Niederegger Marcipán Classic Variations balená čokoláda 300g

338,70 Kč

1 129,00 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Marcipán z Mexika, De La Rosa 28x30g
Marcipán z Mexika, De La Rosa 28x30g
939,65 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
789,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Nejprodávanější
A bag of Christmas-themed chocolate.
Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
2 602,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
424,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Lindor 290g
Adventní kalendář Lindor 290g
2 855,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
828,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
2 288,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
457,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánová srdíčka 125g
Niederegger marcipánová srdíčka 125g
1 278,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
159,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Produktbild Niederegger Marzipan Klassiker Variationen Zartbitter 100g
Niederegger Marcipán Classic Variations Hořká čokoláda 100g balení po 2 ks
1 109,20 Kč/1kg
221,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ritter Sport Adventní kalendář Jedle s plněnými kostkami čokolády 208g
Ritter Sport Adventní kalendář Jedle s plněnými kostkami čokolády 208g
2 356,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
490,05 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánové pralinky smíchané v dárkovém balení 298g
Niederegger marcipánové pralinky smíchané v dárkovém balení 298g
1 671,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
498,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Toblerone 200g
Adventní kalendář Toblerone 200g
3 011,80 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
602,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nízký Marz.Taler Super Mom 185g
Nízký Marz.Taler Super Mom 185g
1 464,11 Kč/1kg
270,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger Marzipan Delight raw mandlová pasta bílý chléb 125g
Niederegger Marzipan Delight raw mandlová pasta bílý chléb 125g
991,04 Kč/1kg
123,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
A gift set containing a bottle of red wine and marzipan chocolates, presented in a decorative box.
Dárková sada Lübecker Edel marcipán a Lübecker Rotspon 450g
946,80 Kč/1kg
426,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 47
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánová srdíčka 80 x 12,5 g
Niederegger marcipánová srdíčka 80 x 12,5 g
2 044,36 Kč/1kg
2 044,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 092,78 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
633,81 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Niederegger Marcipán Classic Variations balená čokoláda 300g

Pro všechny, kteří mají rádi rozmanitost. Niederegger Marzipan Classic Variations představuje šťavnatý marcipán s křupavou čokoládovou polevou. Ať už ovocné, silné nebo oříškové: zde si je můžete vychutnat v lákavých porcích. Ať už pro sebe, nebo jako dárek, s touto směsí si vždy vyberete správně.

Dárková krabička má rozměry cca 21,5 x 15,5 cm a obsahuje následující příchutě:

  • 3 x espresso
  • 3 x marcipán s mléčnou čokoládou
  • 9 x klasický marcipán s hořkou čokoládou
  • 3 x pomeranč
  • 3 x ananas
  • 3 x pistácie
Niederegger J.G. GmbH & Co. KGZeißstrasse 1-7
23560 Lübeck (D)


Popis: Niederegger Marcipán Classic tmavý + plnotučné mléko (300 g)
Hmotnost: 300g
Trvanlivost a skladování: Skladujte na chladném a suchém místě
Země původu: Německo: Německo
Složení: (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny SOYA, vanilkový extrakt), cukr, sušená plnotučná čokoláda 4,9 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny, vanilkový extrakt), sirup z invertního cukru, alkohol, PISTAZIE 1,0 %, ananas 0,6 %, pomerančová kůra 0,4 %, glukózo-fruktózový sirup, rozpustná káva 0,1 %, pomerančový ovocný prášek (maltodextrin, pomeranče, přírodní pomerančové aroma), ananasový ovocný prášek (ananas, maltodextrin), arak, přírodní ananasové aroma, glukózový sirup, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat stopy jiných DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ.
Alergeny: Mléko a výrobky z něj, sója a výrobky z ní, ořechy a výrobky z nich
Distributor/provozovatel potravinářského podniku: Niederegger GmbH & Co. KG Zeißstraße 1 ? 7 23560 Lübeck

Výživové hodnoty:

average Nutritional information:
na 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal): 2078 kJ / 495 kcal
Tuk: 32,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 8,4 g
Carbohydrates: 40,1 g
z toho cukr: 40,5 %: 37,7 g
Bílkoviny: 37,7 %: 9,3 g
Sůl: 0,04 g
Vláknina: 0,04 g: n.a.


Složení
Složení: (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené PLNÉ MLÉKO, emulgátor: lecitiny SOYA, vanilkový extrakt), cukr, mléčná čokoláda 3,6 % (cukr, kakaové máslo, sušené PLNÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: (lecitiny SOYA, vanilkový extrakt), sirup z invertního cukru, PISTAZIA, alkohol, ananas, pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, rozpustná káva, prášek z pomerančového ovoce (maltodextrin, pomeranče, přírodní aroma), prášek z ananasového ovoce (ananas, maltodextrin), líh (arak), přírodní ananasové aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní aroma. Může obsahovat stopy jiných ořechů.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 494,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 074,00 kilojoulů (kJ) Bílkoviny: 9,20 Sacharidy: 40,00 Tuky: 32,00 Sacharidy, z toho cukr: 37,70 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,40 Sůl: 0,04

Popis prodeje:
Čokolády s hořkou a mléčnou čokoládou

Pokyny pro skladování a použití: - čokoláda s čokoládou a čokoládovými bonbóny:
Skladujte na chladném a suchém místě

Informace pro alergiky:
Obsahuje: Obsahuje: ořechy a výrobky z ořechů, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), sóju a výrobky ze sóji

Další informace:
Obsahuje: Emulgátor (EMULSIFIER)

Odmítnutí odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale vždy si před použitím pečlivě přečetli etikety, varování a pokyny dodávané s výrobkem.



Nezaměnitelné marcipánové pralinky Niedegger v různých příchutích, jako jsou marcipánové pralinky v hořké a mléčné čokoládě a pistácie, pomeranč a ananas v hořké čokoládě. Skladujte na chladném a suchém místě.


Alergeny: arašídy a výrobky z nich, sója a výrobky z ní, mléko, laktóza a výrobky z ní (laktóza, mléčná bílkovina), ořechy (mandle, lískové ořechy, pistácie),
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
ALMONDY 38 %, hořká čokoláda 25 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny SOYA, vanilkový extrakt), cukr, ČOKOLÁDA Z MLÉKA 3,6 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: PISTAZIE, alkohol, ananas, pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, rozpustná káva, pomerančový ovocný prášek (maltodextrin, pomeranče, přírodní aroma), ananasový ovocný prášek (ananas, maltodextrin), líh (arak), přírodní ananasové aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní aroma. Může obsahovat stopy jiných DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 2086 kj Energie kcal 497 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 9,3GRM Sacharidy 40,7GRM Sacharidy, z toho cukr 38,1GRM Bílkoviny 9,1GRM Sůl 0,04GRM
Alergeny
Skořápkové plody a ořechy
Hmotnost
300 g
Potravinářský podnik
Niederegger GmbH & Co. KGZeißstraße 1- 7, 23560 Lübeck
Prodejní název
Niederegger Marcipán Classic Variations 24 jednotlivě balených čokolád 300g
Výrobce
Niederegger
Počet kusů
1
Číslo produktu
ni-0037
Kód EAN
4000161100379

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
ALMONDY 38 %, hořká čokoláda 25 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny SOYA, vanilkový extrakt), cukr, ČOKOLÁDA Z MLÉKA 3,6 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: PISTAZIE, alkohol, ananas, pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, rozpustná káva, pomerančový ovocný prášek (maltodextrin, pomeranče, přírodní aroma), ananasový ovocný prášek (ananas, maltodextrin), líh (arak), přírodní ananasové aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní aroma. Může obsahovat stopy jiných DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 2086 kj Energie kcal 497 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 9,3GRM Sacharidy 40,7GRM Sacharidy, z toho cukr 38,1GRM Bílkoviny 9,1GRM Sůl 0,04GRM
Alergeny
Skořápkové plody a ořechy
Hmotnost
300 g
Potravinářský podnik
Niederegger GmbH & Co. KGZeißstraße 1- 7, 23560 Lübeck
Prodejní název
Niederegger Marcipán Classic Variations 24 jednotlivě balených čokolád 300g
Výrobce
Niederegger
Počet kusů
1
Číslo produktu
ni-0037
Kód EAN
4000161100379
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánová srdíčka 125g
Niederegger marcipánová srdíčka 125g
1 278,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
159,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
2 288,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
457,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 47
210,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán s hořkou čokoládou Happy Birthday plechovka 185g
Niederegger marcipán s hořkou čokoládou Happy Birthday plechovka 185g
1 464,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
270,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
558,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1959
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g
1 363,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
252,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger Mandlový marcipán Černý chléb Tmavá čokoláda 75g
Niederegger Mandlový marcipán Černý chléb Tmavá čokoláda 75g
1 147,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
86,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Vitakraft pro kočky
Adventní kalendář Vitakraft pro kočky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
775,67 Kč
-111,88 Kč
663,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán klasický bez čokoládového požitku 100g
Niederegger marcipán klasický bez čokoládového požitku 100g
1 108,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 47
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánové čokolády Classic Variations alkoholické 200g
Niederegger Marcipánové čokolády Classic Variations alkoholické 200g
1 146,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
229,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
470,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
744,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 068,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Kvalitní marcipán Schluckwerder v hořké čokoládě 100g
Kvalitní marcipán Schluckwerder v hořké čokoládě 100g
389,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 232
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 264
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella
Obrázek produktu pro Niederegger marcipánový hnědý chléb
Niederegger marcipánový hnědý chléb
962,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
288,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 009,12 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
615,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 474
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
10% poukaz
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Hodnocení zákazníků

Na základě 7 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. března 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné a čerstvé
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 8. února 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
S tím nic nezkazíte
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 3. prosince 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Niederegger marcipán, vysoce kvalitní klasika
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 5. června 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,3 kg
Ohodnoceno dne 17. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,3 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato
BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
2 399,88 Kč
-359,58 Kč
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 161,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kracie Black-Ne Grape 23g
Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
424,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 602,39 Kč/1kg
Nejprodávanější
A bag of Christmas-themed chocolate.
Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
640,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
399,95 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 499,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
399,95 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 499,69 Kč/1kg
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,70 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 278,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g
Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg