4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er1 460,17 Kč/1kg
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g706,10 Kč/1kg
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g399,83 Kč/1kg
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem349,35 Kč/1kg
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů
259,31 Kč/1kg
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,40 Kč/1kg
404,32 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Mini lízátko jahoda jablko pomeranč a cola 600g
977,45 Kč/1kg
586,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Rocks Lollies 150 g jednotlivě balené motivy s ovocnou příchutí
333,07 Kč/1kg
49,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nimm2 Owocowe Lizaki z Witaminami 80 g
953 875,02 Kč/1kg
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lizaki Chupa Chups The Best Of Wielosmakowe 10 sztuk
2 922,28 Kč/1kg
423,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Chupa Chups Malíř na jazyk Třešňová pomerančová kola ovocná 100s 1200g
336,85 Kč/1kg
404,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rtěnka Unicorn Lollipop 5 g
602,00 Kč/1kg
9,03 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g
397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pom Painter barva na jazyk - lízátko (modré)
250,29 Kč/1kg
4,38 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hirsch červené třešňové lízátko 400 červených lízátek v kbelíku 1200g
390,12 Kč/1kg
468,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Storck nimm2 Lolly – Rodinné balení lízátek s vitamíny, 200g
nimm2 Lolly – Jednoduchá a skvělá věc!
Tato barevná sada lízátek nimm2 nabízí čtyři různé, intenzivní ovocné příchutě: pomeranč-citron, jablko-limetka, ostružina-černý rybíz a třešeň-malina.
STORCK KGWaldstraße 2713403 Berlín- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový), regulátor kyselosti kyselina mléčná, koncentrované ovocné šťávy 0,9 %* (jablko, limetka, višeň, malina, pomeranč, citron, černý rybíz, ostružina), regulátor kyselosti mléčnan sodný, přírodní aromata, vitamin C, barviva z koncentrátů (černá mrkev, spirulina), emulgátor lecitiny, niacin, přírodní pomerančové aroma, přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, vitamin E, barvivo extrakt z kurkumy, vitamin B6, vitamin B12.#* odpovídá 5 % ovocné šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1620 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 94,2GRM Sacharidy, z toho cukr 80,9GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0,27GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Ovocné tyčinky s vitamíny
- Výrobce
- Číslo produktu
- AUGUST STORCK KG
- Kód EAN
- 4014400918519
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový), regulátor kyselosti kyselina mléčná, koncentrované ovocné šťávy 0,9 %* (jablko, limetka, višeň, malina, pomeranč, citron, černý rybíz, ostružina), regulátor kyselosti mléčnan sodný, přírodní aromata, vitamin C, barviva z koncentrátů (černá mrkev, spirulina), emulgátor lecitiny, niacin, přírodní pomerančové aroma, přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, vitamin E, barvivo extrakt z kurkumy, vitamin B6, vitamin B12.#* odpovídá 5 % ovocné šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1620 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 94,2GRM Sacharidy, z toho cukr 80,9GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0,27GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Ovocné tyčinky s vitamíny
- Výrobce
- Číslo produktu
- AUGUST STORCK KG
- Kód EAN
- 4014400918519
K tomu se hodí také

Disney Lilo a Stitch Kvetoucí ložní prádlo 140×200/70×90 cm
649,00 Kč
Prodejce: PADU

2x ochranná fólie pro Apple iPhone 13 Pro Max matná ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

STORCK Nimm2 Lolly, 200 g, Dary, 1620 kJ, 381 kcal, 0,1 g, 0,1 g
496,15 Kč/1kg
99,23 Kč
Prodejce: Katomix

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Maoam Joystixx žvýkací tyčinky extra ovocné pikantní 325g
731,29 Kč/1kg
255,95 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,40 Kč/1kg
404,32 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g
397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
776,82 Kč/1kg
466,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 006,50 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Crazy Dips lízátka s jahodovou příchutí 14g 24 balení
880,50 Kč/1kg
299,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
1 501,21 Kč/1kg
360,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24

nimm2® 387629 nimm2® Salmon Gum Softies Red Fruits Fruit Gum 225,0 g
926,09 Kč/1kg
208,37 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
1 059,18 Kč/1kg
206,54 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pico Balla ovocná žvýkačka s oboustrannou cukrářskou náplní 65g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nimm2 lízátko
skvělé lízátko
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé dodání
Co můžete říct? Objednávám pouze co mi chutná nebo co mám ráda.
Ohodnoceno dne 7. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Lolly Master Mini srdce (36x25g) Formované lízátko ve tvaru srdce
2 413,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 838,98 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,31 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg