5,0



Na základě 2 hodnocení
Nejprodávanější
Adidas Fizzy Energy Deodorant s Atomizerem 75 ml - Osvežující deodorant s jiskrnou energií, který tě okouzlí svou dlouhotrvající vůní. Dopřejte si svěžest každý den.
142,46 Kč
1 899,47 Kč / 1l
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku2 013,94 Kč/1l
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Just Deo Sandalwood 75 ml7 802,53 Kč/1l
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
FRESH ANTI-PERSPIRANT 48H Deo Vapo 150 ml1 666,40 Kč/1l
249,96 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Mužský Sportovní Dezodorant, Svěží Vůně, 80ml4 747,25 Kč/1l
379,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
1 272 666,70 Kč/1kg
152,72 Kč
Prodejce: Katomix

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
1 066 100,03 Kč/1kg
106,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Adidas Pro Ženy Přírodní Dezodorant s Ovocným Rytmem, 75 ml - Dezén s Jemnou Vůní pro Svěžest Celý Den
1 845 999,97 Kč/1kg
166,14 Kč
Prodejce: Katomix

Adidas Fresh Antiperspirant 150ml - Dezodorant s dlouhotrvající svěžestí pro muže a ženy
2 546,67 Kč/1l
382,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Adidas Fresh Endurance Antiperspirant s Rozprašovačem 150ml - Osvežující dlouhotrvající ochrana před potem.
586,27 Kč/1l
87,94 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Adidas Goal 72h 150 ml antiperspirant ve spreji
484,60 Kč/1kg
96,92 Kč
Prodejce: MANADA

Adidas Victory League Dezodorant w sprayu 75 ml
1 647,07 Kč/1l
123,53 Kč
Prodejce: MANADA

Adidas Men, Dezodorant w sprayu, Dynamic Pulse, 75 ml
1 038 222,21 Kč/1kg
93,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Adidas After Sport Dezodorant, 250ml
306 733,32 Kč/1kg
199,44 Kč
-107,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Fresh Endurance Antyperspirant dla kobiet, 150 ml
1 919 600,05 Kč/1kg
383,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Adidas Pro Invisible Dezodorant w sprayu, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 468,60 Kč/1l
73,43 Kč
Prodejce: Katomix

Adidas Active Bodies DEO ve skle 75 ml M
2 506,67 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Adidas After Sport Dezodorant, 150ml
316 450,01 Kč/1kg
139,06 Kč
-75,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Ice Dive Dezodorant, 150ml
478 750,01 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Adidas Victory League Dezodorant, 150ml
1 937 850,05 Kč/1kg
387,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Adidas Pánská, Champion Deodorant, 150 ml
847,33 Kč/1l
127,10 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fizzy Energy je dámská, květinově-ovocná vůně od značky Adidas, která je nabitá svěžestí a vitalitou. Úvod vůně je zcela ovocný, ukrývá se v něm grapefruit, jablko a ananas, poté vůně pozvolna přechází do květinového srdce a v závěru vůni fixují dřevité tóny a pižmo.Na trh byla uvedena v roce 2012.
Adidas Fizzy Energy Natural Spray - Deodorant - Výrobce: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1er Pack
Adidas Fizzy Energy je vůně pro energické a zábavné ženy, které hledají trochu bláznovství. Vůně je lehká a svěží. Je ideální pro teplé letní dny.
Noty vůně:
Noty hlavy: grapefruit, červené jablko, ananas
Noty srdce: jasmín, papája, kamélie
Základní tóny: cedrové dřevo, fialka, pižmo
Adidas Fizzy Energy deodorant s rozprašovačem pro ženy, skupina vůní: květinová. Parfém obsahuje 75 ml.
Adidas Fizzy Energy Deodorant s Atomizerem 75 ml je ideální volbou pro ty, kteří touží po dlouhotrvající svěžesti a energii po celý den. Tento osvěžující deodorant spojuje jiskrnou vůni s účinnou ochranou proti nepříjemnému zápachu. Dopřejte si jedinečný pocit svěžesti a energie s Adidas Fizzy Energy Deodorantem.
ADIDAS Fizzy Energy DEO spray glass 75ml
- Hmotnost
- 0.22 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Adidas Fizzy Energy Deodorant s Atomizerem 75 ml / / Alcohol denat., Aqua, Parfum, Butane, Isobutane, Propane, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Eugenol, Cinnamal, Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3607340625534
- Číslo produktu
- 70973
- Hmotnost
- 0.22 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Adidas Fizzy Energy Deodorant s Atomizerem 75 ml / / Alcohol denat., Aqua, Parfum, Butane, Isobutane, Propane, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Eugenol, Cinnamal, Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3607340625534
- Číslo produktu
- 70973
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
1 066 100,03 Kč/1kg
106,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
1 272 666,70 Kč/1kg
152,72 Kč
Prodejce: Katomix

Adidas Pro Ženy Přírodní Dezodorant s Ovocným Rytmem, 75 ml - Dezén s Jemnou Vůní pro Svěžest Celý Den
1 845 999,97 Kč/1kg
166,14 Kč
Prodejce: Katomix

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Nescafe Classic instantní rozpustná káva v balení 10 x 2g
2 506,50 Kč/1kg
50,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,64 Kč/1kg
594,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

360° držák tabletu na opěrku hlavy v autě Držák kompatibilní se Switch, iPad, Galaxy Tab, Smartphone, univerzální držák od 14-25 cm šířky Retoo
239,82 Kč
-115,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,39 Kč
Prodejce: Retoo

8x4 Splashy Citrus No. 16 Dezodorant, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 640,00 Kč/1l
382,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
5 186,67 Kč/1l
389,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pračka Midea MF100T70B-12A, kapacita 7 kg, systém AquaStop, jemné otevírání, invertorový motor
11 812,86 Kč
-836,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 976,78 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Adidas Active Bodies DEO ve skle 75 ml M
2 506,67 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Tepláková souprava Nike CU8374-010 pro Dětské
1 829,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FactoryMora

5 v 1 auto Jump startér booster jumper kabel s 150PSI vzduchový kompresor Jump Starter 6000A 12000mAh
1 583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Kärcher FC 3 Cordless, Elektrický smeták, Bezsáčkové, Černá, Stříbrná, Žlutá, 0,36 l, 0,14 l, Mokrý
8 499,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Robotický vysavač TU20UL pro mokré vysávání se sacím výkonem 8000 Pa,Robotický vysavač se sací stanicí 4L, 200min,Laserová detekce překážek s podporou AI
5 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Dyon Enter 40 Pro X2, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Černá
7 504,09 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Arboremedia

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nejlépe spokojeni se vším
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Levandule - 73 G - Péče pro muže - Wilderness



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 451,92 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l