Bols Blue Curacao 21%
362,03 Kč
517,19 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Malibu Original, 21%, Španělsko755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kávový likér Kahlua s tóny karamelu a vanilky 700ml940,50 Kč/1l
658,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pimm's 25% Vol.568,80 Kč/1l
398,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Blue Curacao 21% vol. 0,5 L
1 750,68 Kč/1l
875,34 Kč
Prodejce: Store-Germany

De Kuyper Blue Curacao likér z hořké pomerančové kůry | 20 % obj. | 0,7 l
1 239,21 Kč/1l
867,45 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Melounový likér Bowls 17% obj. 0,7l
1 120 514,33 Kč/1l
784,36 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bols Creme de Banane 17 %
520,30 Kč/1l
364,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Apricot Brandy 24%
517,19 Kč/1l
362,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Batida de Coco Originální likér s příchutí kokosu a mléka 700ml
488,37 Kč/1l
341,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cointreau 40% 350ml
1 066,26 Kč/1l
373,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Midori Melounový likér 20% 700ml
871,21 Kč/1l
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Blanc Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bols Crème de Cassis Liqueur 17% obj. 0,7l
1 120,51 Kč/1l
784,36 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Hemmeter Angostura Bitter | 48 % ABV | 0,2 l
3 966,85 Kč/1l
933,12 Kč
-139,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
793,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mulata Licores Curacao Azul
486,63 Kč/1l
340,64 Kč
Prodejce: Cubata

Berentzen Saurer Apfel 16%
366,16 Kč/1l
256,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
LIKÉR BOLS BLUE CURAÇAO
BOLS Blue, originální Blue Curaçao, bylo a stále je nejprodávanějším
Blue Curaçao na světě. Jedná se o jednu z nejstarších receptur v moderním
BOLS likérů a v 19. století se nazývala "Cre`me de Ciel"
"Cre`me de Ciel".
Jako nepostradatelná ingredience dodává mnoha koktejlům a long drinkům
ten správný nádech exotiky. I když je jeho barva modrá, jeho chuť
je oranžová! BOLS Blue se vyrábí ze speciálního druhu pomerančové kůry
pomerančová kůra. Svou jemnou, pikantní chuť získává z kůry pomerančů Curaçao
pomerančů Curaçao zralých pod jižním sluncem, jejichž chuťové složky jsou
Do destilátu během destilace.
Barva: středně modrá
Vůně: mandarinkově pomerančová příchuť
Chuť: jemně trpká, pomeranče a citrusy
Pokud máte další k lihovině BOLS, napište nám, prosím
Blue Curacao 0,7l, o výrobci Bols z Nizozemska, nebo
obecně k objednávce, nákupu nebo zpracování. Pokud
vám odpovíme ještě týž den. Váš specializovaný prodejce pro
Zasílání lihovin.
Bols Blue Curaçao je originální a nejprodávanější likér Blue Curaçao na světě. Barva tohoto modrého likéru vás možná rozptýlí, ale Bols Blue Curaçao chutná po čerstvých pomerančích. Tento modrý likér dodá každému koktejlu jiskřivě modrou barvu, výraznou pomerančovou chuť a vynikající a jedinečnou dochuť.
Bols Blue Curacao 21% - Likér - Výrobce / distributor: Diversa Spezialitäten GmbH Hubert-Underberg-Allee 1, 47493 Rheinberg 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1150 g
- Obsah alkoholu
- 21 % vol.
- Potravinářský podnik
- Diversa Spezialitäten GmbHHubert-Underberg-Allee 1, 47493 Rheinberg
- Prodejní název
- Likér
- Výrobce
- Diversa
- Země původu
- Nizozemsko
- Číslo produktu
- 14504
- Kód EAN
- 8716000965226
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1150 g
- Obsah alkoholu
- 21 % vol.
- Potravinářský podnik
- Diversa Spezialitäten GmbHHubert-Underberg-Allee 1, 47493 Rheinberg
- Prodejní název
- Likér
- Výrobce
- Diversa
- Země původu
- Nizozemsko
- Číslo produktu
- 14504
- Kód EAN
- 8716000965226
K tomu se hodí také

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Blue Curacao 21% vol. 0,5 L
1 750,68 Kč/1l
875,34 Kč
Prodejce: Store-Germany

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Melounový likér Bowls 17% obj. 0,7l
1 120 514,33 Kč/1l
784,36 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Curacao Triple Sec 38%
661,99 Kč/1l
463,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Creme de Banane 17 %
520,30 Kč/1l
364,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Apricot Brandy 24%
517,19 Kč/1l
362,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Batida de Coco Originální likér s příchutí kokosu a mléka 700ml
488,37 Kč/1l
341,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nega Fulo Cachaca | 41,5 % obj. | 0,7 litru
844,20 Kč/1l
590,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Kuyper Peachtree, Broskev, 20%
883,82 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér 18 % obj. 700ml
243,33 Kč/1l
170,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca 37,5%
575,82 Kč/1l
575,82 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
521,10 Kč/1l
364,77 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 132,24 Kč/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
972,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 389,03 Kč/1l

Amarula Cream und Marula Fruit Likör Grown free Hand Harvested 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
495,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
708,50 Kč/1l

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 368,04 Kč/1l

Jägermeister 33% 700 MLT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
757,60 Kč/1l

Jägermeister Mini Meister Shots To Go Vychutnejte si ledově chladné 9x20ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 396,56 Kč/1l