5,0



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml407,52 Kč/1kg
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier Dijonská hořčice s chilli, super pálivá 200ml267,95 Kč/1l
53,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g697,06 Kč/1kg
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Dijon Delikatna do potraw 215 g
224,05 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Katomix

Středně ostrá hořčice Händlmaier ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
205,32 Kč/1l
82,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senf - Mittelscharf Glas 200ml | BYODO
278,75 Kč/1l
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Amora Dijonská hořčice Fine et Forte - Silná a pikantní dijonská hořčice 430g
295,47 Kč/1kg
127,05 Kč
Prodejce: LAVONIO

Domácí hořčice Händlmaiers sladká ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
260,45 Kč/1l
104,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lion mustard medium v hrnci se 100% přírodními přísadami 250ml
236,44 Kč/1l
59,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Koprová hořčičná omáčka Vegan Mild Spiciness Láhev 225ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senf - Dijon 100ml
570,90 Kč/1l
57,09 Kč
Prodejce: taleoo

Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
1 960,25 Kč/1l
313,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Händlmaierova pepřovo-hořčičná omáčka s vybranými paprikami 225ml
223,07 Kč/1l
50,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice "Moutarde Violette de Brive".
961,95 Kč/1kg
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Hořčice - jemná 160 ml
338,94 Kč/1l
54,23 Kč
Prodejce: taleoo

Grashoffova hořčičná omáčka z červených fíků na sýrové a masové pokrmy 200 ml
322,78 Kč/1kg
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hořčice Maille Dijon s medem jemně pikantní krémová klasická 200 ml
Přehled produktů
Hořčice Maille Dijon s medem je jemně pikantní krémová hořčice s klasickým charakterem. Kombinace typické dijonské hořčice a jemné medové chuti zajišťuje vyváženou chuť a všestranné použití v kuchyni. Hořčice je vhodná pro studená i teplá jídla a doplňuje pokrmy harmonickou rovnováhou pikantnosti a lehké sladkosti.
Hlavní vlastnosti hořčice
Hořčice Dijon s medem se vyznačuje krémovou konzistencí a jemně vyváženou kombinací pikantnosti hořčice a medu. Chuť je jasně pikantní, aniž by byla příliš dominantní, a ponechává prostor pro vlastní chuť ingrediencí. Receptura je klasická a univerzálně použitelná. Hořčice Maille Dijon s medem je synonymem stálé kvality a spolehlivé chuti.
Tipy pro použití
Hořčice se skvěle hodí k drůbežímu masu, vepřovému masu a sýrům. Lze ji také použít k dochucení salátových dresinků, marinád a omáček. V teplých pokrmech dodává jídlu jemnou pikantnost s jemnou sladkostí. Lze ji také použít jako pomazánku na chléb nebo jako doplněk k studeným pokrmům.
Časté
Hořčice Maille Dijon s medem je vhodná pro studená i teplá jídla. Má krémovou konzistenci a dobře se dávkuje. Chuť je jemně pikantní s mírnou sladkostí. Po otevření by měla být hořčice skladována v chladu, aby si zachovala kvalitu a aroma.
| Popis: | Hořčice medová Maille Au Miel (200 ml) |
| Hmotnost: | 200 ml |
| Trvanlivost a skladování: | Po otevření skladujte v chladu. |
| Země původu: | Země původu: Francie |
| Složení: Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie, Francie: | Složení: cukr, voda, lihový ocet, hořčičná semínka, med (8 %), sůl, koření, barvivo: E150c, okyselující látka: kyselina citronová, konzervant: METABISULFIT VÁPNÍKU. |
| Potravinářské přídatné látky: | s barvivem, s konzervační látkou |
| Alergeny: | Hořčice a výrobky z ní, oxid siřičitý a siřičitany a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Importhaus Wilms / Impuls GmbH & Co KG Am Klingenweg 6A 65396 Walluf |
Výživové hodnoty:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1000 kJ / 240 kcal |
| Tuk: | 7,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | <0,5 g |
| Sacharidy: 0,5 %, 0,5 %, 0,5 %, 0,5 %, 0,5 %: | 36,0 g |
| of which sugar: | 34,0 g |
| Bílkoviny: | 5,0 g |
| Sůl: 5,5 g: | 3,0 g |
| Vláknina: 0,3 g: | n.a. |
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, voda, lihový ocet, hořčičná semínka, med (8 %), sůl, koření, barvivo: E 150c, okyselující látka: kyselina citronová, konzervant: METABISULFIT VÁPNÍKU. | |
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energetická hodnota (kJ) | 1000 kJ |
| Energetická hodnota (kcal) | 240 kcal |
| Tuk | 7.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.5 g |
| Sacharidy | 36.0 g |
| z toho cukr | 34.0 g |
| Bílkoviny | 5.0 g |
| Sůl | 3.0 g |
| Obsažené alergeny | |
| Oxid siřičitý a siřičitany; hořčice a výrobky z ní | |
Maille - dijonská hořčice s medem
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Složení: cukr, voda, lihový ocet, HOŘČICOVÁ SEMÍNKA, med (8 %), sůl, koření, barvivo: E 150c, kyselina citronová, konzervační látka: metabisulfit draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota kj: 1000 Sacharidy: 36g Tuky: 7g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5g Cukr: 34g Bílkoviny: 5g Sůl: 3g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z níOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- La Maison Maille Unilever France, 23 Rue François Jacob, 92500 Rueil-Malmaison, Frankreich
- Prodejní název
- Maille dijonská hořčice s medem 200mi
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- s23468
- Kód EAN
- 3036810204014
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Složení: cukr, voda, lihový ocet, HOŘČICOVÁ SEMÍNKA, med (8 %), sůl, koření, barvivo: E 150c, kyselina citronová, konzervační látka: metabisulfit draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota kj: 1000 Sacharidy: 36g Tuky: 7g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5g Cukr: 34g Bílkoviny: 5g Sůl: 3g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z níOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- La Maison Maille Unilever France, 23 Rue François Jacob, 92500 Rueil-Malmaison, Frankreich
- Prodejní název
- Maille dijonská hořčice s medem 200mi
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- s23468
- Kód EAN
- 3036810204014
K tomu se hodí také

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml
407,52 Kč/1kg
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Maille podle staré receptury s bílým vínem, zrnitá, klasická, 200 ml
546,05 Kč/1kg
114,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Thajská rýže Royal Thai Jasmin 1 kg
108,99 Kč/1kg
108,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

LED solární dekorace Sova - bílá
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Allocacoc PowerCube Original, Vnitřní, Typ F, Červená, Bílá, CE, 5 AC zásuvky / AC zásuvek, 16 A
585,45 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Händlmaier Koprová hořčičná omáčka Vegan Mild Spiciness Láhev 225ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml
210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maille středně ostrá jemně kořeněná hořčice krémová klasická 200 ml
573,40 Kč/1l
114,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bomann PC-DKP 1211, Černá, Nerezová ocel, Pracovní deska, 64 cm, Keramický, Sklokeramický, 2 zóna/zón
2 327,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Leifheit Mop na podlahu Classic XL z mikrovlákna šířka 42 cm
551,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

ProfiCook PC-FR 1200 H, Horkovzdušná fritéza, 11 l, 200 °C, Samostarný, Černá, Nerezová ocel, Dotyk
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Posilovací lavice Hop-Sport 1080 plochá lavice se stojanem na činky Posilovací lavice Workout bench
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Tyčový mixér 24702-56 Černý tyčový mixér 3v1
1 800,90 Kč
Prodejce: evomag

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
574,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Černá
16 980,10 Kč
Prodejce: G-Electronics

sada 2 chlupatých polštářů z umělé kožešiny Měkký polštář z umělé kožešiny Fluffy Fur Pillow Decorative Cushion Cushion Case for Sofa Bedroom 43x43 cm
475,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 027,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

2.05 LED dekorace "Rentier se saněmi", 192 LED (malá verze)
1 196,66 Kč
Prodejce: Special-trends

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
110,05 Kč
Prodejce: foodperium

Nejlepší sportovní sada chráničů HQ, dětské chrániče kolen, loktů a zápěstí, velikost XS/S M
578,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Vše velmi dobrá kvalita a přesné dodávky
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hořčice
Super hořčice, děkuji.
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo skvěle
Prostě chutná velmi dobře.
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
489,20 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 846,04 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 100 ml balení 20 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
730,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,19 Kč/1l

Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
697,06 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,95 Kč/1l

Thomy hořčice pálivá extra pikantní klasická v tubě 200ml balení po 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,40 Kč/1l

Ubena Rub malinová hořčice kořenící přípravek pikantní koření 650g
571,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,45 Kč/1kg

Händlmaiers domácí hořčice sladký sáček 15ml 200 balení
704,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
234,79 Kč/1l

Lacroix fíková a hořčičná omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 023,66 Kč/1l

Develey sladká bílá klobásová hořčice sáček 200x15ml balení 3000ml
615,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,48 Kč/1kg

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,20 Kč/1l

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,52 Kč/1kg

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
204,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136,41 Kč/1kg

Hořčice Thomy Hot Mustard 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,85 Kč/1l

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,13 Kč/1l

Kuehne středně ostrá hořčice klasická krémová v tubě 875ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
92,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,81 Kč/1l

Löwensenf hořčice středně ostrá krémová jemná v tubě 200 ml 6 balení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,54 Kč/1l

Grashoffova hořčičná omáčka z červených fíků na sýrové a masové pokrmy 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
322,78 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
70,60 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v praktickém vývaru 4x1l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
319,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,84 Kč/1l

Thomy Delikatess středně ostrá hořčice klasika ve sklenici 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
252,20 Kč/1l