5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Beyorganikjablečný ocet 500 ml, tradičně fermentovaný758,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
JABLEČNÝ CIDER 5% NEFILTROVANÝ DEMETER750 ml - BEUTELSBACHER558,28 Kč/1l
418,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Krem pistacjowy 15% tłuszczu 200 g1 362,28 Kč/1kg
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Didden malinový dresink pikantní a osvěžující 240ml balení po 6 kusech463,67 Kč/1l
667,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet modenský 250ml
340,00 Kč/1l
85,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Malinový ocet - 250 ml
1 270,40 Kč/1l
317,60 Kč
Prodejce: taleoo

Ocet jabłkowy ekologiczny 5% kwasowości 700 ml
185,66 Kč/1l
129,96 Kč
Prodejce: Katomix

Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
312,17 Kč/1l
234,13 Kč
Prodejce: somnia24

Apfelessig naturtrüb 0,75l
74,33 Kč/1l
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Bílý balzamikový ocet, 250 ml - Carandini
701,80 Kč/1l
175,45 Kč
Prodejce: italia-genuss

Ocet ryżowy delikatny Dechha 150 ml
473,00 Kč/1l
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Tao Rýžový ocet 150 ml
227,81 Kč/1kg
85,39 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,90 Kč
Prodejce: Katomix

Jablečný ocet Premium nefiltrovaný Develey 250 ml
355,96 Kč/1l
97,69 Kč
-8,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,99 Kč
Prodejce: Katomix

Henseljablečný ocet s acerolou, 750 ml
119,47 Kč/1l
89,60 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

APFELESSIG 5% UNFILTERT500 ml - ALCE NERO
819,94 Kč/1l
409,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kotanyi Gourmet Malinový ocet ovocný a aromatický500ml
799,32 Kč/1l
399,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Clovis malinový ocet 7%
333,90 Kč/1l
333,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apfelessig 5% -Naturo 500 ml
209,20 Kč/1l
104,60 Kč
Prodejce: Katomix

Ořechový ocet Spirytusowy 500 ml
801,36 Kč/1l
400,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rajčatový ocet MUTTI
Přeneste autentickou chuť Itálie přímo do své kuchyně s rajčatovým octem MUTTI. Tento jedinečný ocet v sobě spojuje ovocnou svěžest zralých rajčat s jemnou kyselinkou a dodá vašim pokrmům výjimečnou chuť. Ať už do salátů, marinád nebo omáček - tento rajčatový ocet je všestranně použitelný a dodá vašim kulinářským výtvorům tu pravou jistotu.
Proč je rajčatový ocet MUTTI ideální volbou pro vaši kuchyni:
1.
MUTTI je značka známá svou vášní pro kvalitu achuť. Rajčatový ocet se vyrábí z pečlivě vybraných, na slunci dozrávajících rajčat, která rostou v úrodných oblastech Itálie. Tento zvláštní původ dodává octu nezaměnitelnou, intenzivní chuť, která pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň.
2.Všestranné použití
Rajčatový ocet MUTTI je v kuchyni skutečně všestranným pomocníkem. Použijte ho jako zálivku do čerstvých salátů, abyste zvýraznili přirozenou chuť zeleniny. Nebo ho přidejte do marinád a dodejte masu a rybám ovocnou chuť. I v omáčkách a polévkách tento ocet zajistí harmonickou rovnováhu sladkosti a kyselosti, která potěší vaše hosty.
3.Jednoduché a kreativní zjemnění
S rajčatovým octem MUTTI snadno vytvoříte nové chuťové zážitky. Díky své ovocné chuti je ideální pro okořenění klasických receptů a středomořského nádechu vašim pokrmům. Nemusíte být špičkoví kuchaři, abyste s tímto octem dosáhli působivých výsledků - je to dokonalý pomocník pro kreativní a rychlé kuchyňské výtvory.
4.Vysoce kvalitní suroviny pro nejlepší kvalitu
U společnosti MUTTI je kvalita na prvním místě. Rajčatový ocet se vyrábí výhradně z nejlepších rajčat bez přídavku umělých aromat a barviv. To vám zaručuje přírodní produkt, který si zachovává plnou chuť čerstvých rajčat a zároveň odráží čistotu a čerstvost italských potravin.
5.Ideální pro uvědomělé znalce
Rajčatový ocet MUTTI je nejen chuťovým vrcholem, ale také uvědomělou volbou pro každého, kdo si cení kvality a přirozenosti. Díky použití vysoce kvalitních přírodních surovin nabízí tento ocet chuťovou alternativu k běžným octům a dodá vašim pokrmům něco navíc - bez kompromisů v kvalitě.
Vaše výhody při nákupu rajčatového octa MUTTI:
Autentická italská chuť: vylepšete své pokrmy ovocnou svěžestí zralých rajčat.
Všestrannost v kuchyni: Ideální pro saláty, marinády, omáčky a další - pro kreativní a středomořské pokrmy.
Jednoduché a kreativní: Vytvořte během chvilky nové chuťové zážitky, které vás budou inspirovat.
Kvalita, které můžete důvěřovat: Vyrobeno z vysoce kvalitních přírodních surovin bez umělých přísad.
Ideální pro uvědomělé znalce: Vychutnejte si přírodní produkt, který splňuje nejvyšší standardy.
Závěr
Přeneste chuť Itálie do své kuchyně a vyzkoušejte, jak rajčatový ocet MUTTI promění vaše každodenní pokrmy v kulinářské vrcholy. Ať už jako zvýraznění čerstvého salátu, zjemnění marinády nebo posílení chuti omáčky - tento ocet je dokonalým společníkem pro každého, kdo si cení chuti a kvality.
Pořiďte si rajčatový ocet MUTTI právě teď a nechte se inspirovat rozmanitostí a intenzitou tohoto výjimečného produktu!
Objednejte si ještě dnes Selgros111 Tomatový ocet a dodajte svým pokrmům italskou chuť! Nečekejte, kupte hned!
| Ingredience | |
|---|---|
| Rajčata, ocet | |
| Výživové hodnoty na 100 ml | |
| Energetická hodnota: | obsahuje: 107 kJ / 25 kcal |
| Obsah tuku: | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | <0,1 g |
| Sacharidů: 0,5 %, - sacharidů: 0,5 %, - sacharidů: 0,5 %: | 2,6 g |
| of which sugar: | <0,5 g |
| Protein: | 3,7 g |
| Sůl: | 0,07 g |
| Informace pro alergiky | |
| Obsahuje siřičitany | |
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- 100% přírodní rajčatový ocet. Kyselost: 6 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 500 g
- Rozměry
- 65 MM 65 MM 270 MM
- Potravinářský podnik
- Mutti
- Prodejní název
- Rajčatový ocet Aceto Di Pomodoro 500ml - Mutti
- Výrobce
- Selgros111
- Kód EAN
- 8005110750502
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- 100% přírodní rajčatový ocet. Kyselost: 6 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 500 g
- Rozměry
- 65 MM 65 MM 270 MM
- Potravinářský podnik
- Mutti
- Prodejní název
- Rajčatový ocet Aceto Di Pomodoro 500ml - Mutti
- Výrobce
- Selgros111
- Kód EAN
- 8005110750502
K tomu se hodí také

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

APFELESSIG 5% UNFILTERT500 ml - ALCE NERO
819,94 Kč/1l
409,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na kapsle, 1,2 l, Kávová kapsle, 1450 W, Šedá
3 257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Vinberg Verjus, jemně ovocný, 500 ml
1 293,04 Kč/1l
646,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Hengstenberg ocet esence přírodně kvašený 20 % kyselost 2000 ml
87,54 Kč/1l
175,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brusinky s 24 % cukru 385g
487,74 Kč/1kg
190,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Old Master Ocet vinný kořeněný (12 x 0,75L)
238,86 Kč/1l
2 149,77 Kč
Prodejce: Store-Germany

Rajčatový ocet Wiberg se šťávou z lisovaných rajčat láhev 500 ml
691,68 Kč/1l
345,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut černý salát čerstvě sklizený Good Food 580ml
119,57 Kč/1l
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dressing "Orange & Balsamico" – dvoufázové, 250 ml |PLANETE
807,28 Kč/1l
201,82 Kč
Prodejce: taleoo

Vinberg Verjus, čistá kyselá šťáva, 500 ml
1 295,16 Kč/1l
647,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
193,13 Kč/1l
57,94 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
57,60 Kč
Prodejce: foodperium

Mazzetti Natur Apfelessig
269,54 Kč/1l
134,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ořechový ocet Nutty Classic skleněná láhev 500 ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasta Tikka Masala, 283 g
380,00 Kč/1kg
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kühne brandy ocet 5% 10L
38,81 Kč/1l
388,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
521,15 Kč
-61,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore

Yucatnsk med
931,30 Kč/1kg
634,68 Kč
-169,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
465,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Steinhaus Kaiserkirschen višně ve sklenici červené bez pecky 720ml
216,21 Kč/1kg
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KADAX zavařovací sklenice s víčkem "Maki", sklenice na džem, zavařovací sklenice, 540 ml, červené kostkované, 24 ks
385,00 Kč
Prodejce: KADAX

Organický zakalený jablečný ocet 750ml
175,15 Kč/1l
131,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi organický brusinkový balzamikový jablečný ocet ovocně sladký koláčový 500ml
554,00 Kč/1l
277,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originální a vynikající produkt
Tento rajčatový ocet, který se těžko shání, je prostě lahůdka Doporučuji ho do všech vašich salátů
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Beyorganikjablečný ocet 500 ml, tradičně fermentovaný
379,00 Kč
Prodejce: Exporgin
758,00 Kč/1l

Didden malinový dresink pikantní a osvěžující 240ml balení po 6 kusech
667,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,67 Kč/1l

JABLEČNÝ CIDER 5% NEFILTROVANÝ DEMETER750 ml - BEUTELSBACHER
418,71 Kč
Prodejce: superbrandshop
558,28 Kč/1l

Hengstenberg 219915005 Hengstenberg Altmeister Der Klassiker Essig 10,0 l



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
542,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,20 Kč/1l

Wiberg AcetoPlus višňový ocet ovocný přípravek láhev 500 ml
577,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 154,72 Kč/1l

Wiberg AcetoPlus Malinový rafinovaný octový ovocný přípravek 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
488,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
976,90 Kč/1l

Casa Rinaldi koření Raspberry fruchtiger Himbeeressig 250ml
214,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
857,44 Kč/1l

Wiberg Aceto Plus bezinkový ocet ovocný přípravek koláč 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
451,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
902,04 Kč/1l

Kühne brandy ocet 5% 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
38,81 Kč/1l

Wibergocet z granátového jablka se šťávou ze zralého granátového jablka 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
243,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
487,24 Kč/1l

Jablečný ocet 5% organický nefiltrovaný 250 ml - ORGANIC FOODS
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
25,27 Kč/1l

Kühne vinný kořeněný jemný ocet s 5% kyselostí 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,60 Kč/1l

Wiberg AcetoPlus meruňkový ocet ovocný přípravek láhev 500 ml
494,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
989,98 Kč/1l

Hengstenberg červený vinný ocet silné kořeněné chuti 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
209,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,63 Kč/1l

Bautzner bylinný ocet z brandy 10% kyselost láhev 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
52,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
52,38 Kč/1l

Jablečný ocet Kühne
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
278,04 Kč/1l

Kühne octová specialita vlašský ořech
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
278,04 Kč/1l

Vynikající jemný bylinkový ocet
94,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
188,72 Kč/1l

Kühne octová specialita malina
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
278,04 Kč/1l

Kühne jablečný ocet ovocný jemný bez konzervantů 750ml
77,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,87 Kč/1l