5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack473,71 Kč/1kg
227,38 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Nature's Finest Sibiřský ženšen prášek, 250 g2 396,00 Kč/1kg
599,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
LITOZIN Šípkový prášek, 130 g prášku4 850,05 Kč/1kg
887,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
OptiFibre prášek v plechovce, 250 g prášku2 211,86 Kč/1kg
703,37 Kč
Prodejce: apohealth

Hliněná zemina – jemný prášek 380 g | LUVOS
690,82 Kč/1kg
262,51 Kč
Prodejce: apohealth

GreenValley Šípkový prášek 300 g prášku
916,60 Kč/1kg
588,46 Kč
Prodejce: apohealth

greenValley šípkový prášek 500 g prášku
1 059,54 Kč/1kg
627,25 Kč
Prodejce: apohealth

Heilerde – Mikrojemné přírodní jíl pro snížení hladiny cholesterolu, 380 g | LUVOS
693,39 Kč/1kg
263,49 Kč
Prodejce: apohealth

Šípkový prášek organický 300 g
1 204,03 Kč/1l
361,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

ZELLAMARE Střevní prášek, 250 g prášku
1 432,02 Kč/1kg
439,63 Kč
Prodejce: apohealth

ZeinPharma OptiMSM 400 g prášek, 400 g prášek
1 676,07 Kč/1kg
670,43 Kč
Prodejce: apohealth

Aleavedis Ashwagandha prášek 300 g prášek
940,85 Kč/1kg
300,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MEDICALFOX Glukóza 50 g prášek s příchutí třešně, 50 g prášek
2 712,54 Kč/1kg
160,04 Kč
Prodejce: apohealth

Ashwagandha Hrotlife 90 kapslí.
403,00 Kč
Prodejce: Emerosa

Spermidin v prášku, 200 g | Raab Vitalfood
1 593,00 Kč/1kg
318,60 Kč
Prodejce: taleoo

ALSITAN Lecitin kapsle, 60 kapslí
3 556,96 Kč/1kg
245,43 Kč
Prodejce: apohealth

prášek ze šípkové plodiny - 150g | RAAB VITALFOOD
2 600,73 Kč/1kg
390,11 Kč
Prodejce: taleoo

prášek z ashwagandhy 300 g
505 459,98 Kč/1l
505,46 Kč
Prodejce: FITS

Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
2 314,16 Kč/1l
578,54 Kč
Prodejce: LaProve

Ostrovit farmaceutická laktospora BI9108
1 265,00 Kč/1l
253,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vazba znečišťujících látek a ochrana proti volným radikálům
Znečišťující látky a toxiny z životního prostředí mohou zatěžovat a poškozovat náš organismus jak vnitřně, tak zvenčí. Je to proto, že naše každodenní strava neobsahuje vždy jen zdravé látky. Znečišťující látky, jako je jemný prach, se mohou dostat k pokožce prostřednictvím vzduchu.
Léčivý jíl Luvos imutox byl speciálně vyvinut pro vnější i vnitřní použití.
Při vnějším použití podporuje Luvos léčivá jílovitá pasta imutox s nasturtium připravená k použití detoxikaci pokožky a zbavuje ji škodlivin a toxinů z životního prostředí.
Luvos hojivý jíl imutox lze užívat ve formě prášku, granulí nebo kapslí. Studie (in vitro) ukazují, že dokáže vázat olovo, kadmium, rtuť, složky amalgámu, změkčovadla (ftaláty) a toxiny (bakteriální a plísňové toxiny). Doporučuje se pro detoxikační a postní kúry.
Volné radikály mohou vyvolat oxidační stres. Léčivý jíl Luvos je minerálním katalyzátorem. Studie (in vitro) ukazují, že Luvos hojivý jíl je čističem volných radikálů.
Při histaminové intoleranci
Někteří lidé nesnášejí potraviny obsahující histamin, jako je salám, sýr nebo červené víno. Důvod: odbourávání histaminu u nich neprobíhá hladce.
Studie (in vitro) ukazují, že Luvos léčivý jíl imutox velmi dobře a rychle váže histamin a další biogenní aminy.
Neintervenční studie také ukázala, že Luvos hojivý jíl zmírňuje typické příznaky histaminové intolerance a že postižení se obejdou bez nízkohistaminové diety.
Ohledně rizik a nežádoucích účinků si přečtěte příbalovou informaci a zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.
Vazuje škodlivé látky, podporuje regeneraci střev, působí jako antioxidant, vhodný při intoleranci histaminu. ŠKODLIVÉ LÁTKY: Potraviny mohou obsahovat látky, které vznikají během výroby, skladování a zpracování, nebo se do nich omylem dostávají jako nečistoty. Tyto látky mohou, zejména pokud se v těle hromadí, představovat zdravotní rizika. ZPŮSOB ÚČINKU: Luvos-Heilerde imutox má vynikající vazebné vlastnosti (princip adsorpce a výměny iontů). Studie (in vitro) ukazují, že Luvos-Heilerde dokáže vázat olovo, kadmium, rtuť, složky amalgámů (těžké kovy), změkčovadla (ftaláty) a toxiny (bakteriální a plísňové jedy). Tyto látky mohou být v trávicím traktu vázány na léčivou hlínu a následně vyloučeny. OXIDATIVNÍ STRES VZNIKLÝ VOLNÝMI RADIKÁLY: Volné radikály mohou vyvolat oxidativní stres. Luvos-Heilerde je minerální katalyzátor. Studie (in vitro) ukazují, že Luvos-Heilerde působí jako antioxidant. PŘI INTOLERANCI HISTAMINU: Studie (in vitro) ukazují, že Luvos-Heilerde velmi dobře a rychle váže histamin a další biogenní aminy. Neintervenční studie* prokazuje, že užívání Luvos-Heilerde imutox zlepšuje typické příznaky intolerance histaminu a umožňuje postiženým vyhnout se dietě s nízkým obsahem histaminu. ČISTÝ PŘÍRODNÍ PRODUKT: Luvos-Heilerde je přírodní, čistý loess bez přidaných látek, který vznikl v poslední době ledové a je těžen v Německu. Díky přirozené třídění větrem a specifické selekci má Luvos-Heilerde imutox vynikající vazebné vlastnosti a katalytický účinek. Produkty Luvos-Heilerde mají různé stupně jemnosti, odpovídající požadovanému účinku. Luvos-Heilerde neobsahuje žádné přísady a je vhodné pro vegany. * Dr. med. M. Radecki, Dr. med. J. Kleinhenz; Kompendium Gastroenterologie 2017, 13. ročník Adolf Justs Luvos-Heilerde imutox je k dispozici ve formě granulí, prášku a kapslí.
Luvos Healing Earth imutox Powder 380 g - Prezentace: Prášek - Tematická oblast: Ostatní prostředky pro trávicí soustavu a metabolismus
- Objem
- 100 ml
- Seznam přísad
- Léčivý jíl (100 %)Účinná látka: Léčivý jílLuvos léčivý jíl imutox se skládá z přírodně čistého jílu bez dalších přísad a jeho jedinečné složení cenných minerálů a stopových prvků zahrnuje křemík, vápník, draslík, železo, hořčík, měď a zinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- LUVOS
- Prodejní název
- Léčivá hlína
- Výrobce
- Luvos
- Počet kusů
- 380
- Doporučená spotřeba
- Prášek pro přípravu perorálního roztoku
- Číslo produktu
- 11175412
- Kód EAN
- 400512016304404005120163044
- Objem
- 100 ml
- Seznam přísad
- Léčivý jíl (100 %)Účinná látka: Léčivý jílLuvos léčivý jíl imutox se skládá z přírodně čistého jílu bez dalších přísad a jeho jedinečné složení cenných minerálů a stopových prvků zahrnuje křemík, vápník, draslík, železo, hořčík, měď a zinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 380 g
- Potravinářský podnik
- LUVOS
- Prodejní název
- Léčivá hlína
- Výrobce
- Luvos
- Počet kusů
- 380
- Doporučená spotřeba
- Prášek pro přípravu perorálního roztoku
- Číslo produktu
- 11175412
- Kód EAN
- 400512016304404005120163044
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack
473,71 Kč/1kg
227,38 Kč
Prodejce: apohealth

Léčivý jíl 1 - jemný 800g
408 037,51 Kč/1kg
326,43 Kč
Prodejce: apohealth

Hnědá jíl – ultrajemný, 200 g | LUVOS
895,35 Kč/1kg
179,07 Kč
Prodejce: apohealth

Léčivá hlína 2 – jemná na pokožku 480 g, balení po 2 ks
306,26 Kč
Prodejce: taleoo

BULLRICH Léčivé jílové kapsle, 48 kapslí
1 912,70 Kč/1l
191,27 Kč
Prodejce: apohealth

Luvos – extra jemná léčivá hlína, tvrdé tobolky pro akutní potíže se žaludkem způsobené překyselením, 100 tobolek
4 234,22 Kč/1kg
381,08 Kč
Prodejce: apohealth

Léčivý jíl - 100 kapslí
2 801,11 Kč/1kg
378,15 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Luvos Clay imutox
Hmotnost 0,12 kgPočet kusů 120
Výborný produkt, velmi užitečný pro IBS
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg