5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml80,23 Kč/1l
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou příchutí 800 ml 6 balení828,87 Kč/1l
663,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela koření kečup kari mírně pálivý originální koření 800ml 6 balení131,04 Kč/1l
628,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kečup Hela šašlik se speciálním kořením 800ml130,37 Kč/1l
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Zeisner Tomten 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Currygewuerzketchup ovocný kořeněný jemně ochucený 875ml
166,53 Kč/1l
145,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
549,74 Kč/1l
236,39 Kč
Prodejce: somnia24

Kečup - Dětský s jablečným sladidlem 500ml
156,24 Kč/1l
121,08 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,12 Kč
Prodejce: taleoo

Remia kečup z rajčat (500 ml)
276,18 Kč/1l
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení 12 ks
300,49 Kč/1l
3 711,17 Kč
-556,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 155,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
163,34 Kč/1kg
52,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý s originálním kořením Hela 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 8715700209272, Plastová láhev, 100 ml, 1 kusů, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
1 220,90 Kč/1l
122,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Úspěch kari kečupu spočívá v jemně vyvážené směsi více než tuctu koření. Ta tvoří základ kulaté chuti kečupu. Dokonalá harmonie mezi příjemnou pikantností a ovocnou chutí
- Objem
- 0.8 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak 35 %, ocet, cukr, jablečný protlak, modifikovaný škrob, sůl, kari 1 %, koření 0,7 %, hořčice, guma guar, mouka ze svatojánského chleba
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Ne
- Hmotnost
- 990 g
- Potravinářský podnik
- Zeisner Feinkost GmbH & Co. KG Wörpedorfer Str. 12 28879 Grasberg / Bremen
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Zeisner
- Kód EAN
- 4003879110029
- Objem
- 0.8 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak 35 %, ocet, cukr, jablečný protlak, modifikovaný škrob, sůl, kari 1 %, koření 0,7 %, hořčice, guma guar, mouka ze svatojánského chleba
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Ne
- Hmotnost
- 990 g
- Potravinářský podnik
- Zeisner Feinkost GmbH & Co. KG Wörpedorfer Str. 12 28879 Grasberg / Bremen
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Zeisner
- Kód EAN
- 4003879110029
K tomu se hodí také

Kečup Zeisner Tomten 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 799,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

HP 302 Dvojbalení originálních inkoustových kazet, černá a tříbarevná, Standardní, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 3,5 ml, 4 ml
1 372,34 Kč
Prodejce: evomag

Swiffer 5413149750470
4 669,22 Kč/1m²
274,55 Kč
Prodejce: Katomix

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Kečup Hela šašlik se speciálním kořením 800ml
130,37 Kč/1l
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Rajčatový kečup 875ml
156,19 Kč/1l
136,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 26213 Lorenz ErdnußLocken Erdnüsse 120,0 g
3 004,33 Kč/1kg
360,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toppits 200938, 10 m, 440 mm
6 788,22 Kč/1m
305,47 Kč
Prodejce: somnia24

Filtrační polomaska Virshields® FFP2 NR (balení po 10 ks)
2 481,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: E-System

Esstisch >Crawley< in Weiß - 160x76,5x70cm (BxHxT)
4 989,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tréninková kolečka M-Wave pro dětská kola, vhodná pro velikost 12-20 palců
180,00 Kč
Prodejce: RICOMsecure

Hela Kečup Mayo Mix Kari s veganskou majonézou balení 300 ml
206,39 Kč/1kg
74,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojen
Je můj oblíbený kečup všechny odrůdy super
Ohodnoceno dne 31. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg

Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l

Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg

Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l

Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l

Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg

Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg

Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg

Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l