4,8



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly850,60 Kč/1kg
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Küfa Skipper Lolly s příchutí lékořice jednotlivě balené 100 ks 1700g367,72 Kč/1kg
625,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Küfa kuličkové lízátko s příchutí čokolády a vanilky 100 ks 1800g6,03 Kč/1kg
602,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů
259,31 Kč/1kg
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Lolly Cola kuličkové lízátko s příchutí coly 100 kusů 1800g
344,03 Kč/1kg
584,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hirsch Monster Lolly jednotlivě balené lízátka s barvou na jazyk 150 kusů
606,26 Kč/1kg
909,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa Alster Lolly Lollipop s příchutí lékořice 100 ks 1800g
339,14 Kč/1kg
627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Candy Pop ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1300g
312,65 Kč/1kg
406,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Holland Foodz Srdíčkové lízátka, balení po 75 ks
647,67 Kč/1kg
388,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Candyman – lízátka se salmiakovou příchutí – balení po 100 kusech
836,31 Kč/1kg
836,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Candyman Salmiakové lízátka 60 ks (Salmiakové lízátka)
511,18 Kč/1kg
511,18 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lízátka Lízátka To nejlepší z
552,66 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocná lízátka Holland Foodz 200 kusů po 5,2 g - 1040 g ovocných lízátek
414,65 Kč/1kg
431,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chupa Chups Crazy Dips lízátka s jahodovou příchutí 14g 24 balení
880,50 Kč/1kg
299,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Holland Foodz srdíčková lízátka Knots heart jednotlivě balená 960g 120 kusů
242,60 Kč/1kg
232,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nimm2 Ovocné lízátka s vitamíny, 40 kusů
29 736,00 Kč/1kg
312,12 Kč
-14,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rocks Lollies 150 g jednotlivě balené motivy s ovocnou příchutí
333,07 Kč/1kg
49,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Küfa fotbalové lízátko černé červené zlaté jednotlivě balené 100 ks 1650g
Nalaďte se na fotbalovou náladu. S fotbalovými lízátky Küfa získáte ovocná, lahodná lízátka s malinovou příchutí a v barvách černé, červené a zlaté.
Küfa-Werk GmbH & Co KG Industriestrasse 5 D-32694 Dörentrup
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU) Küfa-Werk GmbH & Co. KG 32690 Dörentrup
Název potraviny Lízátko s malinovou příchutí
Seznam složek Složení: Cukr, glukózový sirup, okyselující látka kyselina citronová, aromata, barviva beta karoten, pravý karmín, brilantní modř FCF, rostlinné uhlí
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) Kalorická hodnota v kJ 1629,20 Kalorická hodnota v kcal 383,40 Tuk v g < 0,10 Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g
tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g < 0,10 Sacharidy v g 95,80 Sacharidy, z toho cukr v g 68,80 Bílkoviny v g < 0,10 Sůl v g < 0,10
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, okyselující látka kyselina citronová, aromata, barviva beta karoten, karmín, brilantní modř FCF, rostlinné uhlí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1629 kJ/383 kcal, tuky: 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 95,8 g, z toho cukr: 68,8 g, bílkoviny: 0,1 g, sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1650 g
- Rozměry
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Potravinářský podnik
- Küfa-Werk GmbH & Co. KGupIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
- Prodejní název
- Lízátka s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Küfa-Werk
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4488
- Kód EAN
- 4002781044880
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, okyselující látka kyselina citronová, aromata, barviva beta karoten, karmín, brilantní modř FCF, rostlinné uhlí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1629 kJ/383 kcal, tuky: 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 95,8 g, z toho cukr: 68,8 g, bílkoviny: 0,1 g, sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1650 g
- Rozměry
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Potravinářský podnik
- Küfa-Werk GmbH & Co. KGupIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
- Prodejní název
- Lízátka s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Küfa-Werk
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4488
- Kód EAN
- 4002781044880
K tomu se hodí také

Günthart Back und Decor cukrové mini fotbalové míčky černé bílé 40g
1,83 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Figurky na dort - fotbalové hřiště
187,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

VEVOR 61 cm kolo štěstí 4,3 kg kovový stojan má flexibilní stojan pro výškové nastavení, 14 přizpůsobitelných barevných cenových pozic, personalizované nastavení, přidejte si požadovaný text
1 836,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Boland 62509, Obdélníkový, Černá, Zelená, Bílá, Polyetylen, Ubrus, 120 x 180 cm, 190 mm
283,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

FCH elektrické piano Digitální elektrické piano s 88 klávesami s kladívkovou mechanikou 128 rytmů,bílá
7 999,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

HERMA 3434, Papír, Černá, Bílá, Permanentní, Chlapec, Narozeniny, Blistr
109,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

ADGO® Plastová stahovací páska 200X4,8 100 ks
96,97 Kč
Prodejce: ADGOshop

AVERY Zweckform ZDesign KIDS Tetování "Fotbal"
3 100,00 Kč/1kg
31,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Oblique Unique Happy Birthday fóliový balónový girlanda v růžovém zlatě Dekorace na narozeninovou oslavu
193,32 Kč
Prodejce: Partygeschenke24

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů
259,31 Kč/1kg
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hirsch červené třešňové lízátko 400 červených lízátek v kbelíku 1200g
390,12 Kč/1kg
468,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g
399,83 Kč/1kg
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Küfa šerbetové kuličkové lízátko se šerbetovou náplní 100 kusů 1600g
392,53 Kč/1kg
628,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Lolly Cola kuličkové lízátko s příchutí coly 100 kusů 1800g
344,03 Kč/1kg
584,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g
397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool duhová plechovka na lízátka barevná lízátka pro ovocnou zábavu 840g
368,57 Kč/1kg
294,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Limo Lolly ovocná příchuť jednotlivě balené 100 kusů 1800g
368,90 Kč/1kg
627,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly
850,60 Kč/1kg
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Emojipops lízátka s motivy 100 kusů jednotlivě balených 1300g
564,47 Kč/1kg
564,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Lillipop ovocná lízátka ovocná lahodná 150 kusů 1700g
413,29 Kč/1kg
619,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,40 Kč/1kg
404,32 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
511,21 Kč/1kg
833,28 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lízátko s kuličkou Küfa sherbet
Zpracování super, cena OK, zboží 1a, moje oblíbená lízátka
Ohodnoceno dne 31. července 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super chutné
Stejně jako za starých časů se s lízátky znovu probouzejí vzpomínky na dětství.
Ohodnoceno dne 1. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Super chutná lízátka. Objednávka byla také rychlá a spolehlivá.
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Líbilo se mi skvěle
Skvělé a chutné
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lolly
Všechno super
Ohodnoceno dne 13. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lollipop
Lahodné
Ohodnoceno dne 3. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Leckaa
Miluji tyto
Ohodnoceno dne 12. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobré
velmi dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Lolly Master Mini srdce (36x25g) Formované lízátko ve tvaru srdce
2 413,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 838,98 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,31 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg