4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů762,86 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Sansei

Další informace o reklamě
SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů762,86 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Sansei

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.829,74 Kč/1kg
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr.Oetker želé Tropic829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé s malinovou příchutí osvěžující a lahodné 25g
1 755,60 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Agartin (želírující látka) 30g
1 293,33 Kč/1kg
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker studený pokrm jahoda ovocný lahodný dezertní přípravek 53g
890,58 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Studený pokrm bez vaření jahod
332,02 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf želé třešeň instantní
261,90 Kč/1kg
26,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Galaretka želé s příchutí angreštu (10x71g)
43,97 Kč/1kg
32,65 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,22 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
703,98 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Studený pokrm bez vaření Višně
332,02 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé s dřevnatou kůrou
261,90 Kč/1kg
26,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka o smaku pomarańczowym Dr. Oetker 72 g
250,38 Kč/1kg
50,90 Kč
-60%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker třešňovo-ovocný pudink 31,5 g
433,00 Kč/1kg
39,88 Kč
-56%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,32 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Quarkfein Jahoda
727,50 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Dr. Oetker bez vaření s příchutí vanilky, 39 g
777,18 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfrein citron
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu: Instantní želé v praktickém sáčku, který se dá roztrhnout.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo| Název | Dr.Oetker Goetter Speise Kirsch Flavour - instantní želé v prášku pro želé s příchutí třešně |
| Návod k použití | Obsah sáčku nasypte do mísy na míchání. přidejte 500 ml vroucí horké vody (např. z rychlovarné konvice) a vše ihned míchejte metličkou asi 1/2 minuty (ale nešlehejte!), dokud se vše nerozpustí. Tekutinu nalijte do dezertních sklenic, skleněné misky nebo malých formiček vypláchnutých studenou vodou a nechte ztuhnout v lednici (alespoň 2 hodiny) |
| Ingredience | Cukr, stabilizátory (vinan draselný, citrát trojdraselný), želírující látka karagenan, okyselující látka kyselina citronová, barvivo (koncentrát z černé mrkve a ibišku), aroma, zpevňující látka chlorid draselný. |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 267kj/63kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 0g |
| Tuk | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15,3g |
| Sacharidy | 15,2g |
| z toho cukr | 0g |
| Sůl | 0,4g |
Dr. Oetker Rote Grütze je skutečná dezertní klasika, která je na trhu k dostání již od roku 1912 a nejen na severu je velmi oblíbená, když se připravuje samotná nebo zjemněná ovocem! Dr. Oetker Rote Grütze s příchutí malin se vaří z vody a cukru, zjemňuje se spoustou ovoce a podává se s lahodnou dezertní omáčkou Dr. Oetker s příchutí vanilky a je vítaným doplňkem každého bufetu.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, stabilizátory (vinan draselný, citrát trojdraselný), želírující látka karagenan, okyselující látka kyselina citronová, barvivo (koncentráty z černé mrkve a ibišku), aroma, zpevňující látka chlorid draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 269 kj Energie kcal 63 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 23GRM Sacharidy, z toho cukr 23GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0,14GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Oetker Goetterspeise Instant Kirsch
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 19812
- Kód EAN
- 4000521003159
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, stabilizátory (vinan draselný, citrát trojdraselný), želírující látka karagenan, okyselující látka kyselina citronová, barvivo (koncentráty z černé mrkve a ibišku), aroma, zpevňující látka chlorid draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 269 kj Energie kcal 63 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 23GRM Sacharidy, z toho cukr 23GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0,14GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Oetker Goetterspeise Instant Kirsch
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 19812
- Kód EAN
- 4000521003159
K tomu se hodí také

Dr. Oetker Instantní želé s příchutí lesní máty, 100 g
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé s malinovou příchutí osvěžující a lahodné 25g
1 755,60 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
77 205,00 Kč/1l
1 544,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 954 400,05 Kč/1kg
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šnečí gel 125 ml
1 743,92 Kč/1l
217,99 Kč
Prodejce: apohealth

Ortopedický polštář z paměťové pěny – profilovaný polštář – polštář s výřezem na krk – ergonomický polštář pro lepší spánek
660,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jahodový džem se sladidly Bez kalorií 220g
0,44 Kč/1kg
97,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdotykový automatický dávkovač mýdla dobíjecí pro kuchyňskou sprchu
534,56 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

STORCK 1.4031.6, 112 g, Tmavá čokoláda, 4 kusů, Ořechy, Buráky, 514 kcal, 2143 kJ
599,02 Kč/1kg
67,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,78 Kč/1kg
305,46 Kč
Prodejce: somnia24

Winiary Galaretka želé s příchutí angreštu (10x71g)
43,97 Kč/1kg
32,65 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,22 Kč
Prodejce: Katomix

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,13 Kč/1kg
305,46 Kč
Prodejce: somnia24

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,59 Kč/1kg
278,87 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Dr. Oetker 1799, Forma na pudink, Vícebarevný, 150 ml, 6 kusů
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Batida de Coco Originální likér s příchutí kokosu a mléka 700ml
488,37 Kč/1l
341,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr.Oetker krém z červeného vína bez vaření



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Nudossi lískooříšková nugátová pomazánka 36 % lískových oříšků bez palmového oleje (300 g)
340,29 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 134,30 Kč/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg