Bahlsen Messino pomerančová náplň v hořké čokoládě 125g
97,07 Kč
776,56 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bahlsen Deloba porcované balení máslových sušenek s ovocnou náplní 1040g530,20 Kč/1kg
668,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Walkers Bezlepkový máslový čokoládový chlebíček 140g1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schulte mandlový croissant s marcipánovými mandlemi a hořkou čokoládou 175g620,74 Kč/1kg
108,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen oplatky z plnotučného mléka s čokoládovou polevou 100g
1 779,30 Kč/1kg
177,93 Kč
Prodejce: VISO

Bahlsen listové preclíky z jemného listového těsta s cukrovou polevou 100g
798,30 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Butter Sheets nejjemnější křupavé máslové sušenky 125g
638,64 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Akora plnotučná mléčná perníková srdce s ovocnou náplní 150g
510,27 Kč/1kg
76,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manner Törtchen čokoládové oplatky s kakaovou náplní 400g
421,87 Kč/1kg
168,75 Kč
Prodejce: VISO

Čokoládová poleva Bahlsen Contessa z hořké čokolády 200g
1 270,55 Kč/1kg
254,11 Kč
Prodejce: somnia24

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mulino Bianco Nascondini 330 g italské sušenky s čokoládovou náplní
221,95 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Xylitolové sušenky s čokoládou, 125g | BIRKENGOLD
736,24 Kč/1kg
92,03 Kč
Prodejce: taleoo

Haeberlein Oblaten Elisen perník s čokoládovou polevou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
20,48 Kč
Prodejce: Katomix

Citronové vafle, 15 g | MOGLI
1 282,00 Kč/1kg
19,23 Kč
Prodejce: taleoo

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bahlsen Messino pomerančová náplň v hořké čokoládě 125g
Vychutnejte si intenzivní chuť na slunci vyzrálých pomerančů, dokonale zkombinovanou s křupavou hořkou čokoládou a měkkými sušenkami. Bahlsen Messino přináší na vaše chuťové buňky temperamentní chuť jihu a z každého sousta dělá nesrovnatelný zážitek.
Výhody výrobku: - Vychutnejte si čokoládu Messini Bahnso, která se vyznačuje vysokou chutí a chutí:
- Ovocnápomerančová náplň: Nádech jižanského slunce, který dodává intenzivní svěžest.
- Trpká čokoláda: Jemná, hořká chuť, která dokonale doplňuje ovocné tóny.
- Měkká sušenka: Jemná konzistence pro kulatou chuť.
Ideální pro:
- Pro malou chvilku potěšení v přestávce.
- Doprovod ke kávě a čaji.
- Jako sladké překvapení pro hosty nebo ke sdílení.
Bahlsen Messino kombinuje vysoce kvalitní suroviny a mistrovské zpracování pro intenzivní ovocně-čokoládový chuťový zážitek.
Vyzkoušejte pomerančovou náplň Bahlsen Messino s hořkou čokoládou - dokonalé spojení ovoce a čokolády!
Bahlsen GmbH & Co KGPodbielskistraße 11
30163 Hannover
| Obsah: | 125g |
| Složení: | Složení: cukr, glukózo-fruktózový sirup, pšeničná mouka, kakaová hmota, tekuté celé vejce, rostlinný tuk, pomerančový ovocný koncentrát 4,8 %, kakaové máslo, emulgátory E471 (sója) a sójový lecitin, stabilizátor sorbitolový sirup, Sušená sladká syrovátka, želírující látka pektin, sušené plnotučné mléko, okyselující látka kyselina citronová, syrovátkový oreunis, aroma, kypřící látky difosforečnan disodný a hydrogenuhličitan sodný, pšeničný škrob. |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota, KUŘECÍ VEJCE, palmový olej, koncentrát pomerančové šťávy (4,8 %), kakaové máslo, syrovátkový výrobek (MLÉKO), emulgátory: (SÓJA), lecitiny; stabilizátor: sorbitol; želírující látka: pektiny; PŠENIČNÝ MLÉK, okyselovadlo: kyselina citronová; aromata, kypřící látky: uhličitany sodné, difosforečnany; škrob (PŠENIČNÝ). Může obsahovat: MŮŽE OBSAHOVAT: OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kcal 407 kcal Energie kJ 1711 kj Tuky 15 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,2 g Sacharidy 63 g, z toho cukr 47 g Vláknina 2,10 g Bílkoviny 4 g Sůl 0,14 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Vzdušné sušenky s pomerančovou náplní a hořkou čokoládou
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 34500
- Kód EAN
- 4017100345005
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota, KUŘECÍ VEJCE, palmový olej, koncentrát pomerančové šťávy (4,8 %), kakaové máslo, syrovátkový výrobek (MLÉKO), emulgátory: (SÓJA), lecitiny; stabilizátor: sorbitol; želírující látka: pektiny; PŠENIČNÝ MLÉK, okyselovadlo: kyselina citronová; aromata, kypřící látky: uhličitany sodné, difosforečnany; škrob (PŠENIČNÝ). Může obsahovat: MŮŽE OBSAHOVAT: OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kcal 407 kcal Energie kJ 1711 kj Tuky 15 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,2 g Sacharidy 63 g, z toho cukr 47 g Vláknina 2,10 g Bílkoviny 4 g Sůl 0,14 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Vzdušné sušenky s pomerančovou náplní a hořkou čokoládou
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 34500
- Kód EAN
- 4017100345005
K tomu se hodí také

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kousky hořké čokolády 200g
346,80 Kč/1kg
69,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen listové preclíky z jemného listového těsta s cukrovou polevou 100g
798,30 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 34400 Bahlsen Bisquitgebäck "Messino Vollmilch"
772,08 Kč/1kg
96,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen ABC Russian Bread křupavé sušenky s čokoládou 100g
575,60 Kč/1kg
57,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Butter Sheets nejjemnější křupavé máslové sušenky 125g
638,64 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 000,10 Kč/1kg
600,02 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen oplatky z plnotučného mléka s čokoládovou polevou 100g
1 779,30 Kč/1kg
177,93 Kč
Prodejce: VISO

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
2 568,60 Kč/1kg
385,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 21100 Bahlsen Waffelgebäck "Ohne Gleichen Vollmilch"
1 423,44 Kč/1kg
177,93 Kč
Prodejce: VISO

Bahlsen Akora plnotučná mléčná perníková srdce s ovocnou náplní 150g
510,27 Kč/1kg
76,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Minis Black n White máslové sušenky s bílou čokoládou 125g
723,84 Kč/1kg
90,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath domácí máslové sušenky s vanilkovou příchutí 200g
273,35 Kč/1kg
54,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco Thins 151 g
683,25 Kč/1kg
103,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 20790 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO EDELHERB“, 125 g
3 247,12 Kč/1kg
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GRIESSON Soft Cake Cherry, 1 balení (1 x 300 g)
368,53 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mléčnou čokoládou 200g
1 243,15 Kč/1kg
248,63 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsenův dort "Comtess Marble", 350 g
1 088,86 Kč/1kg
381,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg