4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Prinz medová hruška lilie 1000ml716,22 Kč/1l
716,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prinz fine house brandy meruňka 1000ml582,21 Kč/1l
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prince Old Cherry 1000ml1 557,49 Kč/1l
1 557,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prince Old Apricot 1000ml1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer ovocná voda 38 % obj
786,34 Kč/1l
550,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nordbrand Klarer 30% obj. 700ml
313,86 Kč/1l
219,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roner Waldhimbeergeist 40 % obj. 700ml
1 102,76 Kč/1l
771,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Raki Álá 47 % 0,70 litru
1 966,76 Kč/1l
1 442,49 Kč
-65,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 376,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Scharlachberg Meisterbrand, 34 %, objem 1,00 litru
979,64 Kč/1l
979,64 Kč
Prodejce: italia-genuss

Obilí Westerwald 32%
502,46 Kč/1l
351,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nusbaumer Mirabelle 45% obj. 700ml
2 107,64 Kč/1l
1 475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Alte Zwetsche 42 % obj.
1 329,86 Kč/1l
930,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slivovica Žufánek 50% 0,5
1 400,00 Kč/1l
700,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 498,57 Kč/1l
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baronka hruška 30% 0,7
692,86 Kč/1l
485,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits

Open Food 4400065458000, 500 ml, 30 g, 17 g
530,34 Kč/1l
265,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Northofer Lippetaler Jalovec 32% obj. 700ml
417,66 Kč/1l
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hruškovica Žufánek 45% 0,5
1 380,00 Kč/1l
690,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits

Becherovka Likér 0,5L | likér
1 120,52 Kč/1l
560,26 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chilský lídr na trhu s piscem
Control Gran Pisco, zrající v dubových sudech, se vyrábí výhradně z nejlepších hroznů.
Chilské pisco Control Gran Pisco, které je jedničkou na trhu, se vyrábí převážně z vín odrůdy Muškát, která mohou pocházet pouze z oblastí a vysoko položených údolí severně od Santiaga de Chile (Copiapó, Huasco, Elqui, Limarí a Choapa), jež jsou přesně vymezeny zákonem. Jedinečné podmínky této oblasti - teplé a suché klima a kamenitá půda - charakterizují zvláštní chuť těchto hroznů. Pro výrobu vína se používají pouze ty nejlepší hrozny z nejlepších vinic, z nichž se speciálním postupem pečlivě destiluje víno Control Gran Pisco.
Control Gran Pisco má nezaměnitelné aroma zralých hroznů a plnou chuť. Zrání v dubových sudech dotváří osobitý charakter této prvotřídní kvality. Gran Pisco je označení kvality pro prémiové pisco v Chile. Podle zákona musí mít tato kvalita obsah alkoholu 43 % obj. a je také mnohem přísněji regulována, pokud jde o suroviny, destilační postupy a metody zrání.
Pisco Sour je chilský národní nápoj, ale Gran Pisco se pije také čisté, na ledu nebo s kolou či sodou.
Gran Pisco Pisco Control z Chile s obsahem alkoholu 43.
Popis: .
Pro více informací o produktu Pisco Control Gran Pisco Brandy 0,7l z kategorie Pisco využijte nebo nám zavolejte v otevírací době. Váš specializovaný prodejce lihovin.
Pisco Control Gran Pisco 43% - Pisco - Výrobce/dovozce: Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KG Winsbergring 12-22, 22525 Hamburg 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1070 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pisco Control
- Prodejní název
- Pisco
- Výrobce
- Pisco Control
- Země původu
- Chile
- Číslo produktu
- 47511
- Kód EAN
- 7802175000747
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1070 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pisco Control
- Prodejní název
- Pisco
- Výrobce
- Pisco Control
- Země původu
- Chile
- Číslo produktu
- 47511
- Kód EAN
- 7802175000747
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Campari Bitter Italský aromatický bylinný likér 700ml
892,70 Kč/1l
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Angostura Orange Bitters 28% obj. 0,1l
6 370,50 Kč/1l
637,05 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tichý, malý a kreativní mini elektrický ventilátor se čtyřmi rychlostními stupni pro domácí kancelář, přenosný stolní bezlopatkový ventilátor napájený přes USB
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Angostura Aromatic Bitters 44,7% obj. 0,2l
5 759,95 Kč/1l
1 151,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Prince Old Apricot 1000ml
1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Prinz Stará lesní malina 1000ml
1 181,15 Kč/1l
1 181,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l
657,23 Kč/1l
460,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, bílý cukrový sirup, sladký, všestranný, klasický, jemný, 1000 mlJednorázové
216,13 Kč/1l
216,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4400065458000, 500 ml, 30 g, 17 g
530,34 Kč/1l
265,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml
1 129,09 Kč/1l
790,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml
582,21 Kč/1l
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Licor Beirao Mini 4 x 0,05 l v krásné dárkové krabičce
1 875,00 Kč/1l
375,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Red 17% 0,75L
606,68 Kč/1l
455,01 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Fassbind Les Vieilles Barriques, VIEILLE POIRE, 40 %, objem 0,70 litru.
4 105,44 Kč/1l
2 873,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Kesper | kuchyňský vozík | dřevo | rozměry: 45/97 x 37 x 75,5 cm | bílá, šedá
2 136,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Suntory Roku Gin, 43%
1 444,57 Kč/1l
1 011,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpine brandy meruňková jemná lihovina ovocná brandy 35 % 1000ml
562,69 Kč/1l
562,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou třešňovou příchutí 700ml
709,79 Kč/1l
496,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů
1 002,44 Kč/1l
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml
900,98 Kč/1l
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Výrobek přesně splňuje mé očekávání a v balíčku bylo něco navíc. Proto super milé překvapení.
Ohodnoceno dne 30. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro Pisco Sour
Vhodné pro pisco sour. Není to pisco nejvyšší kvality, ale je velmi vhodné pro větší počet hostů.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní doručení
Splňuje moje očekávání
Ohodnoceno dne 24. prosince 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Proč ne... ?
Místo plnohodnotné brandy můžete vyzkoušet také pisco. Je svěžejší, lehčí a ovocnější. Rozhodně doporučujeme ...
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ziegler Williams pear brandy kořeněná ovocná voňavá příchuť 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 621,76 Kč
-992,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 629,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 042,51 Kč/1l

Prinz medová hruška lilie 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
716,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
716,22 Kč/1l

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
582,21 Kč/1l

Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 050,02 Kč/1l

Morand Williamsbirne 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 054,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 934,77 Kč/1l

Schladerer ovocná pálenka degustační balení 42 % obj. 6 x 0,03 l
1 698,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
9 437,78 Kč/1l

Walcher Organic Malinový destilát, balení po 3 kusech
2 059,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
980,91 Kč/1l

Morand Mirabelle 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 753,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 505,60 Kč/1l

Echter Nordhäuser Reiche Ernte Williamsbirne ovocná pálenka ''Willi'' (6 x 0,5 l)
1 591,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
530,34 Kč/1l

Nusbaumer Poire Williams 40% 700ml
1 462,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 089,89 Kč/1l

Prince Old Cherry 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 557,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 557,49 Kč/1l

Prinz Swiss pálenka z borovice 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 065,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 130,20 Kč/1l

Prinz Alte Haus švestka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 054,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 054,49 Kč/1l

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 498,57 Kč/1l

Prinz meruňkový šnaps 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 063,79 Kč/1l

Prince Old Apricot 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 047,72 Kč/1l

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
900,98 Kč/1l

Pircher Williams Edelbrand, 1er Pack 700ml
908,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 298,34 Kč/1l

Schladerer třešňová voda 42 % obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 151,11 Kč/1l

Schladerer Williams hruška 40% obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
815,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 165,31 Kč/1l