4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 6650093 369,00 Kč/1kg
505,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonett Kernseife 100g2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Haslinger Mýdlo s měsíčkem lékařským 100 g648,40 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Shoproither

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
475 099,98 Kč/1kg
146,78 Kč
-4,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,53 Kč
Prodejce: MANADA

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Badeseife Lavendel 150g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 459,07 Kč/1kg
260,46 Kč
-41,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
218,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo – Levandule, 100g | SPEICK přírodní kosmetika
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Olivae Sicilia, 150g | NESTI DANTE
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Badeseife Rosmarin 150g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 736,40 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Bylinné mýdlo - Jasmín 100g
1 301,00 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Krémové mýdlo s levandulí, 100 g | SODASAN
466,60 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Milva mýdlo měsíček, 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva

Klar Seifen Ginsengseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Levandulové toaletní mýdlo 100 g
890,00 Kč/1kg
89,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Dr.Theiss Levandulové mýdlo 100 g
1 364,37 Kč/1kg
130,98 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Italské přírodní mýdlo vyrobený v Toskánsku. Mýdlo s vůní toskánské levandule má relaxační účinky a působí uklidňujícím dojmem.
V roce 1945 Dante Nesti začal vařit mýdla v 50 l kotli. Jako společnost byla oficiálně zaregistrována v roce 1947 ve Florencii. V současné době již třetí generace rodiny řídí závod, která se stala jednou z největších v Evropě.
Nyní vyrábí mýdla v 70 000 až 120 000 litrových kotlích. Vaření vysoce kvalitních mýdel je pomalý a nákladný proces: přírodní, vysoce čistý olivový, palmový a kokosový olej se sodou se vaří pomalu při nízké teplotě po dobu 3 dnů. Členové rodiny nadále osobně kontrolují proces výroby mýdla a jsou přísný v dodržování těch nejvyšších standardů kvality. Podle nich, jen z nejkvalitnějších, nejčistších potravinářských složek mohou vyrábět tu vynikající kvalitu na kterou zákazníci Nesti mýdel jsou zvyklé již léta. Jsou jedny z mála, kteří vyrábějí mýdla na přírodní bázi, z přírodních produktů. Svědčí o tom dlouhodobá trvanlivost.
Vhodné pro čištění všechny typy pleti.
Udržuje pokožku hydratovanou.
Účinně zbavuje pleť nečistot.
Nebylo testováno na zvířatech.
Bez petrochemie, GMO, syntetických povrchově aktivních látek, mikroplastu, PEG.
Důkladné, ale šetrné každodenní čištění a správná péče pomohou zachovat zdraví vaší pleti.
Použití: používejte na denní mytí celého těla. Aplikujte na vlhkou pokožku v potřebném množství, napěňte a důkladně opláchněte.
Složení: (INCI): Sodium Palmate*, Sodium Cocoate/Sodium Palmkernelate*, Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Pentasodium Pentetate, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool. * = Složky pocházejí z udržitelného zemědělství.
Skladování: Skladujte na suchém místě.
Upozornění: Nepoužívejte při alergii na některou ze složek obsažené v produktu. Vyhýbejte se kontaktu s očima, pokud se tak stane, oči vypláchněte větším množstvím vody. Ukládejte mimo dosah dětí.
Země původu: Itálie.
Mýdlo - Levandule lékařská (Lavanda Officinale) 150g | NESTI DANTE
Mýdlo Nesti Dante s vůní levandule lékařské nádherně voní po levanduli. Toto regenerující mýdlo navíc jemně pečuje o vaši pokožku díky obsaženým přírodním olejům. Krásný papírový obal z něj činí hezký dárek.
Použití: Navlhčete pokožku, umyjte ji mýdlem, důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
Složení:Sodium Palmate, Sodium Cocoate/Sodim Palmkernelate, Acqua, Gliceryn, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Parfum (Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool), Lavandula Angustifolia
Výrobce: Nesti Dante s.r.l.- Via delle Molina, 39 - 50013 San Donnino - Itálie
Zasíláme výhradně prostřednictvím DHL!
přírodní tuhé mýdlo Lavanda Officinale - regenerační levandule. Čerstvá vůně a esence levandule vám dodá sílu. Balení 1x150g.
Jak používat:Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.
Vyrobeno s láskou v Itálii.
Společnost Nesti Dante byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle rodinné receptury se sídlem ve Florencii.Mýdla mají dlouhotrvající vůni a bohatou pěnu.Pro své vyjímečné a zpracování jsou žádaná po celém světě.Za použití tradiční metody a surovin je mýdlo Nesti Dante:
- zcela přírodní a100% biologicky rozložitelné
- není testováno na zvířatech
- je BEZ parabenů
Mýdlo Nesti Dante Lavanda OfficinaleVeganské levandulové mýdlo od Nesti Dante má nádherně kořeněnou levandulovou vůni. Toto regenerační mýdlo také jemně pečuje o vaši pokožku díky přírodním olejům, které obsahuje, a ani obal mýdla Nesti Dante nic neskrývá. Je potištěn vkusně ilustrovanými levandulovými květy, což z mýdla dělá krásný nápad na dárek. Balicí papír lze použít i k provonění zásuvek a skříněk s prádlem. s regeneračním levandulovým mýdlem od Nesti Dante můžete do své koupelny vnést kousek romantického u.
Mýdlo s přírodními složkami Officinale: Typická tmavá levandule s výraznou revitalizační vůní. "Lavanda" - Levandule, typická středomořská rostlina s příjemnou vůní, která může mít povzbuzující, revitalizační a uklidňující účinky. wellness mýdlo s cennými složkami a nádhernou vůní. Tajemství spočívá v pečlivé, tradiční výrobě podle starých řemeslných tradic a v kombinaci přísad a vůní. Výsledkem láskyplné, ruční výroby a cenných ingrediencí je mimořádně kvalitní, vyživující konečný produkt. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající, jemnou vůni a je doplněn krásným obalem. Mýdla Nesti Dante jsou vyráběna z vysoce kvalitních přírodních surovin. Záměrně se vyhýbáme syntetickým povrchově aktivním látkám.
- Hmotnost
- 150 g
- Složení
- Palmát sodný, kokoát sodný/palmojádrový sodný, akva, glycerin, chlorid sodný, EDTA tetrasodná, etidronát tetrasodný, parfém (benzyl benzoát, kumarin, geraniol, limonen, linalool), levandule úzkolistá (Lavandula Angustifolia)
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001936837524001936
- Číslo produktu
- DN1186
- Hmotnost
- 150 g
- Složení
- Palmát sodný, kokoát sodný/palmojádrový sodný, akva, glycerin, chlorid sodný, EDTA tetrasodná, etidronát tetrasodný, parfém (benzyl benzoát, kumarin, geraniol, limonen, linalool), levandule úzkolistá (Lavandula Angustifolia)
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001936837524001936
- Číslo produktu
- DN1186
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
475 099,98 Kč/1kg
146,78 Kč
-4,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,53 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Středomořská modrá levandule 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Le Rose Rosa Sensuale 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
1 235,96 Kč/1kg
308,99 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo - Marseille Blossom Fig & Aloe 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Fíkový džem extra, 340g
441,62 Kč/1l
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Mýdlo - Olivae Toscana, 150g | NESTI DANTE
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Dárková sada mýdel - Le Rose, 3x150g | NESTI DANTE
782,78 Kč/1kg
562,66 Kč
-210,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
352,25 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Villa Sole Chinotto d'Amalfi, 250g | NESTI DANTE
734,40 Kč/1kg
220,32 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
526,92 Kč/1l
131,73 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
427,60 Kč/1kg
106,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Marsiglia in Fiore Mandle a pomerančové květy 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 369,00 Kč/1kg
505,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mýdlo - Villa Sole Aeolian Blue Freesia 250g
425,83 Kč/1kg
127,75 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Philosophia Cream & Pearls, 250g | NESTI DANTE
851,40 Kč/1kg
212,85 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lux Soft Touch toaletní mýdlo 80 g
728,25 Kč/1l
58,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná cypřišová vůně
Voní jí celá koupel.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l