5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Curasept BIOSMALTO Zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml5 911,33 Kč/1l
443,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Colgate Pasta do zębów Max Fresh, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)4 237,60 Kč/1l
423,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bioniq Repair zubní pasta na ochranu dásní 75 ml1 976,80 Kč/1kg
247,10 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sensodyne ProSzkliwo Extra Fresh Pasta do zębów, 75 ml2 343 999,89 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odol-med3, Orginal, Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
759,60 Kč/1l
56,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Colgate Zahnpasta Max White Optic, 75 ml
15 994,00 Kč/1l
1 199,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Colgate Bílící Zubní Pasta 75 ml - Účinná Ochrana Ústní Dutiny
2 749 444,40 Kč/1kg
247,45 Kč
Prodejce: somnia24

Dentagard bylinná zubní pasta s přírodní bylinnou příchutí 75ml
434,93 Kč/1l
38,40 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Colgate PL07352A, Zubní pasta proti plaku, 75 ml, Dospělý, Pasta, Plast, Krabice
2 354,53 Kč/1l
176,59 Kč
Prodejce: M_plus_L

SENSODYNE Repair & Protect Whitening Zahnpasta, 75 ml Zahncreme
1 785,97 Kč/1kg
212,53 Kč
Prodejce: apohealth

Zubní pasta Total Original 75 ml
1 282,53 Kč/1l
96,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Colgate Komplett 8 v 1 zubní pasta s přírodními bylinami, balení 75 ml
721,07 Kč/1l
54,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Colgate PL07673A, Bělicí zubní pasta, 75 ml, Dospělý, Pasta, Krabice
2 519,60 Kč/1l
188,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Colgate Total Original zubní pasta s fluoridovou ochranou proti bakteriím 75ml
1 585,25 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Colgate ZC Sensation White Aktivní uhlí 75ml
1 120,93 Kč/1l
84,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zubní pasta Colgate Total Fresh Stripe All-round Non Stop Protection 75 ml
1 585,25 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

blend-a-med zubní pasta herbal clean s fluoridem 24 hodinová všestranná ochrana 75 ml
468 444,44 Kč/1kg
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
3 259,65 Kč/1l
277,07 Kč
Prodejce: MANADA

Dentagard bylinná zubní pasta přírodní bylinná příchuť 75ml balení 6 ks
538,09 Kč/1l
242,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meridol Zubní Pasta, Ochranná a Preventivní Pleťová Péče pro Spodně a Horní Dásně, 75 ml.
2 522,53 Kč/1l
197,37 Kč
-8,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,19 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Marke | Colgate |
| Produkttypenbezeichnung | TOTAL |
| Produktart | Zahncreme |
| Inhalt | 75 ml |
Colgate ZC Complete Extra Fresh 6 balení 450 ml
Zubní pasta Colgate Complete Extra Fresh nabízí kompletní ochranu pro zdravé zuby. Chrání před zubním kazem a kamenem, odstraňuje zubní plak a chrání zubní sklovinu. Gelový proužek s příjemnou mátovou příchutí navíc zajišťuje extra svěží dech.
kompletní ochrana zubů
Zubní pasta s fluoridem
Kompletní ochrana pro zdravé zuby
Gelový proužek s osvěžující mátovou příchutí - pro extra svěží dech
se mohou lišit u nestandardních množství pro domácnosti.
Složení
Voda, glycerin, hydratovaný oxid křemičitý, laurylsulfát sodný, celulózová guma, aroma, fluorid sodný, sacharin sodný, limonen, CI 77891, CI74260, CI 74160.
Zažijte dokonalou ochranu zubů a výjimečně svěží pocit v ústech se zubní pastou Colgate Complete Extra Fresh. Tato vysoce kvalitní zubní pasta v praktické 75ml tubě nabízí komplexní ochranu díky inovativnímu složení 8 v 1. Byla vyvinuta pro důkladnou péči o zuby, podporuje každodenní ochranu před zubním kazem a zajišťuje účinné odstraňování zubního plaku. Obsažené fluoridy posilují zubní sklovinu a pomáhají předcházet vzniku zubního kazu. Pravidelné používání zlepšuje zdraví dásní, chrání před tvorbou zubního kamene a zanechává dlouhotrvající svěží dech. Těšte se na příjemný pocit z čištění a zažijte skvělou chuť této zubní pasty. Zubní pasta Colgate Complete Extra Fresh je ideální pro celou rodinu a poskytuje komplexní péči a zářivý, svěží úsměv každý den.
*
*Důležité vlastnosti:** - Posiluje zubní sklovinu pomocí fluoridu - Chrání před tvorbou zubního kamene - Účinně odstraňuje zubní plak - Podporuje zdraví dásní - Dlouhotrvající svěžest a svěží dech - Složení 8 v 1 pro komplexní ochranu - Příjemná, osvěžující chuť - Ideální pro každodenní použití **Technické údaje: **Zubní protéza je vhodná pro každodenní použití:*
* Obsah: 75 ml - Typ výrobku: Zubní pasta - Příchuť: Extra svěží - Aktivní látky: Obsahuje fluorid - Složení: 8násobné ochranné složení - Výrobce: Colgate - Balení: Snadno otevíratelná tuba - Použití: Zubní pasta s ochranným složením: Vhodné pro dospělé a děti od 6 let
- vysoce kvalitní lékařská péče o ústní dutinu
- pro péči o dásně a zuby
- Krém pro použití v ústech
- vysoce kvalitní značkový výrobek
- Výrobce: Výrobce: CP GABA GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 12447829
Colgate Complete Extra Fresh (75 ml)
Pasta na zuby Colgate Extra Fresh nabízí účinnou ochranu zubů a dlouhotrvající svěžest pro vaši ústní hygienu. S obsahem 75 ml, tato pasta je ideální volbou pro každodenní péči o vaše zuby. Díky svému osvěžujícímu vlastnímu chuti a účinnému složení pomáhá odstraňovat zubní plak a zanechává vaše ústa svěží a zdravá. Produkt Pasta na zuby Colgate Extra Fresh je spolehlivou volbou pro celou rodinu.
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: voda, síran vápenatý, sorbitol, hydrátovaný křemičitan hořečnatý, PEG-12, kyselina sírová, PEG-12M, síran sodný, laurylsulfát sodný, aroma, karagenan, sacharinát sodný, hydroxid sodný, benzoát sodný, chininový karbonát, kumár, limonen, Cl 42090, Cl 77891, Cl 47005, Cl 19140.
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 trubka
- Kód EAN
- 871895103546108718951035461
- Číslo produktu
- 2860557001
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Složení: voda, síran vápenatý, sorbitol, hydrátovaný křemičitan hořečnatý, PEG-12, kyselina sírová, PEG-12M, síran sodný, laurylsulfát sodný, aroma, karagenan, sacharinát sodný, hydroxid sodný, benzoát sodný, chininový karbonát, kumár, limonen, Cl 42090, Cl 77891, Cl 47005, Cl 19140.
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 trubka
- Kód EAN
- 871895103546108718951035461
- Číslo produktu
- 2860557001
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Listerine Mouthwash Cool Mint 1000 ml
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MĚŘICÍ PÁSKA 150 cm žlutá Krejčovský metr Krejčovský metr 161
59,67 Kč/1m
89,50 Kč
Prodejce: ANIK-Shop

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Kuchyňská utěrka, žakárová, 100% bavlna, Carino 40x60 001 Tyrkysová
45,61 Kč
Prodejce: 7snow-PL

Einhell GC-PC 1435 I TC, 11000 ot/min, 35 cm, 0,26 l, Dvoutaktní motor, 33,5 cm, 21 m/s
3 586,00 Kč
-322,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iZelezarstvi

Axe Sprchový gel a šampon 3 v 1 Dark Temptation XL pro dlouhotrvající svěžest a vůni po sprchování dermatologicky testováno 400 ml 12 kusů
586,31 Kč/1l
703,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,7 V, Černá, Bílá
953,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
1 347,57 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hearts Cappuccino Amaretto 1 kg
182,62 Kč/1kg
182,62 Kč
Prodejce: Katomix

Tempo 830306, Bílá, Jednobarevný, Krabice, 24 kusů, 240 mm, 90 mm
158,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

blend-a-med zubní pasta herbal clean s fluoridem 24 hodinová všestranná ochrana 75 ml
468 444,44 Kč/1kg
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol-med3, Orginal, Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
759,60 Kč/1l
56,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oral-B Zahnbürste 1 2 3 Classic Care Mittel 2er
49 490,00 Kč/1l
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 096,67 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
589,90 Kč/1l