5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6





4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17




2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12

Další informace o reklamě
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi gulášová polévka maďarská pikantní extra koncentrovaná 2500ml251,81 Kč/1l
629,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g159,19 Kč/1kg
318,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delikatesy Dittmann kapary jemně pikantní nakládané ATG 60g sklenice 90 g635,00 Kč/1kg
67,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa červené zelí jemné červené zelí připravené k jídlu 680g
111,54 Kč/1kg
72,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Spreewaldhof jablečný kompot jablečná omáčka s kousky cukru 360g
143,61 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Hengstenberg Mildessa 3 minuty kysané zelí na víně hotové ochucené 400g
209,23 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle mladý hrášek jemný a extra jemné chuti 400g
1 192,92 Kč/1kg
506,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bonduelle Goldmais Original křupavé a čerstvé 150g 6-pack
282,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčata Oro di Parma s plnou ovocnou příchutí 1 balení 400g
144,12 Kč/1kg
57,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne červené zelí jablko 720ml
106,43 Kč/1kg
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa Mírné kysané zelí s ananasem v sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hengstenberg Mildessa Jablečný červený zelí – dokonalá kombinace ve sklenici 680 g
Jablka a červené zelí tvoří harmonickou dvojici. Toto jablečné červené zelí je ovocně-svěží variantou, jak si červené zelí vychutnat. Celé kousky jablek spolu s typickým vínovým nálevem zajišťují lahodnou chuť.
HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109
73728 Esslingen
| Název | Hengstenberg Jablečné červené zelí ovocné rafinované - Jablečné červené zelí, připravené k podávání, ovocné s kousky jablek | |
| Hmotnost | 720g | |
| Hmotnost po odkapání | 650g | |
| Návod k použití | V hrnci: Červené zelí vložte do hrnce a za občasného míchání zahřívejte na mírném ohni přibližně 4-5 minut. V mikrovlnné troubě: Červené zelí vložte do nádoby vhodné do mikrovlnné trouby, dobře promíchejte, rovnoměrně rozprostřete, přikryjte a ohřívejte maximálně 4-5 minut při výkonu 600 W | |
| Složení | Červené zelí, 8% jablečná šťáva, cukr, brandy ocet, vinný ocet, 2% kousky jablek, sůl, přírodní kořenící aroma, přírodní aroma. | |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Bohaté. Hengstenberg Mettinger Str. 109, D-73726 Esslingen. | |
| průměrné výživové údaje | na 100 g | |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 212kj/50kcal | |
| Tuk |
| |
| z toho nasycené mastné kyseliny |
| |
| Sacharidy |
| |
| z toho cukr |
| |
| Bílkoviny | 1,7g | |
| Vláknina | 1,2g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Červené zelí, jablečná šťáva 8 %, cukr, ocet brandy, vinný ocet 2 % kousky jablek, sůl, přírodní kořenící aroma, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 212 kJ / 50 kcal Tuky < 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g Sacharidy 8,7 g, z toho cukr 8,5 g Bílkoviny 1,7 g Sůl 1,2 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 720 g
- Potravinářský podnik
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109 73728 Esslingen
- Prodejní název
- Jablečné červené zelí
- Výrobce
- Hengstenberg
- Číslo produktu
- s22752
- Kód EAN
- 4008100173606
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Červené zelí, jablečná šťáva 8 %, cukr, ocet brandy, vinný ocet 2 % kousky jablek, sůl, přírodní kořenící aroma, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 212 kJ / 50 kcal Tuky < 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g Sacharidy 8,7 g, z toho cukr 8,5 g Bílkoviny 1,7 g Sůl 1,2 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 720 g
- Potravinářský podnik
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109 73728 Esslingen
- Prodejní název
- Jablečné červené zelí
- Výrobce
- Hengstenberg
- Číslo produktu
- s22752
- Kód EAN
- 4008100173606
K tomu se hodí také

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
294,86 Kč/1kg
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Spreewaldhof jablečný kompot jablečná omáčka s kousky cukru 360g
143,61 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
192,28 Kč/1kg
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčata Oro di Parma s plnou ovocnou příchutí 1 balení 400g
144,12 Kč/1kg
57,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne nakládaná řepa v plátcích 370ml balení po 10 kusech
1 293,70 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa 3 minuty kysané zelí na víně hotové ochucené 400g
209,23 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle mladý hrášek jemný a extra jemné chuti 400g
1 192,92 Kč/1kg
506,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bonduelle Goldmais Original křupavé a čerstvé 150g 6-pack
282,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Hofgut Feine Cornichons křupavé s pikantními bylinkami ve sklenici 720ml
97,33 Kč/1l
70,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg