5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink jogurtový salátový dresink s citronovým octem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dresink Hellmann's light alternative láhev 1000 ml
212,43 Kč/1l
212,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salatfix zálivka s jogurtem jemně krémová s příchutí 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Balsamico Dressing harmonická středomořská chuť 875 ml
165,43 Kč/1l
144,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne omáčka na bramborový salát krémová jemná vyladěná 250ml
318,36 Kč/1l
79,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Vinaigrette Sezamová sója 1000ml
681,74 Kč/1l
681,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
82,60 Kč/1l
61,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
611,38 Kč/1l
611,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 184,98 Kč/1kg
592,49 Kč
Prodejce: somnia24

Hellmann's Creamy Ranch Dressing 250g – Krémový dresink na saláty a dipy
658,96 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Sos Sałatkowy Czosnkowy 8 g
70,20 Kč/1kg
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Hellmann's – Zálivka s jemnými bylinkami a pažitkou – 1 l
455,70 Kč/1kg
455,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kühne Herb-Spicy Dressing 500 ml – Aromaticko-kořeněný bylinný dresing
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Develey Salad Love Jogurtový dresink krémový jemný 500ml
Proč jogurtový dresink Develey?
Jogurtový dresink Develey Salatliebe má jemnou, svěží chuť se 17 % jogurtu a jemně vyváženým kořením. Díky krémové konzistenci je ideálním doplňkem čerstvých salátů, ale je také chutnou volbou jako dip k zeleninovým tyčinkám nebo občerstvení na party. Zcela bez lepku - pro vědomé potěšení.
Dresink Develey podrobně - nejdůležitější fakta v přehledu
- 500 ml láhev - praktické dávkování a ideální pro každodenní použití
- Se 17 % jogurtu - pro příjemně svěží nádech
- Krémová a jemně ochucená - harmonicky ochucená
- Bezlepková - ideální pro uvědomělou stravu
- Univerzální - do salátů, misek a dipů
Pro koho je tento dresink určen?
Ideální pro:
- Pro všechny, kdo dávají přednost jemným, krémovým salátovým dresinkům s jogurtem
- Gurmány, kteří dbají na výživu a bezlepkovost
- Rodinné kuchyně a hobby kuchaře, kteří oceňují chuť a kvalitu
- Milovníky klasických dresinků na těstovinový salát, bramborový salát nebo syrovou zeleninu
Nejlepší způsoby použití
- Perfektní k čerstvým tržním salátům nebo okurkovému salátu
- Ideální jako dip k zeleninovým tyčinkám nebo bramborám do saka
- Zdokonalí party saláty s vejcem, těstovinami nebo bramborami
- Vynikající také jako lehká omáčka k wrapu nebo sendvičům
Kupte si nyní jogurtový dresink Develey Salad Love - jemný a univerzální
Zažijte krémovou svěžest s jogurtem a jemným kořením - s jogurtovým dresinkem Develey ve formátu 500 ml pro každý den. Bezlepkový, jemně vyvážený a všestranný.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, 17% nízkotučný JOGURT, lihový ocet, cukr, kukuřičný škrob, sůl, MLÉKO BÍLÉ, koření (s CELEREM, HOŘČICÍ), koncentrát citronové šťávy, zahušťovadlo (guma guar, guma ze svatojánského chleba)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 791 kj Energie kcal: 192 kcal - Sacharidy: 5,2 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 3,1 GRM - Bílkoviny: 1,2 GRM - Tuky: 18,2 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 GRM
- Potravinářský podnik
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Prodejní název
- Develey Salatliebe Joghurt fein cremig Dressing 500ml
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- k72797-1
- Kód EAN
- 4006824007030
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, 17% nízkotučný JOGURT, lihový ocet, cukr, kukuřičný škrob, sůl, MLÉKO BÍLÉ, koření (s CELEREM, HOŘČICÍ), koncentrát citronové šťávy, zahušťovadlo (guma guar, guma ze svatojánského chleba)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 791 kj Energie kcal: 192 kcal - Sacharidy: 5,2 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 3,1 GRM - Bílkoviny: 1,2 GRM - Tuky: 18,2 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 GRM
- Potravinářský podnik
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Prodejní název
- Develey Salatliebe Joghurt fein cremig Dressing 500ml
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- k72797-1
- Kód EAN
- 4006824007030
K tomu se hodí také

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.
844,51 Kč/1l
738,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink jogurtový salátový dresink s citronovým octem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dresink Hellmann's light alternative láhev 1000 ml
212,43 Kč/1l
212,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey garden herbs salátová zálivka jemně kyselá 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salatfix zálivka s jogurtem jemně krémová s příchutí 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátová zálivka z octa a oleje jemně kořeněná 75ml
170,93 Kč/1l
12,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Dressing Ocet Olejový dresink na čerstvé saláty láhev 1000 ml
191,85 Kč/1kg
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Honey Mustard Dressing Salátový dresink sweet spicy power 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Balsamic Salad Dressing Salátová zálivka s ovocným nádechem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
82,60 Kč/1l
61,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Francouzský salátový dresink jemně kořeněný s jemnou sladkostí 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
570,60 Kč/1kg
402,27 Kč
Prodejce: somnia24

Develey balzamikový salátový dresink s ovocným nádechem 75 ml balení po 14 kusech
2 656,80 Kč/1l
199,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
144,43 Kč/1l
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey garden herbs salátová zálivka mírně kyselá 75ml balení po 14 ks
2 654,27 Kč/1l
199,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink octový olejový salátový dresink jemně kořeněný 75ml balení po 14 ks
2 410,40 Kč/1l
180,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l