Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g

86,64 Kč

216,60 Kč / 1l

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
1 451,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
151,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonduelle Konzervovaný hrášek 160 g
Bonduelle Konzervovaný hrášek 160 g
1 935,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
410,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
72,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
34,15 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
127,30 Kč/1kg
50,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
331,90 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Rajčata San Marzano 2500 g – Rega
Rajčata San Marzano 2500 g – Rega
189,27 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
473,18 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mutti Tomato Polpa 6x400g – Rajčata nakrájená najemno, celková hmotnost 2400g
Mutti Tomato Polpa 6x400g – Rajčata nakrájená najemno, celková hmotnost 2400g
181,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
543,16 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená
Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená
212,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,09 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mutti Pomodori Pelati 400g plechovka, loupaná rajčata, 100% přírodní, aromatická
Mutti Pomodori Pelati 400g plechovka, loupaná rajčata, 100% přírodní, aromatická
265,27 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cirio rajčata celá bez slupky 2,5 kg
Cirio rajčata celá bez slupky 2,5 kg
104,34 Kč/1kg
302,59 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Strianese rajčata koktejlová v rajčatové šťávě – 400g (Celá italská rajčátka)
Strianese rajčata koktejlová v rajčatové šťávě – 400g (Celá italská rajčátka)
108,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
43,48 Kč
Prodejce: Spielgeist
Obrázek produktu pro Pomodori secchi - sušená rajčata v sáčku 100g
Pomodori secchi - sušená rajčata v sáčku 100g
971,40 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mutti Pomodoro celá loupaná rajčata ve vlastní rajčatové šťávě 400g

Celá loupaná rajčata San Marzano ve vlastní rajčatové šťávě.

Tato podlouhlá odrůda rajčat, která se pěstuje na úpatí Vesuvu, má díky místnímu klimatu a úrodné půdě intenzivní ovocnou chuť a pevnou dužinu. Rajčata San Marzano se proto skvěle hodí do nejrůznějších salátů, protože je nerozmočí a výborně přijímají salátové zálivky. Stejně dobře se hodí k přípravě omáček, polévek, pizzy nebo masových a rybích pokrmů.



Mutti s.p.a.industrie conserve alimentari Via Traversetolo 28 43022 Montechiarugolo - Parma Italia


Objednejte si Mutti San Marzano a přeneste chuť slunné Itálie do své kuchyně! Kupte si je hned a vychutnejte si autentickou chuť!



Rajčata San Marzano 400g - Mutti

Rajčata San Marzano od společnosti Mutti. Mercedes mezi konzervovanými rajčaty. Lepší rajčata prostě neexistují - není lepší značky ani lepší kvality. Rajčata San Marzano mají jedinečnou chuť. Jsou sladká, a proto z nich připravené italské pokrmy chutnají nejlépe na světě. Rajčata San Marzano obsahují velmi málo vody a semen. Jsou ideální pro přípravu omáček na pizzu, těstovin, italských nákypů a stovek dalších pokrmů.

Rajčata rostou výhradně v Itálii v oblasti Agro Sarnese Nocerino v Kampánii. Za svou chuť vděčí sopečné půdě a jedinečnému mikroklimatu. V naší restauraci připravujeme pokrm z rajčat San Marzano se sezónními surovinami. Pokud jste u nás jedli rajčatový a paprikový krém, byl připraven z rajčat San Marzano Mutti.

Rajčata San Marzano Mutti jsou celá loupaná rajčata (pelati).

Složení: loupaná rajčata San Marzano, rajčatová šťáva San Marzano. Čistá hmotnost; 400 g Nutriční hodnoty pro 100 g: Energetická hodnota: 92 kJ/22 kcal Tuky: <0,5 g, z toho nasycené kyseliny: <0,1 g; Sacharidy: 3,6 g, z toho cukry 2,9 g; Bílkoviny: 1,1 g; Sůl: 0,01 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Ingredience
Celá loupaná rajčata San Marzano, rajčatová šťáva San Marzano
Nutriční hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kilojoulech (v kJ):92 kJ
Kalorická hodnota v kilokaloriích (v kcal):22 kcal
Tuk (v g):0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny (v g):0,1 g
Carbohydrates (in g):3,6 g
z toho cukr (v g): 3,6 %:2,9 g
Bílkoviny (v g): 2,9 %:1,1 g
Sůl (v g): 1,5 g:0,01 g
Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.4 l
Seznam přísad
celá loupaná rajčata San Marzano, rajčatová šťáva San Marzano
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota 92 kJ/ 22 kcal Bílkoviny 1,1 g Sacharidy 3,6 g, z toho cukr 2,9 g Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sůl 0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
470 g
Potravinářský podnik
Mutti s.p.a.industrie conserve alimentari Via Traversetolo 28 43022
Prodejní název
Oloupaná rajčata
Výrobce
Mutti s.p.a. industrie conserve alimentari
Označení množství
Čistá hmotnost 400 g / hrubá hmotnost 454 g / vyčerpaná hmotnost - g
Číslo produktu
s87134
Kód EAN
8005110060083

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.4 l
Seznam přísad
celá loupaná rajčata San Marzano, rajčatová šťáva San Marzano
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota 92 kJ/ 22 kcal Bílkoviny 1,1 g Sacharidy 3,6 g, z toho cukr 2,9 g Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sůl 0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
470 g
Potravinářský podnik
Mutti s.p.a.industrie conserve alimentari Via Traversetolo 28 43022
Prodejní název
Oloupaná rajčata
Výrobce
Mutti s.p.a. industrie conserve alimentari
Označení množství
Čistá hmotnost 400 g / hrubá hmotnost 454 g / vyčerpaná hmotnost - g
Číslo produktu
s87134
Kód EAN
8005110060083
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Metten Křupavé vídeňské párky 690g
Metten Křupavé vídeňské párky 690g
541,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
120 929,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
1 451,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
173,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
434,90 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
72,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
34,15 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
31,54 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 Kč
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
25,92 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
127,30 Kč/1kg
50,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
Mutti Organic Pelati, loupaná rajčata 400g
331,90 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rajčata San Marzano D.O.P., balení 6 kusů po 400 gramů - Prémiová kvalita, Despar
Rajčata San Marzano D.O.P., balení 6 kusů po 400 gramů - Prémiová kvalita, Despar
221,54 Kč/1kg
531,69 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Mutti Polpa nejjemnější rajčatová dužina jemně nasekaná 2500g
Mutti Polpa nejjemnější rajčatová dužina jemně nasekaná 2500g
138,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
379,68 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
73,70 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
36,17 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
36,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Tomato Polpa 6x400g – Rajčata nakrájená najemno, celková hmotnost 2400g
Mutti Tomato Polpa 6x400g – Rajčata nakrájená najemno, celková hmotnost 2400g
181,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
543,16 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro ORO di Parma scezená a loupaná rajčata plechovka 425g balení po 6 kusech
ORO di Parma scezená a loupaná rajčata plechovka 425g balení po 6 kusech
140,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
358,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Černé olivy Hellriegel bez pecky
Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čočka Bonduelle 400g
Čočka Bonduelle 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Norw.Gurken-Salat 1000g
Norw.Gurken-Salat 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 Kč
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z norských okurek 530g
Salát z norských okurek 530g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Červené zelí Kühne
Červené zelí Kühne
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg