5,0



Na základě 5 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g3 067 692,30 Kč/1kg
398,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Biały Jeleń Naturalnie mydło w kostce z ekstraktem z nagietka, 100 g3 952 500,10 Kč/1kg
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonett Kernseife 100g2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mydło naturalne kremowe Barwa 100 g3 952,50 Kč/1kg
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tabac Original, Mýdlo na holení, Pánské, 125 g, 1 kusů
4 837,28 Kč/1l
604,66 Kč
Prodejce: somnia24

Dettol, Original, tyčinkové mýdlo, 2x 100g
4 837 400,12 Kč/1kg
483,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Aleppo-Seife - 30% Lorbeeröl 170g
1 685,47 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Tabac Original tuhé mýdlo 100 g M
1 401,41 Kč/1kg
206,00 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Oillan Derm+ Mydło natłuszczające, 100g
882 800,02 Kč/1kg
92,80 Kč
-4,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,28 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Olivae Puglia 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Kenzo Perfumed Soap Seife 150g
11 832,00 Kč/1kg
1 224,12 Kč
-40,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 183,20 Kč
Prodejce: Rareparfum

Guy Laroche Fidji perfumed Seife 100g
11 917,80 Kč/1kg
1 224,12 Kč
-32,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 191,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Givenchy Xeryus Seife 100g
7 002,60 Kč/1kg
724,48 Kč
-24,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
700,26 Kč
Prodejce: Rareparfum

Luksja Kremowe mydło w płynie Jaśmin i Wanilia, zapas, 400 ml
87,47 Kč/1l
34,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Duschseife Oud-Seife, 135g
1 929,33 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Aleppo-Seife - 5% Lorbeeröl 190g
821,95 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Original Arzt - Seife flüssig Dispenser 300ml
577,73 Kč/1l
173,32 Kč
Prodejce: apohealth

Barwa Naturalna Mydło aloesowe, 100g
1 549 900,04 Kč/1kg
154,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Luksja Mydło w płynie AS Energizing 500 ml
0,27 Kč/1kg
267,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Creed Original Vetiver Seife (150 g)
9 415,67 Kč/1kg
1 412,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tabac byl vytvořen v roce 1959 návrhářským domem Maurer Wirtz a je považován za ostrou, květinovou a jemnou vůni. Tato mužná vůně obsahuje směs citrusů levandule a hřejivých květin.
Parfémované tuhé mýdlo
aldehydy,levandule,neroli,bergamot,citron
karafiát,santalové dřevo,kořen kosatce,jasmín,růže,borovice
tonka fazole,jantar,pižmo,vanilka,větvičník slívový (dubový mech),tabák
Tabac Original od značky Maurer & Wirtz je klasická dřevitě-aromatická pánská vůně, která byla uvedena na trh v roce 1959 a dodnes je považována za nadčasové dílo. Tato vůně nabízí bohatou kombinaci svěžích citrusových, kořeněných a dřevitých tónů, které jí dodávají nezaměnitelnou eleganci a sofistikovanost. Tabac Original je nejen vůně, ale také kus historie, která odráží tradici a dědictví parfumérského umění. Vrchní nota se otevírá jiskřivou směsí svěžího petitgrainu, energického bergamotu, pálivého pepře, šťavnatého citronu a jemného neroli. Tato energizující a povzbuzující kompozice vytváří dynamický úvod, který okamžitě působí na smysly a zprostředkovává pocit vitality. Osvěžující citrusové tóny udávají dokonalý tón pro celý den a vybízejí k přijímání nových výzev. V srdci vůně se rozvíjí jemná kombinace heřmánku, aromatické levandule, květinové pelargonie a zemitých tónů dubového dřeva. Tyto harmonické prvky propůjčují kompozici klasický, mužný charakter a vytvářejí pocit půvabu a síly. V základu se o dlouhotrvající a výrazný závěr postará krémové santalové dřevo, pikantní hřebíček, smyslné pižmo, zemitý vetiver a hřejivý jantar. Tabac Original je ideální pro muže, kteří hledají elegantní a tradiční vůni s dlouhou historií, která podtrhne jejich sílu a sofistikovanost a doprovodí je při každé příležitosti.
Tabac Original luksusowe mydło, 150g
Tabac Original je aromatické víno pro muže, které bylo představeno v roce 1959. Tabac Original se otevírá svěžími, ostrými akordy aldehydu, levandule, bergamotu a citronu. Květinové srdce je zkrášleno santalovým dřevem a borovicovým jehličím. Tabac Original se skládá ze známých tónů fazole, ambry, santalového dřeva, vanilky a tabáku.
mýdlo Tabac Original 150gmýdlo TABAC ORIGINAL zaujme svou nejvyšší kvalitou. Je jemné a vytváří skvělou pěnu.
TABAC ORIGINAL krabička na mýdlo 150 gr
- Hmotnost
- 0.2 g
- Složení
- Tabac Original luksusowe mydło, 150g
- Výrobce
- Tabac
- Kód EAN
- 4011700420506
- Číslo produktu
- 52279
- Hmotnost
- 0.2 g
- Složení
- Tabac Original luksusowe mydło, 150g
- Výrobce
- Tabac
- Kód EAN
- 4011700420506
- Číslo produktu
- 52279
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
482,57 Kč/1l
199,43 Kč
-6,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tabac Original, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
897,45 Kč/1l
179,49 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tabac Original tuhé mýdlo 100 g M
1 017,82 Kč/1kg
144,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
15 337,20 Kč/1l
1 533,72 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tabac - Tabac Original EDC 300ml
1 818,60 Kč/1l
545,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Královská Vůně: Cacharel Noa Toaletní Voda 100ml - Dřevitá Jemnost
8 280,00 Kč/1l
828,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Montblanc Explorer, Pánské, 60 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Šalvěj muškátová, Růžový pepř, Kůže, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Pačuli
17 810,83 Kč/1l
1 068,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Blackview Wave8C 6,56" bez smlouvy Smartphone 6GB+64GB, Dual SIM 4G mobilní telefon, 4700mAh baterie, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, železo
2 535,83 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: BVODEShop

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový křovinořez s 2x 5200mAh baterií, průměr sečení 26 cm, bezkartáčový přední motor, bezpečnostní ochrana, 3 typy nožů pro zahradu, dvůr
3 184,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
8 476,96 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Tabac Original, Pánské, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
1 262,05 Kč/1kg
252,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
1 520,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss Deep Red - Parfémovaná Voda 50 ml
22 215,00 Kč/1l
1 110,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tabac Original Dezodorant roll-on, 75 ml
1 453 846,15 Kč/1kg
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 140,67 Kč/1l
760,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nautica - Voyage EDT 100ml
3 790,00 Kč/1l
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
9 319,60 Kč/1l
931,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Black EDP plnitelný 100 ml M
21 580,00 Kč/1l
2 158,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Dudu-Osun - Černé mýdlo Classic 150g
1 815,00 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Montblanc Explorer Platinum, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Fialka (list), Šalvěj muškátová, Cedrové dřevo
10 519,60 Kč/1l
1 051,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dior Fahrenheit, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka
26 351,50 Kč/1l
2 635,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg