5,0



Na základě 9 hodnocení
Hmotnost:
125 g- 180 g
- 125 g
MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 tyčinek á 12,5g) instantní nápoj v prášku s rozpustnou kávou a kakaovým práškem, rychlá příprava
231,11 Kč
1 848,88 Kč / 1l
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Nescafe typ Cappuccino Méně sladké rozpustné v sáčku 4 balení444,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO Latte Macchiato 10 tyčinek á 12,5 g, instantní zrnková káva s kakaem a odstředěným mlékem v prášku, instantní latte, instantní káva
1 848,88 Kč/1kg
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MASSIMO Cappuccino neslazené 10 tyčinek/porcí á 12,5 g instantní kávy
1 848,88 Kč/1kg
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MASSIMO Cappuccino Dubai Style 1 x 500g - Jemná pistáciová čokoládová příchuť
601,04 Kč/1kg
300,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MASSIMO Frappé Vanilla 250g (10 tyčinek á 25g) Instantní nápoj v prášku s instantní kávou, s kofeinem, rychlá příprava
924,44 Kč/1kg
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo
1 650,79 Kč/1l
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Massimo 3v1 instantní káva (180 g)
1 283,94 Kč/1kg
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hearts Cappuccino Amaretto 1 kg
182,62 Kč/1kg
182,62 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
341,36 Kč/1kg
170,68 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs káva instantní nápoj cappuccino typ vanilka balení 360g
415,89 Kč/1kg
149,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino White 450g
303,38 Kč/1kg
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mokate Cappuccino s příchutí vanilky 110 g
529,73 Kč/1kg
58,27 Kč
Prodejce: Katomix

HEARTS Cappuccino Vídeňská směs 1kg instantní kávy
172,38 Kč/1kg
172,38 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Aromatický prášek na nápoje s rozpustnou kávou a kakaovým práškem.
Ingredience:Cukr, SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO, glukózový sirup, rozpustná káva (10%), plně hydrogenované rostlinné tuky (kokos), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, aroma, sůl, protispékavé látky: E551; stabilizátory: E340, E330; zahušťovadlo: E466.
Upozornění:Může obsahovat stopy lepku a ořechů.
Příprava:Obsah sáčku nasypte do hrnku. Zalijte přibližně 150 ml horké, ale ne vroucí vody, promíchejte a váš cappuccino je připraven.
Skladování:Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
| Výživové hodnoty | Na 100 g |
| Energie | 1757 kJ / 417 kcal |
| Tuky | 9,9 g |
| - z toho nasycené tuky | 9,8 g |
| Sacharidy | 70,3 g |
| z toho cukry | 52,1 g |
| Bílkoviny | 9,5 g |
| Sůl | 1 g |
Právní informace od prodávajícího
Euroshare GmbH
Lennestraße 5
10785 Berlín
+49 30 263 3561 532
Zastoupeno jednatelem: Moritz Köhme
Identifikační číslo DPH: DE192240242
Informace od výrobce
TSI Consumer Goods GmbH || Südring 26 || D-27404 Zeven
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Cukr, sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, rozpustná kávová zrna (10 %), plně hydrogenovaný rostlinný tuk (kokosový), vysoce odtučněný kakaový prášek, aroma, sůl, protispékavá látka: E551; stabilizátory: E340, E330; zahušťovadlo: E466.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g Energie 1757 kJ / 417 kcal Tuky 9,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 9,8 g Sacharidy 70,3 g - z toho cukr 52,1 g Bílkoviny 9,5 g Sůl 1 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- TSI Consumer Goods GmbH Südring 26 27404 Zeven
- Prodejní název
- Tyčinky s instantní kávou v prášku
- Výrobce
- TSI Consumer Goods
- Kód EAN
- 4021155104302
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Cukr, sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, rozpustná kávová zrna (10 %), plně hydrogenovaný rostlinný tuk (kokosový), vysoce odtučněný kakaový prášek, aroma, sůl, protispékavá látka: E551; stabilizátory: E340, E330; zahušťovadlo: E466.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g Energie 1757 kJ / 417 kcal Tuky 9,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 9,8 g Sacharidy 70,3 g - z toho cukr 52,1 g Bílkoviny 9,5 g Sůl 1 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- TSI Consumer Goods GmbH Südring 26 27404 Zeven
- Prodejní název
- Tyčinky s instantní kávou v prášku
- Výrobce
- TSI Consumer Goods
- Kód EAN
- 4021155104302
K tomu se hodí také

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs Gold - 500g instantní kávy pro prodejní automaty
1 248,12 Kč/1kg
641,16 Kč
-17,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
624,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
1 466,46 Kč/1l
703,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Family - 6x 200 gram
1 629,59 Kč/1l
1 955,51 Kč
Prodejce: Katomix

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Inka instantní klasická cereální káva 200 g
79,03 Kč/1kg
94,84 Kč
Prodejce: Katomix

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádechem kakaa 1000g
172,10 Kč/1kg
172,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
460,44 Kč/1kg
460,44 Kč
Prodejce: somnia24

Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
233,93 Kč
Prodejce: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
2 112,10 Kč/1kg
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barú Spiced Chai Latte 1500 g - 100 Tassen
885,26 Kč/1kg
1 327,89 Kč
Prodejce: Katomix

Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
227,28 Kč
Prodejce: taleoo

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
2 197,14 Kč/1kg
769,00 Kč
Prodejce: Blendea

HEARTS Cappuccino Vídeňská směs 1kg instantní kávy
172,38 Kč/1kg
172,38 Kč
Prodejce: Katomix

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500 g)
654,54 Kč/1kg
346,42 Kč
-19,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
327,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g
815,95 Kč/1kg
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
648,13 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g sáčků) + usy blok
298,28 Kč/1kg
1 076,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Instantní káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
560,31 Kč/1kg
179,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Caro Instantkaffee 150 g
2 105,13 Kč/1kg
315,77 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší cena, rychlé dodání
Hmotnost 2 kg
Rychlé dodání, dobře zabalené, nejlepší cena. Kdykoli znovu, děkuji!
Ohodnoceno dne 20. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
massimo cappuccino
Hmotnost 0,125 kg
dobrá chuť, velmi dobrá vanilka
Ohodnoceno dne 2. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Instantní moka
Hmotnost 2,88 kg
Jednoduše lahodné
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,125 kg
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,88 kg
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,125 kg
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,125 kg
Ohodnoceno dne 16. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,125 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg