5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sourz Blackcurrant 15 % objemových černý rybíz 700ml
405,99 Kč/1l
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sourz Raspberry 15% 700ml
405,99 Kč/1l
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Papa Fuego Mexický velmi pikantní rajčatový likér 700 ml
501,04 Kč/1l
350,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Kleiner Lokus s ovocnou příchutí lesního ovoce 20ml
1 923,50 Kč/1l
38,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Saurer Apfel 16%
366,16 Kč/1l
256,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

DOS MAS Mex Shot Sweet Skořicový likér s tequilou, láhev 700 ml
369,61 Kč/1l
258,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Lemon | 32 % obj. | 0,7 l
585,03 Kč/1l
409,52 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Little Coward Magic Mango Liqueur | 15 % obj. | 0,5 l
544,14 Kč/1l
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný likér Safari Exotic Fruit s tropickým ovocem 700ml
559,29 Kč/1l
391,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sourz Jablko 15 % objemových ovocný likér sladkokyselý 700ml
Zářivě zelený, módní party shot Sourz Apple upoutá svým vzhledem pozornost každého. Ovocný likér od americké společnosti Beam - proslulé svou whisky - je sladký a kyselý jako křupavé jablko a díky své intenzivní ovocné vůni je také skutečným chuťovým hitem. Dodává také nezaměnitelnou chuť koktejlům - například Appletini, drzé mladé verzi Martini.
Beam Suntory Německo
Unterschweinstiege 2-14
60549 Frankfurt am Main
se mohou lišit u jiných než domácích množství.
Beam Suntory Deutschland GmbH Unterschweinstiege 2-14, 60549 Frankfurt nad MohanemJablečný likér Sourz z Anglie s 15 % alkoholu.
Popis: .
Pro více informací o likéru Sourz Apple 0,7l z kategorie likérů využijte nebo nám zavolejte v otevírací době. Váš specializovaný prodejce lihovin.
| Chuť: Sladká jablečná chuť s vyrovnanou kyselinkou. Svěží a ovocná. | |
| Podávejte chlazené. | |
| Čisté jako panák a k míchání koktejlů. |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, alkohol, aromata, antioxidant E330, regulátor kyselosti E334, barvivo E102, barvivo E133
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1190 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinářský podnik
- BEAM SUNTORY DEUTSCHLAND GMBH Unterschweinstiege 2-14 60549 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Sourz Jablko 15 % objemových ovocný likér sladkokyselý 700ml
- Výrobce
- Sourz
- Země původu
- Španělsko
- Číslo produktu
- 16431
- Kód EAN
- 5010196091886
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, alkohol, aromata, antioxidant E330, regulátor kyselosti E334, barvivo E102, barvivo E133
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1190 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinářský podnik
- BEAM SUNTORY DEUTSCHLAND GMBH Unterschweinstiege 2-14 60549 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Sourz Jablko 15 % objemových ovocný likér sladkokyselý 700ml
- Výrobce
- Sourz
- Země původu
- Španělsko
- Číslo produktu
- 16431
- Kód EAN
- 5010196091886
K tomu se hodí také

Sourz Raspberry 15% 700ml
405,99 Kč/1l
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sourz Blackcurrant 15 % objemových černý rybíz 700ml
405,99 Kč/1l
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sourz Red Berry 15% obj. 700ml
407,29 Kč/1l
285,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
544,14 Kč/1l
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Prinz Nobilant Kakaový likér 500ml
989,82 Kč/1l
494,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml
905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 025,19 Kč/1l
717,63 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
380,36 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5 %, 1 l
574,40 Kč/1l
574,40 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů
1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

De Kuyper Peachtree, Broskev, 20%
882,56 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Berentzen WildKirsch 16%
366,16 Kč/1l
256,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Chartreuse zelený 55% bylinný likér



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 033,50 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 302,78 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
674,80 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
790,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 129,09 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Averna Amaro Siciliano s hořkosladkou chutí 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
660,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
660,70 Kč/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
701,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,46 Kč/1l