3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech558,15 Kč/1kg
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml210,55 Kč/1l
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml309,76 Kč/1l
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 500ml265,14 Kč/1l
132,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,20 Kč/1l
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
417,30 Kč/1l
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
568,50 Kč/1l
56,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Red White Ket.mayo.200ml
375,10 Kč/1l
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
264,28 Kč/1l
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatess-Mayonnaise 250ml
368,96 Kč/1l
92,24 Kč
Prodejce: taleoo

Majonéza - Delikatesa 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
152,30 Kč
-35,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,03 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Kielecki 500 ml
270 639,99 Kč/1kg
135,32 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Kielecki 310 ml
270,55 Kč/1l
83,87 Kč
Prodejce: Katomix

Aioli - veganské 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurky 250 ml
Přehled produktů
THOMY GOURMET REMOULADE s pikantními bylinkami a okurkami je krémová remuláda v praktickém balení o obsahu 250 ml. Její základ tvoří jemná bylinková majonéza s čistým slunečnicovým olejem a vaječným žloutkem z volného chovu. Díky přidání hořčičných semínek a aromatických bylinek, jako je petržel a kerblík, vzniká vyváženě kořeněná omáčka s čerstvou a pikantní chutí. Receptura neobsahuje žádné konzervační látky.
Hlavní vlastnosti
Tato REMOULADE zaujme svou krémovou konzistencí a harmonickou kombinací bylinek a okurek. Jemně vyvážená kompozice koření zajišťuje plnou chuť a příjemně pikantní tóny. Balení o obsahu 250 ml je ideální pro pravidelné používání v kuchyni.
Tipy pro použití
THOMY GOURMET REMOULADE se skvěle hodí k RYBÍM JÍDLŮM, RYBÍM OBČERSTVENÍM a MOŘSKÝM PLODŮM. Je také ideální k SANDWICHŮM, BURGERŮM nebo jako DIP k ZELENINOVÝM TYČINKÁM, jako je CELER, PAPRIKA nebo ZELENÝ CHŘEST. Kromě toho ji lze použít k dochucení SALÁTŮ nebo jako základ pro krémové DIPY.
Často kladené otázky
REMOULADE je připravena k podávání a lze ji použít ihned. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky a hodí se k mnoha pokrmům. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v chladu.
Lyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt nad Mohanem
| Popis: | Thomy Gourmet Remoulade rafinovaná s bylinkami a kousky okurky (250 ml) |
| Hmotnost: | 250 ml |
| Trvanlivost a skladování: | Po otevření skladujte na chladném místě. |
| Složení: | složení: 57 % slunečnicový olej, 16 % nakládané okurky, lihový ocet, pitná voda, cukr, 4,8 % VEJCE*, cibule, hořčičná semínka, kapary, jodidovaná sůl, bylinky, koření, aroma, okyselující látka kyselina mléčná. [Stopy: MLÉKO, CELER] *z vajec ze stáje |
| Alergeny: | Vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, celer a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Nestlé Deutschland AG Lyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main |
Výživové hodnoty:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné | na 100 ml |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 2269 kJ / 542 kcal |
| Tuk: | 57,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 5,8 g |
| Carbohydrates: | 5,4 g |
| of which sugar: | 5,1 g |
| Bílkoviny: 5,5 g: | 1,1 g |
| Sůl: | 1,5 g |
| Vláknina: 1,5 g: | 0,6 g |
- Robustní krabička na pilulky v praktické velikosti 6 x 4 x 1,6 cm, naplněná lahodnými mátovými pastilkami od známého německého výrobce.
- Šetrné k životnímu prostředí: lze je opakovaně použít k ukládání drobných peněz, sladkostí, kancelářských sponek, knoflíků a mnoho
- . samotná krabička na pilulky září vynikajícím zpracováním: podobně jako u plechových cedulí od společnosti Nostalgic-Art je víko krabičky na pilulky opatřeno reliéfním motivem, tj. motiv působí živěji.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- 52,2 % slunečnicový olej, 14,7 % nakládané okurky, brandy ocet, voda, cukr, 4,4 % VEJCE, HOŘČIČNÁ PEPŘ, bylinky (petržel, pažitka, kerblík), koření (cibule, pepř, česnek, chilli, kurkuma, paprika, koriandr, nové koření), kapary, jodizovaná sůl, koncentrát citronové šťávy). Může obsahovat CELER a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 2240 kJ Kalorická hodnota v kcal 544 kcal Tuky 57,1 g Nasycené mastné kyseliny 5,9 g Sacharidy 5,6 g Cukr 5,3 g Bílkoviny 1,1 g Sůl 1,5 g Vláknina 0,6 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Gourmet Remoulade
- Výrobce
- Číslo produktu
- th-7113
- Kód EAN
- 4005500087113
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- 52,2 % slunečnicový olej, 14,7 % nakládané okurky, brandy ocet, voda, cukr, 4,4 % VEJCE, HOŘČIČNÁ PEPŘ, bylinky (petržel, pažitka, kerblík), koření (cibule, pepř, česnek, chilli, kurkuma, paprika, koriandr, nové koření), kapary, jodizovaná sůl, koncentrát citronové šťávy). Může obsahovat CELER a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 2240 kJ Kalorická hodnota v kcal 544 kcal Tuky 57,1 g Nasycené mastné kyseliny 5,9 g Sacharidy 5,6 g Cukr 5,3 g Bílkoviny 1,1 g Sůl 1,5 g Vláknina 0,6 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Gourmet Remoulade
- Výrobce
- Číslo produktu
- th-7113
- Kód EAN
- 4005500087113
K tomu se hodí také

Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 200ml
448,25 Kč/1l
89,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne omáčka na bramborový salát hotová ochucená bez laktózy 250 ml
317,84 Kč/1l
79,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Thomy Red White Ket.mayo.200ml
375,10 Kč/1l
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,20 Kč/1l
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 100ml balení po 15 ks
568,39 Kč/1l
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Premium Remoulade bylinná pikantní s kousky okurky 875ml
175,91 Kč/1l
153,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 500ml
265,14 Kč/1l
132,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 500ml
198,86 Kč/1l
99,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,84 Kč/1l
178,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 200ml
417,45 Kč/1l
83,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.
844,51 Kč/1l
738,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
168,71 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
311,80 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Kečup a majonéza Thomy Red and White Double Delight 200 ml v balení 6 ks
375,11 Kč/1l
450,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Třída
Tato remuláda je prostě nejlepší
Ohodnoceno dne 3. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Super chutné
Ohodnoceno dne 15. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg

Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg

Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l

Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg

Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg

Thomy Red White Ket.mayo.200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,20 Kč/1l

Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l

Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l

Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l

Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l