5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g1 446,60 Kč/1kg
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou plechovka 1000g282,86 Kč/1kg
282,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte máslové pečivo ve tvaru S 200g
429,20 Kč/1kg
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
214,96 Kč/1kg
322,44 Kč
Prodejce: somnia24

Schulte medvědí tlapky s hořkou čokoládou balení 150g
506,00 Kč/1kg
75,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte Bärentatzen sušenky s hořkou čokoládou 2600g
429,29 Kč/1kg
1 116,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Balena chlebíčky hořká čokoláda 125g balení po 5 kusech
1 730,72 Kč/1kg
216,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Haeberlein perníková směs speciality plechovka 300g
1 396,13 Kč/1kg
418,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balocco Cruschelle 700g, Sušenka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
107,14 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Čokoládová pomazánka Maltesers 200g
770,00 Kč/1kg
154,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Schnitzer 4544, Sušenka, Čokoláda, Kulatý, 1813 kJ, 434 kcal, 6,3 g
579,14 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové sušenky - Jablečný závin 100g
969,80 Kč/1kg
96,98 Kč
Prodejce: taleoo

Balocco Fagottini 700g, Sušenka, Čokoládová hoblinka, 467 kcal, 1959 kJ, 7,2 g, 67 g
138,57 Kč/1kg
97,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Špalda ladyfingers 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čokoládové sušenky Esser spritz kulatá plechovka 800g
Pochoutka pro každou příležitost
S čokoládovými sušenkami Esser si můžete vychutnat křupavé sušenky v tradičním tvaru písmene S, obalené v té nejjemnější hořké čokoládě. Tyto sušenky jsou dokonalým společníkem pro vaše chvíle požitkářství - samotné nebo s šálkem kávy či čaje.
Výhody výrobku
- Tradiční receptura: Vyrobeno podle osvědčené receptury s klasickým tvarem písmene S.
- Nejjemnější hořká čokoláda: Pro intenzivní a vytříbenou chuť.
- Křupavá struktura: Pečlivě upečené sušenky pro dokonalé sousto.
- Praktická kulatá dóza: Sušenky vydrží dlouho čerstvé a jsou ideální pro servírování nebo skladování.
- Všestranný požitek: Ideální na konferenční stolek, k čaji nebo jen tak na svačinu mezi jídly.
Klasika, která potěší
Kombinace křupavých sušenek a kvalitní hořké čokolády dělá z této cukrovinky jedinečnou pochoutku, která potěší malé i velké mlsouny.
Závěr
Ať už jako sladká odměna po dlouhém dni, jako zpestření konferenčního stolku nebo jako dárek - čokoládové cukrovinky Esser shortbread jsou vždy tou správnou volbou. Dopřejte sobě i svým hostům tyto vynikající sušenky v praktické kulaté plechovce!
Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co KGLaurentiusstraße 55-5741189 Mönchengladbach-Buchholz
| Název | Esser cukrovinky a pečivo čokoládové sušenky spritz |
| Váha | 800g |
| Přísady | PŠENIČNÁ mouka, 25% hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: Může obsahovat stopy MLÉKA, ARAŠÍDŮ a STROMOVÝCH OŘECHŮ. |
| Potravinové přídatné látky | s barvivy |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, ořechy a výrobky z nich, SÓJA a výrobky z ní, arašídy a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Juergen Esser GmbH & Co KG Výroba cukrovinek a pečiva Laurentiusstrasse 55-57 41189 Moenchengladbach |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2106kj/503kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 27,6g |
| Tuk | 5,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 56,9g |
| Sacharidy | 28,5g |
| z toho cukr | 6,0g |
| Bílkoviny | 1,4g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, 25% hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SOYLECITHIN E322, aroma), cukr, 18% MÁSELNÝ TUK, KUŘECÍ CELÉ VEJCE, KUŘECÍ VEJCE v prášku, sůl, aroma, barvivo: betakaroten. Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, STROMOVÝCH OŘECHŮ a SEMÍNEK SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 2133 kJ / 510 kcal, sacharidy 58 g, z toho cukr 29 g, tuky 28 g, z toho nasycené mastné kyseliny 18 g, bílkoviny 5,7 g, sůl 0,32 g
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co. KGLaurentiusstraße 55-57 41189 Mönchengladbach-Buchholz
- Prodejní název
- Čokoládový chlebíček
- Výrobce
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co.KG
- Číslo produktu
- MR-JU2U-CBJQ
- Kód EAN
- 4010934007125
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, 25% hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SOYLECITHIN E322, aroma), cukr, 18% MÁSELNÝ TUK, KUŘECÍ CELÉ VEJCE, KUŘECÍ VEJCE v prášku, sůl, aroma, barvivo: betakaroten. Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, STROMOVÝCH OŘECHŮ a SEMÍNEK SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 2133 kJ / 510 kcal, sacharidy 58 g, z toho cukr 29 g, tuky 28 g, z toho nasycené mastné kyseliny 18 g, bílkoviny 5,7 g, sůl 0,32 g
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co. KGLaurentiusstraße 55-57 41189 Mönchengladbach-Buchholz
- Prodejní název
- Čokoládový chlebíček
- Výrobce
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co.KG
- Číslo produktu
- MR-JU2U-CBJQ
- Kód EAN
- 4010934007125
K tomu se hodí také

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
452,76 Kč/1kg
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dr. Oetker lis na pečivo z nerezové oceli včetně 12 tvarovacích kotoučů z nerezové oceli, stříkačka na pečivo, pro širokou škálu trubičkového pečiva, velký objem náplně
718,17 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
345,57 Kč/1kg
397,41 Kč
Prodejce: somnia24

ZETTLER 602613 Tříměsíční nástěnný kalendář - 29,5 x 57 cm, černý/modrý/šedý
1 070,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Umělý vánoční stromek
509,09 Kč/1kg
2 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
367,90 Kč/1kg
367,90 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
841,68 Kč/1kg
420,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 2 náhradních hlavic CLEAN TWIST Disc Mop micro duo
373,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Kabanosy, maso drůbeží a vepřové, Krakus, 250 g
502,62 Kč/1kg
130,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

vidaXL Umělý břečťan zelený 90 cm 2 kusy
1 654,38 Kč/1kg
827,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
741,34 Kč/1kg
6 078,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
sušenky
Velmi dobré, rychlé dodání, vše v pořádku
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,18 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
497,00 Kč/1kg

Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg