem 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
168,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
933 333,32 Kč/1kg

Nivea Men gel na holení Potect Care s aloe vera a provitamínem B 200ml
147,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
739,60 Kč/1l

Speick 170, Krém na holení, Pánské, Normální pokožka, 75 ml, Vyhlazující, Tuba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
148,66 Kč
Prodejce: apohealth
1 982,13 Kč/1l

Vichy, Homme, Pěna na holení proti podráždění, 200 ml - Dlouhodobá platnost!



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
438,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 191,40 Kč/1l

NIVEA 81772, Krém na holení, Pánské, Univerzální, 100 ml, Aloe vera, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
128,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 287,60 Kč/1l

LEA 3.643, Holicí gel, Pánské, Univerzální, 75 ml, Ochana, Zklidňující, 1 kusů
545,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 279,87 Kč/1l

CREMO - Original Krém na holení Classic 177 ml
563,09 Kč
Prodejce: everybuy_at
3 181,30 Kč/1l

NIVEA 81740, Holicí gel, Pánské, Normální pokožka, 200 ml, Ochana, Vyhlazující, Zklidňující, 1 kusů
147,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
739,60 Kč/1l