5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cejloan skořice tyčinky 1kg Čerstvé aromatické koření17 548,60 Kč/1l
877,43 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Roleski Musztarda Sarepska 175 g1 340,57 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wiberg Aceto Plus přípravek z citrusových plodů koláč 500ml1 064,68 Kč/1l
532,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 1000ml215,81 Kč/1l
215,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Orangia Sun s přírodní pomerančovou příchutí balení 300g
1 218,10 Kč/1kg
365,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg bílý vinný balzamikový ocet s ovocnými tóny Láhev 500 ml
682,84 Kč/1l
341,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi Rozmarýn nasekaný 16 g
1 450,50 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Nasekaná bazalka 30 G
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Sternanis - gemahlen Glas 25g | BRECHT
4 409,26 Kč/1kg
119,05 Kč
Prodejce: taleoo

Helcom Okurky Korniszony Med 300 g
77,63 Kč/1kg
99,99 Kč
-58,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

WIBERG 3925979006 WIBERG Ingwer gemahlen Gewürz, 180,0 g
1 086,89 Kč/1kg
195,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Octový krém - Pomeranč 250ml
1 459,00 Kč/1l
364,75 Kč
Prodejce: taleoo

LIMA GENMAI-SU, Rýžový ocet, 250 ml, Plastová láhev
583,32 Kč/1l
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
1 248,64 Kč/1kg
349,62 Kč
Prodejce: somnia24

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
678,87 Kč/1kg
625,24 Kč
Prodejce: somnia24

Estragon Otarty Kotányi 7 g
1 402,00 Kč/1kg
28,04 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Sicilian Herbs Spice Mix 10 g
4 047,00 Kč/1kg
66,56 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,47 Kč
Prodejce: Katomix

Majoránka 250g aromatického koření
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
593,43 Kč/1kg
403,53 Kč
Prodejce: somnia24

Harissa, koření na středomořské pokrmy, 30 g
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wiberg Crema di Aceto Lime Zelený čaj Bílý vinný ocet ovocný 500ml
Crema di Aceto limetkový zelený čaj s italským bílým vinným octem - tekutá řada WIBERG A la Carte. Ovocná novinka! Zelený čaj Crema di Aceto Lime se vyrábí s italským bílým vinným octem a používá se především k dekoraci a dochucení slaných i sladkých pokrmů. Je ideální k rybám, bílému masu a dezertům s ovocem a tvarohem. Jeho šťavnatá zelená barva dodá každému pokrmu něco jistého. Je také bezlepkový, bez přidané laktózy a bez přísad, které by musely být označeny. Zaujme například na newyorském tvarohovém koláči s marinovanými malinami nebo v salátu ze skleněných nudlí se smaženými kuřecími proužky, hráškovými lusky, houbami shiitake a zálivkou z limetky a zeleného čaje.
FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbH
Eichendorffstr. 25
D-83395 Freilassing
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Koncentrovaný hroznový mošt, 30% bílý vinný ocet, modifikovaný škrob, barvicí rostlinné extrakty (řasa spirulina, světlice barvířská), přírodní limetkové aroma, extrakt ze zeleného čaje. Obsahuje SULFIT
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kcal 203 kcal Energie kJ 852 kj Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 49 g, z toho cukr 42 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Potravinářský podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbHEichendorffstr. 25 D-83395 Freilassing
- Prodejní název
- Octový krém Limette-Grüntee
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 837274
- Kód EAN
- 9002540870861
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Koncentrovaný hroznový mošt, 30% bílý vinný ocet, modifikovaný škrob, barvicí rostlinné extrakty (řasa spirulina, světlice barvířská), přírodní limetkové aroma, extrakt ze zeleného čaje. Obsahuje SULFIT
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kcal 203 kcal Energie kJ 852 kj Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 49 g, z toho cukr 42 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Potravinářský podnik
- FRUTAROM Savory Solutions Germany GmbHEichendorffstr. 25 D-83395 Freilassing
- Prodejní název
- Octový krém Limette-Grüntee
- Výrobce
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Číslo produktu
- 837274
- Kód EAN
- 9002540870861
K tomu se hodí také

WIBERG 1094213002 WIBERG CREMA ACETO Essig 0,5 l
890,20 Kč/1l
445,10 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Orangia Sun s přírodní pomerančovou příchutí balení 300g
1 218,10 Kč/1kg
365,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml
776,44 Kč/1l
388,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Aceto Plus přípravek z citrusových plodů koláč 500ml
1 064,68 Kč/1l
532,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Balsamic Vinegar Cream Glace Hibiskus Chilli Flasche 500ml
619,28 Kč/1l
309,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Řecký dresink Kamis koření 8 g
3 382,50 Kč/1l
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
1 645,00 Kč/1l
361,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Růžová květová voda NENÍ SMĚS AROMATICKÉ A VODNÍ- Růžová voda Přírodní- Růžová voda v potravinářské kvalitě 100ml Růžová voda
17 041,00 Kč/1l
170,41 Kč
Prodejce: PHRoyal

NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
309,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Knorr Hořčično-medová omáčka 8 g
1 804,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,04 Kč
Prodejce: Katomix

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml
407,52 Kč/1kg
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

10 x černá síťka proti hmyzu síťka proti hmyzu okenní síťka proti hmyzu 130 x 150 cm
778,76 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

VapoWesp prášek, sada 3 ks, pomeranč a rozmarýn (3x po 100 g)
632,57 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiové lanýžové koření Spolverata, 100 g
7 864,50 Kč/1l
786,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Knorr Rajčatová omáčka al Gusto Herbs aux herbes 1000g
451,51 Kč/1kg
451,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dóza na koření Nerezová nádoba na koření Nádoba na přísady 6 vložek Nádoba na příkrmy 6x450ml Dóza na přísady
845,00 Kč
-23,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
822,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Varvello Weissweinessig L ocet z bílého vína 1000ml
48,25 Kč/1l
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamantový rýžový ocet Brandy Ocet kořenící s příjemnou chutí 600ml
118,42 Kč/1l
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Atmosphera 121409A, 1 kusů
420,98 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Zitronia Sluneční koření s přírodním citronovým olejem balení 300g
1 204,97 Kč/1kg
361,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DAMASCINE RŮŽOVÝ KVĚT HYDROLÁT 100% PŘÍRODNÍ 100ml RŮŽOVÁ VODA 0,1L Přírodní pitná růžová voda na pečení 100ml Růžová voda
7 582,00 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

KOTARBAU® Proutěný koš s uchem 47x31x32 cm Koš s uchem Nákupní koš s látkovou vložkou v modré barvě Koš na houby Koš na úrodu Přírodní proutí Hnědý
1 016,77 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Develey Hamburger Sauce veganská omáčka v láhvi na hlavu 875ml
200,32 Kč/1l
175,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Tonka fazole 100g (Tonka fazole)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l