4,7



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Heinz Frites omáčka dávkovací sáček světlá krémová 3 x 2500ml 7500ml138,99 Kč/1l
1 042,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml518,81 Kč/1l
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mama Zula Wild African BBQ Sauce Hot Harissa Style im Glas 320ml217,22 Kč/1l
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Žlutá hořčice Mississippi Barbecue na grilování a namáčení 266ml
264,36 Kč/1l
70,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4 balení
301,51 Kč/1kg
140,20 Kč
Prodejce: Katomix

Kuehne Barbecue Sauce kouřová pikantní grilovací omáčka 250ml
218,24 Kč/1l
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
373,14 Kč/1l
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Česneková omáčka řeckého typu s příchutí čerstvého česneku 220ml
369,73 Kč/1l
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns BBQ Sauce Original na hamburgery, steaky, žebírka a další 250ml
295,16 Kč/1l
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
230,83 Kč/1kg
237,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
271,81 Kč/1l
237,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Baby Ray´s BBQ Sauce Original 425ml
1 307,06 Kč/1l
784,05 Kč
-117,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
658,51 Kč/1l
128,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka k namáčení a ochucení 500ml
196,48 Kč/1l
98,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Omáčka Heinz American Style Barbecue s kouřově kořeněnou chutí, 220 ml
Přehled produktu
Heinz American Style Barbecue Sauce, kouřově pikantní omáčka na grilované maso, burgery a BBQ, 220 ml, je aromatická BBQ omáčka s kouřově pikantní chutí na maso, burgery a hot dogy, která zaujme svou intenzivní chutí a všestranným použitím. Jako barbecue omáčka amerického typu na marinády, dipy a grilovaná jídla přináší autentickou atmosféru BBQ přímo do vaší kuchyně.
Hlavní vlastnosti omáčky „
“ Chuť je silně kouřová s pikantní paprikovou a cibulovou notou, která zajišťuje plné aroma. Vyvážená kombinace kouřové hloubky a jemného koření činí tuto omáčku obzvláště univerzální a typickou pro americkou BBQ kuchyni. Konzistence je krémová a mírně hustá, díky čemuž se omáčka optimálně roztírá a snadno dávkuje. Receptura neobsahuje umělá barviva a je zárukou známé kvality značky Heinz. Praktická 220ml láhev s uzávěrem umožňuje čisté a rychlé použití v každodenním životě nebo při grilování.
Tipy na použití omáčky „
“ Tato BBQ omáčka na grilované maso, burgery a sendviče se skvěle hodí k grilovanému nebo smaženému masu a dodává mu aromatický nádech s kouřovou příchutí. Také k burgerům, hot dogům nebo sendvičům přináší na talíř intenzivní chuťový zážitek. V kuchyni ji lze použít jako marinádu na maso, drůbež nebo zeleninu a hodí se také jako dip k občerstvení nebo jako zálivka na wrapy a saláty. Zejména při grilování, BBQ akcích nebo v každodenním životě je to všestranná volba.
Často kladené otázky
Mnozí se ptají, jak intenzivní je kouřová chuť. Omáčka nabízí výraznou, ale příjemně vyváženou kouřovou chuť. Často se také ptá, zda je vhodná pouze na maso, přičemž se dá použít i na vegetariánská jídla a snacky. Stejně zajímavé je její použití jako marinády nebo dipu, což zajišťuje všestranné možnosti použití.
Erkrather Straße 228b
40233 Düsseldorf
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
H. J. Heinz GmbH
Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Německo
Název potraviny
Kouřová omáčka s paprikou a cibulí.
Seznam složek
Složení: 1: Rajčatový protlak 34 %, cukr, brandy ocet#, hnědý cukr (cukr, karamelizovaný cukr, sirup z invertního cukru), cibule 6 %, paprika 5 %, pomerančová šťáva, modifikovaný škrob, sůl, okurky 1,5 %, citronová šťáva, koření (obsahuje HOŘČICI), aroma, extrakt z koření a bylin (obsahuje CELER), kouřové aroma. #Rakousko: vinný ocet.
Čisté množství v jednotlivém balení
220,00 ml
Zvláštní pokyny pro skladování
Po otevření uchovávejte v chladu.
Average nutritional values per 100 g
Calorific value in kJ 602.00
Calorific value in kcal 142.00
Fat in g 0.20
Fat, of which saturated fatty acids in g 0.00
Sacharidy v g 34,00
Sacharidy, z toho cukr v g 30,00
Bílkoviny v g 0,80
Sůl v g 2,40
Třída přídatných látek
Modifikovaný škrob
Obsažené alergeny
Celer a výrobky z něj; hořčice a výrobky z ní
| Název | HEINZ Barbeque Sauce s paprikou a cibulí |
| Hmotnost omáčky | 220 ml / 250 g |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte v chladu. |
| Složení | Rajčatový protlak 35 %, cukr, brandy ocet*, hnědý cukr, cibule 6 %, paprika 5 %, pomerančová šťáva, modifikovaný škrob, sůl, okurky, citronová šťáva, koření (obsahuje HOŘČICI, CELER), česnekový extrakt, cibulový extrakt (obsahuje CELER), kouřové aroma. *Rakousko: vinný ocet. |
| Alergeny | Hořčice a výrobky z ní, celer a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | H.J. Heinz GmbH, P.O. Box 140555, 40075 Duesseldorf, Německo. |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 609kj/145kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 0,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 34g |
| z toho cukr | 1,0g |
HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.22 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak 34 %, cukr, lihový ocet*, hnědý cukr (cukr, karamelizovaný cukr, sirup z invertního cukru), cibule 6 %, paprika 5 %, pomerančová šťáva, modifikovaný škrob, sůl, okurky 1,5 %, citronová šťáva, koření (obsahuje HOŘČICI), aroma, extrakt z koření a bylin (obsahuje CELER), kouřové aroma *Rakousko: lihový ocet
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 602,000 Kalorická hodnota v kcal 142,000 Tuky v g 0,200 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 0,000 Sacharidy v g 34,000 Sacharidy, z toho cukr v g 30,000 Bílkoviny v g 0,800 Sůl v g 2,400
- Alergeny
- Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- H.J. Heinz GmbHErkrather Straße 228b, 40233 Düsseldorf
- Prodejní název
- Kouřová omáčka s paprikou a cibulí
- Výrobce
- Číslo produktu
- 27954-1
- Kód EAN
- 8715700411194
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.22 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak 34 %, cukr, lihový ocet*, hnědý cukr (cukr, karamelizovaný cukr, sirup z invertního cukru), cibule 6 %, paprika 5 %, pomerančová šťáva, modifikovaný škrob, sůl, okurky 1,5 %, citronová šťáva, koření (obsahuje HOŘČICI), aroma, extrakt z koření a bylin (obsahuje CELER), kouřové aroma *Rakousko: lihový ocet
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 602,000 Kalorická hodnota v kcal 142,000 Tuky v g 0,200 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 0,000 Sacharidy v g 34,000 Sacharidy, z toho cukr v g 30,000 Bílkoviny v g 0,800 Sůl v g 2,400
- Alergeny
- Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- H.J. Heinz GmbHErkrather Straße 228b, 40233 Düsseldorf
- Prodejní název
- Kouřová omáčka s paprikou a cibulí
- Výrobce
- Číslo produktu
- 27954-1
- Kód EAN
- 8715700411194
K tomu se hodí také

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Žlutá hořčice Mississippi Barbecue na grilování a namáčení 266ml
264,36 Kč/1l
70,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml
50,83 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Permaclean Acetum 5 l - koncentrovaná základní látka proti plevelu, fungicid a baktericid pro cesty a nástroje
1 423,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Elektrický prachový foukač se stlačeným vzduchem, 3 rychlosti 100000 otáček za minutu, 7Kpa bezdrátové čištění klávesnice PC pro notebook, kancelářské vybavení, pohovka, rychlé nabíjení Type-C
636,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Magictop

3x filtr pro Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysavač
572,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES
![Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Celer, Mléko, Hořčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
372,55 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

APPLE AirPods (3. generace)
3 200,00 Kč
-81,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 118,54 Kč
Prodejce: evomag

Heinz Česneková omáčka řeckého typu s příchutí čerstvého česneku 220ml
369,73 Kč/1l
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Balsamico dresink zdravý rychlý chutný 240 ml
319,71 Kč/1l
76,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová láhev
361,51 Kč/1kg
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika omáčka po maďarsku s pikantní ovocnou příchutí 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bulls Eye Original BBQ Sauce s intenzivní kouřovou chutí 300ml
314,34 Kč/1kg
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION F**king Delicious Sauce 500 g slaný karamel / Dochucovadla a sladidla / Chutný nízkokalorický sirup s minimálním obsahem cukru a tuku
335,44 Kč/1kg
167,72 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Heinz Knoblauch, Česneková omáčka, 220 g, Vejce, Mléko, Hořčicová, Plastová láhev
3 436,59 Kč/1l
756,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hellmanns BBQ Sauce Original na hamburgery, steaky, žebírka a další 250ml
295,16 Kč/1l
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
125,35 Kč/1kg
626,75 Kč
Prodejce: somnia24

Malinový džem extra, 340 g
537,35 Kč/1l
182,70 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
663,75 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Heinz 5000157073020, 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originální jako vždy
Chutná stejně lahodně jako poprvé
Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
delší trvanlivost než v obchodě
Ohodnoceno dne 17. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Jako vždy je výrobek v pořádku, odeslání je rychlé a dobré.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
BBC
Moin, tento produkt je velmi dobrý.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rozbitá láhev
Jedna láhev ze čtyř objednaných přišla rozbitá a vytekla v krabici. Byla by žádoucí výměna, protože čtyři již byly zaplaceny.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l