4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krabí maso, 170 g919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hovězí polévková pasta442,02 Kč/1kg
176,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Pro znalce Hovězí polévka s masovými kuličkami 60g725,83 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Ravioli in pikanter Soße175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro štikozubce v bylinkovém krému s pažitkou 33g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix for Tomato Bolognese ovocná rajčata Středomoří 50g
3 169,80 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi For Connoisseurs Rajčatová polévka s mozzarellou a jemnou bazalkou 59g
738,14 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutová terina Hrnec na guláš po maďarsku 57g
955,44 Kč/1kg
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 12008447 Maggi® Gemüsebrühe 900,0 g, 1 St.
661,81 Kč/1kg
595,63 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Rind Bouillon
843,90 Kč/1l
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drůbeží klobása 380g
321,18 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový vývar Maggi
24,11 Kč/1l
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Klobásy Bockwurst 6ks. 180g
288,79 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
327,22 Kč/1kg
261,78 Kč
Prodejce: somnia24

Prymat Sušená petrželka 6 g
1 488,00 Kč/1kg
14,88 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Ofen Spirelli alla Mamma Kořenící směs lahodně chutná 43 g
Přehled produktů
Maggi Ofen Spirelli alla Mamma Würzmix je směs koření pro lahodný těstovinový gratin s mletým masem a smetanovou omáčkou z trouby. Produkt je vhodný pro přípravu sytého pokrmu z trouby, ve kterém se těstoviny, mleté maso a omáčka rovnoměrně spojí. Chuť je klasicky vyvážená a hodí se k teplému jídlu v každodenním životě.
Hlavní vlastnosti
Kořenící směs je přizpůsobena těstovinovému gratinovanému pokrmu s mletým masem a zajišťuje harmonické dochucení omáčky. Mleté maso a těstoviny se během vaření spojí do šťavnatého pokrmu s krémovou konzistencí. Omáčka rovnoměrně obalí těstoviny a zajistí vyvážený celkový dojem. Maggi Ofen Spirelli alla Mamma Würzmix nabízí spolehlivý výsledek a usnadňuje přípravu v troubě.
Tipy pro použití kořenící směsi
Pro přípravu se mleté maso osmaží a vaří se s vodou a kořenící směsí, až vznikne omáčka. Nevarené těstoviny se vloží do zapékací misky a zcela se pokryjí omáčkou. Crème fraîche a sýr zajistí při pečení krémový a zlatavý povrch. Jídlo se hodí jako pokrm z trouby pro více porcí a lze ho podávat přímo.
Časté otázky
Maggi Ofen Spirelli alla Mamma Würzmix je vhodný pro smíšené mleté maso nebo mleté hovězí maso. Gratin lze doplnit další zeleninou, aniž by se změnila základní chuť. Konzistence je podpořena rovnoměrným rozložením omáčky. Jídlo by se mělo podávat čerstvé z trouby, aby se optimálně zachovala struktura a chuť.
- Seznam přísad
- 36,9 % rajčat*, PŠENIČNÁ mouka*, kukuřičný škrob*, koření* (cibule, česnek, paprika, pepř), cukr*, koření* (z PŠENICE), jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), sůl*, oregano*, přírodní aromata*, slunečnicový olej*, aroma. Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY. *přírodní složky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 813 kj Energie kcal 192 kcal Tuky 31,7GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 15,4GRM Sacharidy 46,4GRM Sacharidy, z toho cukr 6,2GRM Bílkoviny 28,8GRM Sůl 2GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 43 g
- Potravinářský podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Prodejní název
- Oprava těstovin gratinovaných s mletým masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 38563
- Kód EAN
- 7613035410473
- Seznam přísad
- 36,9 % rajčat*, PŠENIČNÁ mouka*, kukuřičný škrob*, koření* (cibule, česnek, paprika, pepř), cukr*, koření* (z PŠENICE), jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), sůl*, oregano*, přírodní aromata*, slunečnicový olej*, aroma. Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY. *přírodní složky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 813 kj Energie kcal 192 kcal Tuky 31,7GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 15,4GRM Sacharidy 46,4GRM Sacharidy, z toho cukr 6,2GRM Bílkoviny 28,8GRM Sůl 2GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 43 g
- Potravinářský podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Prodejní název
- Oprava těstovin gratinovaných s mletým masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 38563
- Kód EAN
- 7613035410473
K tomu se hodí také

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
4 063,85 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brokolicový nákyp krémový jemně ochucený 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé kari smažené maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 41 g
4 585,61 Kč/1kg
188,01 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Maggi fix pro lososa krémová gratinovaná smetana s jemnými koprovými špičkami 26g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na lasagne pikantní rajčata přírodní ingredience 30 g
1 016,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Carbonara krémové se slaninou a sýrem 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švábské sýrové špecle
515,38 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
349,15 Kč/1kg

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,68 Kč/1kg

Pasta na rybí polévku Langbein



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg