4,2



Na základě 9 hodnocení
Objem:
1000 ml- 200 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml1 609,65 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

SP Repair kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
433,12 Kč/1kg
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 200 ml
2 435,68 Kč/1kg
608,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

SP Color Save kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 1000 ml
808,81 Kč/1kg
808,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SP Hydrate kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
703,30 Kč
-226,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 200 ml
1 345,00 Kč/1l
306,89 Kč
-37,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Kondicionér pro barvené vlasy, 1000 ml
457,06 Kč/1kg
502,77 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella Professionals System Professional Color Save, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 1000 ml
719,09 Kč/1l
719,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fusion kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
963,23 Kč/1l
963,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner kondicionér pro regeneraci, výživu a ochranu vlasů 200 ml
2 372,60 Kč/1l
474,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals Blondor Blonde Seal & Care, Ženy, Profesionální kondicionér, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Zesvětlené vlasy, Blonďatá, Ochara barvy, Lesklý, 500 ml
841,36 Kč/1l
552,20 Kč
-131,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
420,68 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Equave Instant Detangling, Ženy, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Vyživující, Revitalizační, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 018,80 Kč/1l
275,93 Kč
-72,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující kondicionér SP Repair (Conditioner), 200 ml
2 834,50 Kč/1l
566,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme 1000 ml
Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4084500606098
- Číslo produktu
- 80058
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4084500606098
- Číslo produktu
- 80058
K tomu se hodí také

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 1000 ml
808,81 Kč/1kg
808,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Oil Reflections Luminous Reboost Mask 500 ml
1 424,86 Kč/1l
712,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Bílá, Bezdrátová ústní sprcha, Rotační kartáček, Oxyjet, Baterie, 1 hlava/hlavy
2 159,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence bezoplachová péče pro oslabené vlasy 100 ml
2 690,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 200 ml
2 435,68 Kč/1kg
608,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
12 100,00 Kč/1l
1 210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml
2 062,87 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

maska pro poškozené vlasy LuxeOil, 150 ml
1 556,40 Kč/1l
284,90 Kč
-51,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kartáčková hlavice Sensitive Clean 12 ks
972,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dva polštáře 80x80 cm, mikrovlákno, vhodné do hotelů, pro alergiky, ÖKO-TEX
729,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 791,02 Kč/1l
459,67 Kč
Prodejce: somnia24

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všechny vlasy, Ochana, Lesklý, Vyhlazující
4 779,67 Kč/1l
146,81 Kč
-3,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

WELLA Hydro Finish SP 125 ml, péče o vlasy, hydratace
3 520,72 Kč/1l
440,09 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SP Repair kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
433,12 Kč/1kg
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,85 Kč/1l
674,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 605,04 Kč/1l
802,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals System Professional Balance Scalp Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Citlivé vlasy, Hydratující, Vyživující, Ochana, Zklidňující
426,28 Kč/1l
796,78 Kč
-370,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%11% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
11%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér
Objem 1 l
Tento kondicionér mohu ostatním jen doporučit!!! Nezatěžuje vlasy a snadno se rozčesávají!
Ohodnoceno dne 19. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Péče o přípravek Wella Blondor po bělení
Objem 0,5 l
Velmi rychlé dodání a přesně to, co jsem hledala. Moc děkuji
Ohodnoceno dne 20. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkty Wella
Objem 1 l
Perfektní pro vlasy, pokud chcete mít krásné vlasy, musíte koupit
Ohodnoceno dne 26. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Objem 0,5 l
Přesně produkt, který jsem hledal
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nic pro mé vlasy
Objem 1 l
Vlasy se mi mastily.
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 143,50 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l