3,3



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.447,06 Kč/1kg
447,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 95784 Bahlsen Hit Doppelkeks 45x2 St
536,27 Kč/1kg
579,17 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 41750 Hit Minis Doppelkeks Thekendispenser 975g
735,67 Kč/1kg
717,28 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

Hit Marques s čokoládovou příchutí 220 G
240,64 Kč/1kg
52,94 Kč
Prodejce: Katomix

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová pauza 260 g
354,31 Kč/1kg
92,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

HIT ořechové sušenky 220 g
230,17 Kč/1kg
81,89 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,94 Kč
Prodejce: Katomix

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sušenkové krekry Original 100g/pg
2 088,30 Kč/1kg
208,83 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bahlsen Hit Cocoa Crème dvojité sušenky s kakaovou náplní 134g
Oblíbená klasika mezi dvojitými sušenkami: Bahlsen Hit Cocoa Crème zaujme dokonalou kombinací dvou křupavých sušenek a kakaové krémové náplně, která se rozplývá v ústech. Pochoutka, která promění každou přestávku na svačinu ve výjimečný okamžik.
Výhody výrobku: Kakao Bahenní čokoláda je skvělým pomocníkem při přípravě pokrmů:
- Křupavé dvojité sušenky: Dvě dokonale propečené sušenky poskytují křupavou pochoutku.
- Lahodný kakaový krém: Krémová náplň z jemného kakaa se doslova rozplývá v ústech.
- Všestranná svačinka: Ideální ke kávě, čaji nebo jednoduše mezi jídly.
Ideální pro každou příležitost:
Kakaový krém Bahlsen Hit je vždy tou správnou volbou, ať už pro příjemné odpoledne s rodinou, jako svačina v kanceláři nebo na cestách.
Vychutnejte si klasiku, která nikdy nevyjde z módy, a zažijte nezaměnitelnou chuť při každém soustu!
BAHLSEN GmbH & Co KGPodbielskistraße 11
D-30163 Hannover
11 Variationen feinsten Gebäcks Inhalt: 2 Serviereinheiten à 500 g (36140/36240)
Oblíbená klasika: sušenky Hit od společnosti BahlsenLahodné dvojité sušenky Hit od společnosti Bahlsen jsou všeobecně oblíbenou specialitou ze dvou křupavých sušenek s vrstvou jemné čokoládové náplně mezi nimi. Sušenky Hit jsou ideální přílohou ke kávě nebo čaji, jako malý dezert nebo svačina na cesty.objednejte si u nás lahodné sušenky Hit od společnosti Bahlsen rychle a pohodlně online a udělejte radost svým zákazníkům, zaměstnancům, kolegům nebo hostům. Stačí kliknout na nákupní košík a lahodné sušenky budou na cestě k vám. informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2128/508 kJ/kcalTuky 25,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 17,0 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 63,0 gz toho cukry 29,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 6,7 gsůl 0,51 gVitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné tuky (palmový), nízkotučný kakaový prášek (3,4 %), glukózo-fruktózový sirup, syrovátková bílkovina, kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné; sůl, okyselující látka: kyselina citronová; kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, aromata. Závod rovněž zpracovává: VEJCE, SÓJA, MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2128 kJ/508 kcal, tuky: 25 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, sacharidy: 63 g, z toho cukr: 29 g, bílkoviny: 6,7 g, sůl: 0,51 g
- Hmotnost
- 134 g
- Potravinářský podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 D-30163 Hannover
- Prodejní název
- Sušenky s kakaovou krémovou náplní (41 %)
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 34920
- Kód EAN
- 4017100349218
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné tuky (palmový), nízkotučný kakaový prášek (3,4 %), glukózo-fruktózový sirup, syrovátková bílkovina, kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné; sůl, okyselující látka: kyselina citronová; kakaová hmota, emulgátor: lecitiny; sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, aromata. Závod rovněž zpracovává: VEJCE, SÓJA, MANDLE, LÍSKOVÉ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2128 kJ/508 kcal, tuky: 25 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, sacharidy: 63 g, z toho cukr: 29 g, bílkoviny: 6,7 g, sůl: 0,51 g
- Hmotnost
- 134 g
- Potravinářský podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 D-30163 Hannover
- Prodejní název
- Sušenky s kakaovou krémovou náplní (41 %)
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 34920
- Kód EAN
- 4017100349218
K tomu se hodí také

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 200g
363,10 Kč/1kg
72,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
960,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,45 Kč/1kg
95,57 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Happy-Cola, Želatinové fazolky, 980 g, Kola, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
467,87 Kč/1kg
575,48 Kč
Prodejce: somnia24

Sada porcelánového nádobí MALACASA krémově bílé barvy s dezertním talířem, jídelním talířem, polévkovým talířem, miskou na cereálie, servírovacím talířem, miskou na sůl a pepř
6 603,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Medisana PSD, Mechanická osobní váha, 150 kg, 500 g, Černá, Bílá, Kov, 320 mm
1 104,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Černá, Červená, Krabice, 1,8 kg
711,60 Kč
Prodejce: BrickBloom

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath vaječné sušenky z lehkého a nadýchaného vaječného těsta 200g
220,65 Kč/1kg
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bahlsen 95784 Bahlsen Hit Doppelkeks 45x2 St
536,27 Kč/1kg
579,17 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 10420 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 22x 50 g
567,45 Kč/1kg
624,19 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g
973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Simba Toys Steffi LOVE Mermaid, Módní panenka, Ženy, 3 rok/roky, Chlapec/děvče, 116 g, Různé barvy
258,00 Kč
Prodejce: Humbi

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

STORAGE SOLUTIONS Organizér do zásuvky Sada organizérů 8 kusů
151,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
56% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
56%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%11% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
11%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Podvod
Zobrazeno 12 balení, ale prodává se pouze 1 balení
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg