4,7



Na základě 3 hodnocení
Počet kusů:
1- 1
- 10
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LEBELAGE Centella Hydratační pleťová voda632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
LIRENE All Skin Hydratační a tonizující růžová esence 100 ml559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
NUTRASKIN Hyaluronová voda - 30 ml996,45 Kč
Prodejce: Nutralash

Další informace o reklamě
AVON ANEW Rozjasňující tonikum 200 ml632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Přírodní růžová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
499,74 Kč/1l
114,94 Kč
Prodejce: RosesOils

Avène Cleanance čistící gel Cleansing Gel 400 ml
825,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Termální voda Vichy 150ml - Dlouhodobě!
386,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Termální micelární voda pro normální suchou pleť, balení 2 x 500 ml
815,45 Kč
Prodejce: somnia24

Evian Brumisateur Osvěžující pleťová voda ve spreji - 300 ml
367,67 Kč
Prodejce: somnia24

Nivea Micelární voda pro suchou pleť 400 ml
293,68 Kč
Prodejce: somnia24

Hydratační micelární voda s diaderminem
222,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

CeraVe hydratační micelární voda, 400 ml
528,95 Kč
Prodejce: somnia24

Hydratační pleťové tonikum Ryor Hydroperfect 200 ml
167,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pleťové tonikum MANUKA 200ml
108,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

ALOE VERA zklidňující pleťové tonikum 300 ml
268,80 Kč
Prodejce: somnia24

Apivita Lotion Apivita Micelární voda 300ml
265,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Micelární čisticí voda Ziaja Jasmine 200 ml
180,88 Kč
Prodejce: VISO

Derma ToClean pleťová voda (tonikum) 200 ml
638,96 Kč
Prodejce: somnia24

Pleťová voda proti akné 200 ml
253,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Natuint Bio růžová voda 250 ml
470,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Termální voda ve spreji má zklidňující a protizánětlivé účinky a pečuje o citlivou až přecitlivělou pleť. Zklidňuje zarudnutí a podráždění způsobené sluncem. Je určena pro všechny věkové skupiny, můžete ji použít i na opruzeniny kojenců a jiná kožní podráždění, např. po holení nebo po použití nevhodné kosmetiky. Termální voda je plněna z přírodního zdroje přímo do sterilních obalů.
Vlastnosti:
- zklidňuje pleť,
- fixuje nalíčení,
- usnadňuje odlíčení,
- pomáhá hojit kožní podráždění.
Jak používat
Aplikujte na pleť podle potřeby.
Složení
Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Nitrogen.
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- k nastříkání na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Pierre Fabre Pharma GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 8762086
Vlastnosti produktu: - Vhodné pro použití v kosmetickém průmyslu:
Avene Termální voda ve spreji
Zklidňující, zklidňující a protizánětlivá základní péče o pleť
Vlastnosti:
Jemná mikrosprejová mlha osvěžuje namáhanou a podrážděnou pleť a má okamžitý zklidňující a uklidňující účinek. Citlivá a náchylná k vysušování pleť je hydratovaná a stává se znatelně jemnější a odolnější. Nádherně oživuje!
- zklidňuje podráždění
- zarudnutí, zklidňuje spáleniny od slunce a popáleniny
- zklidňuje svědění
- osvěžuje v horkém počasí a při namáhavých aktivitách
- mírně mineralizuje
- sterilní náplň
- extrémně jemná mlha ve spreji
- bez freonů
- čistá termální voda bez přísad
- hodnota pH 7,4
- bakteriologicky čistá
Použití:
Použití: Nastříkejte na pokožku ze vzdálenosti cca 20 cm a nechte několik minut působit.
Tipy a triky:
Termální voda ve spreji je ideální pro nastavení make-upu, ať už pudrového nebo krémového.
Pro osoby trpící sennou rýmou:
Termální voda ve spreji odstraňuje pyl z řas a očních víček, čímž pomáhá zmírnit příznaky.
Upozornění:
Před použitím nádobku s rozprašovačem netřepejte! Dojde tak k úniku obsaženého dusíku a funkce spreje se příliš rychle vyčerpá.
Složení:
Složení: Avene aqua, dusík. ( 25/03/2014)
Poznámka: Zde uvedená deklarace INCI odpovídá současnému stavu naší výroby. Vzhledem k tomu, že do našich přípravků pravidelně zapracováváme nové vědecké poznatky, je možné, že se v lékárnách ještě mohou vyskytovat předchozí verze výrobků s odlišnými deklaracemi složek.
Zdroj:
11/2017
Termální voda ve spreji Eau Thermale SAUBUSSE nabízí přírodní a zklidňující péči o citlivou, podrážděnou nebo suchou pokožku. Tato termální voda, získávaná přímo z proslulého termálního pramene Saubusse ve Francii, obsahuje cenné minerály a stopové prvky, které chrání, revitalizují a hydratují pokožku. Ideální pro každodenní osvěžení, po opalování, holení nebo k nanesení make-upu.
Nejdůležitější vlastnosti:
100% čistá, přírodní termální voda
Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku
Hydratuje a osvěžuje
Ideální na podrážděnou pleť, po holení nebo spálení sluncem
Vhodná pro každodenní použití - i pro děti a citlivou pokožku
Praktická rozprašovací hlavice pro rovnoměrné rozprašování
Bez parfemace, konzervačních látek a parabenů
Technické údaje:
Obsah: 300 ml
Použití: vnější
Balení: tlaková plynová láhev s rozprašovací hlavicí
Další informace:
Eau Thermale SAUBUSSE je vynikajícím doplňkem každodenní péče o pleť a je dermatologicky testována. Je vhodná pro všechny typy pleti - i při kožních problémech, jako je zarudnutí, svědění nebo suchost.
Ideální pro použití doma nebo na cestách - pro svěží a vyživený pocit pokožky za všech okolností
Termální voda AvA ne Eau Thermale Její jedinečné a konzistentní složení dodává vodě zklidňující a protidráždivé vlastnosti, které byly důkladně prokázány vědeckým výzkumem. Voda byla dermatologicky testována a je vhodná zejména pro de essentiA
Avene Termální Voda je vyživující a osvěžující sprej určený pro každodenní péči o pleť. Díky své jemné a vyvážené složení poskytuje pleťovým buněčným strukturám potřebné minerály a stopové prvky, které pomáhají udržovat jejich zdraví a vitalitu. Své účinky projevuje prostřednictvím jemné mlze, která okamžitě hydratuje a upravuje pH pokožky. Sprej je ideální pro osvěžení pleti přes den, zvláště v horkých letních měsících, ale je vhodný i jako součást večerní rutiny před spaním. V balení o objemu 300 ml je přenosný a snadno se vkládá do kabelky nebo tašky, čímž se stává nenahraditelným pomocníkem na cesty i v běžném životě. Užijte si blahodárné účinky termální vody z jedinečného pramene v Avene ve Francii a dopřejte své pleti péči každý den.
Termální voda ve formě velmi jemné mlhy, zklidňuje, osvěžuje a vyživuje citlivou pokožku. Bohaté složení obsahuje termální vodu z lázní Avene, která je známá pro své zklidňující účinky. Zároveň chrání pokožku před nepříznivými vlivy. Posiluje přirozenou obranyschopnost a urychluje regeneraci kožních buněk. Tuto jedinečnou termální vodu lze také použít pro zafixování make-upu, na spáleniny, na opruzeniny, po epilaci a po holení. Hýčkejte svoji pokožku termální vodou Avene Eau Thermale a dopřejte jí pocit svěžesti a pohodlí každý den.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Avène se řadí pod pleťové termální vody a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 300 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Obklopí vás pocit měkkosti a uklidní vás. Právě jemnost a čistota termální vody Avène vám poskytne trvalou ochranu před nepříznivými vlivy a ... Termální voda Avène se získává přímo z pramene a zachovává si všechny své zklidňující, znecitlivující a zvláčňující vlastnosti. Po chirurgickém zákroku Při zarudnutí obličeje Při podráždění pokožky Po spálení sluncem Při dětské vyrážce z plenek Po odlíčení Po holení Po sportu Po depilaci Voskem Během cesty k osvěžení
Termální voda Avène Eau Thermale. Díky svému jedinečnému a konzistentnímu složení má voda zklidňující a protidráždivé vlastnosti, které byly rozsáhle prokázány vědeckými studiemi. Voda byla dermatologicky testována a doporučuje se zejména pro základní péči o citlivou, přecitlivělou a alergickou pokožku. Použití: Rozetřete jemnou vrstvu na pokožku a nechte krátce působit, poté pokožku pečlivě osušte.
Nádherný,
Avene Thermal Water Spray 300 ml - Prezentace: Sprej - Téma: Péče o pleť, tělo
- Model
- Woda termalna duża 300ml avene
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 0.3 l
- Složení
- Voda, dusitý oxid uhličitý, hořečnatá síranová, hořečnatanová, draselná, řasový výtažek, kyselina boritá, sodíková, dusitan sodný, nitrátový, Olea europaea, kyselina oxidanová, kyselina hyaluronová, glycyrhiza glabra, natriová, benzalkoniumchlorid, polymery sodíkové, parfymerie.
- Výrobce
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 328277900313103282779003131
- Číslo produktu
- 13360
- Model
- Woda termalna duża 300ml avene
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 0.3 l
- Složení
- Voda, dusitý oxid uhličitý, hořečnatá síranová, hořečnatanová, draselná, řasový výtažek, kyselina boritá, sodíková, dusitan sodný, nitrátový, Olea europaea, kyselina oxidanová, kyselina hyaluronová, glycyrhiza glabra, natriová, benzalkoniumchlorid, polymery sodíkové, parfymerie.
- Výrobce
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 328277900313103282779003131
- Číslo produktu
- 13360
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zklidňující hydratační maska (Soothing Hydrating Mask) 50 ml
10 475,00 Kč/1l
523,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Avène Tolérance jemný čisticí prostředek Extremely Gentle Cleanser 400 ml
530,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Avene Eau Thermale, Unisex, 50 ml, Tekutina, Citlivá pokožka, Suchá pokožka, Kůže se zarudlými místy, All ages, Zklidňující, Hydratující, Proti podráždění, Znovunastolení rovnováhy
7 657,00 Kč/1l
382,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 648,40 Kč/1l
464,84 Kč
Prodejce: somnia24

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Avène Cicalfate+ ochranný krém Repairing Protective Cream 40 ml
3 736,83 Kč/1kg
224,21 Kč
Prodejce: Bugelo

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
6 159,07 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Avene - Termální voda 150 ml - Čistá pramenitá voda pro intenzivní hydrataci a osvěžení pleti
180,29 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SONGMICS Věšák na kabáty, věšák z oceli matně černý
793,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hydratační pleťová emulze pro normální až smíšenou pleť Hydrance Light (Hydrating Emulsion) 40 ml
14 701,00 Kč/1kg
588,04 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Essentiel Reinigungsschaum, Balsám na čištění make-upu, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Hydratační, 150 g, 150 ml
422,24 Kč
-64,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
357,78 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Přenosný 360° flexibilní otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000mAh, bílý - NECKCOLIO
301,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Hydratační emulze pro normální, smíšenou a citlivou pleť SPF 30 Hydrance (Hydrating Emulsion) 40 ml
20 095,75 Kč/1l
803,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

EMKE Stojací zrcadlo 160x60cm Zrcadlo po celé délce Bílé zrcadlo s hliníkovým rámem Zakřivené toaletní zrcadlo s nevýbušnou okenní fólií
4 105,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
890,06 Kč/1l
421,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Wolketon Dětská vanička Děti skládací Skládací koupání Bezpečné 3 v 1 0-6 let
1 007,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions, Obnovující sérum, 30 ml - Dlouhodobé!
16 100 000,41 Kč/1kg
644,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

La Roche-Posay Cicaplast regenerační silikonový gel 40ml - Dlouhodobý!
6 274 545,41 Kč/1kg
345,10 Kč
Prodejce: VISO

Avene Hyaluron Activ B3 Aquagel-Creme, Tělový BB krém, 50 ml, Bílá, Obnova, Vyhlazující, Zvětšující objem, Zpevňující, Proti stárnutí, Proti vráskám,..., Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Sklenice
19 413,20 Kč/1l
970,66 Kč
Prodejce: VISO

Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prostěradlo Favorito jersey 180x200 - 200x200 cm plameňák pro výšku 5 - 10 cm 100% bavlna - Oekotex prostěradlo na matraci - prostěradlo 180x200cm - 200x200cm růžové
459,27 Kč
Prodejce: magita

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Přípravek na regeneraci pokožky Eau Thermale Avene Cicalfate+ 100 ml
4 718,30 Kč/1l
471,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Počet kusů 1
Miluji termální vodu od Avene. Snadno se nanáší na obličej (mlha ve spreji) a okamžitě osvěžuje a hydratuje.
Ohodnoceno dne 19. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tepelný vodní sprej
Počet kusů 1
Zatím bylo vše skvělé!
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zklidňující pleťové tonikum Witch Hazel with Aloe Vera Lavender (Facial Toner), 355 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
497,02 Kč
Prodejce: VogueVista

Čisticí pěna Instalash Lash & Face 2v1, 100ml
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
498,93 Kč
Prodejce: Azjasklep

MARY KAY Pleťové tonikum TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
4 588,57 Kč/1l

DERMAL Cica & Ceramide pleťová voda 200 ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 243,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dr.Hauschka Facial Tonik odświeżający do twarzy, 100 ml
567,80 Kč
Prodejce: Serica
4 731 666,79 Kč/1kg

Mary Kay Micellar Water Micellar Water for Facial Cleansing
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Haruharu Wonder tonikum Black Rice Hyaluronic Toner Free of Alcohol & Fragrance 300 ml
431,66 Kč
Prodejce: Azjasklep

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
1 882,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 412,35 Kč/1l

OTTIE - Green Tea Toner - Toner se zeleným čajem - 200 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant

NUTRASKIN Hyaluronová voda - 30 ml
996,45 Kč
Prodejce: Nutralash

MARY KAY Vyrovnávací tonikum Harmonizační tonikum na obličej 147 ml
599,30 Kč
Prodejce: lithuaniashop
4 076,87 Kč/1l

LEBELAGE Centella Hydratační pleťová voda
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

AVON ANEW Rozjasňující tonikum 200 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Exfoliační tonikum s kyselinou glykolovou 7 % Exfoliační tonikum s kyselinou glykolovou 240 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,00 Kč
Prodejce: Kpictiah

LIRENE All Skin Hydratační a tonizující růžová esence 100 ml
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ČISTÍCÍ MYŠÍ VODA Obličej a oči Odstraňuje make-up a nečistoty 300 ml
363,86 Kč
Prodejce: Pharmacygreek