5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Original BBQ Sauce 454g759,91 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml444,78 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Vinegar 510 g290,36 Kč/1kg
241,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Omáčka Whiskey Classic BBQ 250 ml760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
102,57 Kč/1kg
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 038,32 Kč/1l
228,43 Kč
Prodejce: somnia24

Mississippi Burger Sauce Original s cibulí také k namáčení 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen Burger Sauce vyvážená směs Láhev 300 ml
218,58 Kč/1kg
78,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

Homann Sauce omáčka pro horké psy 450ml
151,67 Kč/1l
68,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salomon White BBQ Sauce Veganská krémová barbecue omáčka nechlazená 2000ml
220,73 Kč/1l
441,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Česneková omáčka řeckého typu s příchutí čerstvého česneku 220ml
369,73 Kč/1l
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Majonéza Winiary 400 ml
240,30 Kč/1l
96,12 Kč
Prodejce: Katomix

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

The Real Burger Sauce Sladkokyselá omáčka s kousky okurky 2000ml
215,58 Kč/1l
431,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Omáčka - Steak & Pepř 250ml
390,08 Kč/1l
97,52 Kč
Prodejce: taleoo

HEINZ 2467961001 HEINZ BURGER RELISH 2,15 l, 1 St.
269,41 Kč/1l
579,24 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hamburgerová omáčka od P and W Classic z Dánska Obsah 425g
Proč je omáčka na hamburgery P&W nutností:
Originální omáčka na hamburgery od dánské společnosti P&W je víc než jen dip - je to skutečná klasika s kultovním statusem. Díky své jedinečné pikantní chuti těší již po desetiletí celé generace. Ať už k hamburgerům, cheeseburgerům nebo kuřecím nugetám - tato omáčka přinese na váš talíř typickou dánskou chuť.
Vlastnosti a zajímavosti výrobku:
- Originální dánská receptura - kultovní omáčka s nezaměnitelnou chutí
- Krémová, pikantní a jemně vyvážená - ideální k hamburgerům všeho druhu
- Univerzální - skvěle se hodí i ke kuřecím nugetám, sendvičům nebo wrapu
- Velkorysý obsah 425 g - ideální pro rodiny, party nebo opravdové fanoušky omáčky
- Oblíbená u malých i velkých - známá z dánské kultury občerstvení
Ideální pro:
Promilovníky hamburgerů, kteří hledají to pravé
Fanoušky pouličního jídla, kteří chtějí zažít dánskou atmosféru i doma
Rodiny a hostitele, kteří si potrpí na chuť a klasiku
Znalce rychlého občerstvení, kteří nemají rádi běžné omáčky
Tipy na použití pro maximální požitek:
- Na čerstvě osmažené hamburgery nebo cheeseburgery
- Jako dip ke kuřecím nugetkám, hranolkům nebo cibulovým kroužkům
- Do obalů, sendvičů nebo na párky v rohlíku
- Ideální také jako základ pro vlastní burgerové kreace
Kupte si nyní P&W Hamburger Sauce - dánskou klasiku pro vaši domácnost!
Zažijte nezaměnitelnou chuť Skandinávie - s originální P&W Hamburger Sauce ve 425 g sklenici. Ideální pro grilování, hamburgerové večery nebo rychlé občerstvení mezi nimi.
Orkla Foods Danmark A/S
Delta Park 45, 4. sal
DK-2665 Vallensbæk Strand
Orkla Foods Danmark
| Název | P&W Hamburger Sauce |
| Hmotnost omáčky | 425g |
| Návod k použití a obsluze | Ideální k hamburgerům nebo kuřecím nugetám |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte v chladničce (2-8 °C). Nesmí se ponechat na slunci ani zmrazit. |
| Upozornění | |
| Složení | Voda, řepkový olej, cukr, bílé zelí, cukr, lihový ocet, květák, modifikovaný škrob, pasterizovaný vaječný žloutek, koření [obsahuje HOŘČICI], okurky (okurky, lihový ocet, sůl, aroma), sůl, cibule, zahušťovadlo [E410, E415], regulátor kyselosti [E296], konzervant [E202, E211]. pH nižší, 4,5. |
| Potravinářské přídatné látky | s konzervační látkou |
| Alergeny | Hořčice a výrobky z ní, vejce a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Orkla Foods Danmark Postbox 139-DK-2630 Tasstrup |
| Adresa | Obsah tvoří 28 porcí |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1160kj/280kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 25g |
| Tuk | 1,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14g |
| Sacharidy | 12g |
| z toho cukr | 0,8g |
| Bílkoviny | 0,51g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.425 l
- Seznam přísad
- Voda, řepkový olej, bílé zelí, cukr, lihový ocet, květák, modifikovaný škrob, pasterizovaný vaječný žloutek, koření (obsahuje HOŘČICI), cibule, sůl, okurky, zahušťovadlo (E410, E415), regulátor kyselosti (E296), konzervant (E202, E211), antioxidant (E385). pH nižší než 4,5
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g (nepřipravené) Energie v kJ / kcal 1 174 / 281 Tuky (v g) 25 z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 z toho mononenasycené mastné kyseliny - z toho polynenasycené mastné kyseliny - Sacharidy (v g) 14 z toho cukr 12 z toho polyhydrické alkoholy - z toho škrob - Vláknina (v g) - Bílkoviny (v g) 0,9 Sůl (v g) 0,46
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Orkla Foods Danmark A/SDelta Park 45, 4. sal DK-2665 Vallensbæk Strand
- Prodejní název
- Hamburgerová omáčka od P and W Classic z Dánska Obsah 425g
- Výrobce
- Číslo produktu
- 863526
- Kód EAN
- 4001812005005
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.425 l
- Seznam přísad
- Voda, řepkový olej, bílé zelí, cukr, lihový ocet, květák, modifikovaný škrob, pasterizovaný vaječný žloutek, koření (obsahuje HOŘČICI), cibule, sůl, okurky, zahušťovadlo (E410, E415), regulátor kyselosti (E296), konzervant (E202, E211), antioxidant (E385). pH nižší než 4,5
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g (nepřipravené) Energie v kJ / kcal 1 174 / 281 Tuky (v g) 25 z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 z toho mononenasycené mastné kyseliny - z toho polynenasycené mastné kyseliny - Sacharidy (v g) 14 z toho cukr 12 z toho polyhydrické alkoholy - z toho škrob - Vláknina (v g) - Bílkoviny (v g) 0,9 Sůl (v g) 0,46
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Orkla Foods Danmark A/SDelta Park 45, 4. sal DK-2665 Vallensbæk Strand
- Prodejní název
- Hamburgerová omáčka od P and W Classic z Dánska Obsah 425g
- Výrobce
- Číslo produktu
- 863526
- Kód EAN
- 4001812005005
K tomu se hodí také

Salomon White BBQ Sauce Veganská krémová barbecue omáčka nechlazená 2000ml
220,73 Kč/1l
441,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original s cibulí také k namáčení 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Německo, Taška
2 140,42 Kč/1kg
308,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Meica Deutschländer (360g)
522,53 Kč/1kg
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
37 830,00 Kč/1l
3 783,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
267,42 Kč/1kg
306,20 Kč
Prodejce: somnia24

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
102,57 Kč/1kg
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 038,32 Kč/1l
228,43 Kč
Prodejce: somnia24

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová omáčka Develey 840 g
198,19 Kč/1kg
176,39 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 716,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: RetroStore24

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 599,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
359,95 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
818,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,90 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
817,00 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,93 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,57 Kč/1kg

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
168,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
420,12 Kč/1l

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l

Le Picant Delikatess Remoulade krémové potěšení z rostlinného oleje 875ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
154,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,01 Kč/1l

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,81 Kč/1l

Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,48 Kč/1kg

Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
604,42 Kč/1l

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,84 Kč/1l