5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mini chlebíčky s jablečnou a třešňovou náplní od Schulte 2500g377,93 Kč/1kg
944,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schulte Honig Printen mléčná a hořká čokoláda 60 kusů 780g788,21 Kč/1kg
614,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schulte jablečný crumble thaler 2500g238,32 Kč/1kg
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g372,08 Kč/1kg
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte ořechové nugátové rohlíčky Oplatkové rohlíčky s ořechovým nugátovým krémem 175g
383,83 Kč/1kg
67,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
266,11 Kč/1kg
30,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte citronové vafle křupavé mini vafle 175g
391,14 Kč/1kg
68,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte vanilkové vafle s vanilkovou náplní, křupavé a jemné 175g
391,14 Kč/1kg
68,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky Schulte Schokostern s jemnou mléčnou čokoládou 150g
483,53 Kč/1kg
72,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Nuss Spitzkuchen s hořkou čokoládou 175g 15 balení
549,52 Kč/1kg
1 445,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte ořechové sušenky s jemnou mléčnou čokoládou 200g
501,90 Kč/1kg
100,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Marmortaler jemný lahodný mini chléb 2000g
271,83 Kč/1kg
543,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslo mandlové speculoos s plátky mandlí Schulte 200g
452,95 Kč/1kg
90,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein jemné vanilkové croissanty s moučkovým cukrem 100g
1 555,90 Kč/1kg
155,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Butter Spekulatius jemný speculoos pečený na másle 2000g
368,62 Kč/1kg
737,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffi bonbóny v mléčné čokoládě 36 g
426,75 Kč/1kg
17,07 Kč
Prodejce: Katomix

Haeberlein jemné perníkové oplatky v čokoládě 200g
593,50 Kč/1kg
118,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Vanilla Kipferl jemné sušenky s vanilkovou příchutí 200g
380,20 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Spritzgenuss hořká čokoláda s jemnou hořkou čokoládou 150g
386,33 Kč/1kg
57,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mléčné oplatky Schulte s tenkými oplatkami, jemně vzdušné 175g
Křupavé, jemné a rafinované s jemným mléčným krémem
- Lehké, křupavé oplatky s jemným kousáním a jemnou chutí
- Jemný mléčný krém na vnější straně zajišťuje vzdušnou a krémovou chuť
- Dokonalá rovnováha mezi jemnou křupavostí a měkkou krémovitostí
Ideální pro každou příležitost
- Ideální ke kávě, čaji nebo jako sladká svačinka mezi jídly
- Lehké a vzdušné - ideální pro chvíle požitku
- Praktické balení 175 g - ideální pro sdílení nebo jako lahodná svačinka
Schulte - kvalita s tradicí
- Vyrobeno podle osvědčené receptury pro maximální požitek z jídla
- Bez umělých barviv a konzervantů pro přirozenou chuť
- Ideální pro gurmány a milovníky jemných oplatkových sušenek
Schulte mléčné oplatky - jemná křupavá zábava s jemným mléčným krémem!
Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9
33397 Rietberg (Mastholte) (D)
Rolky Schulte's s mléčným krémem jsou křupavé, lehké a uvnitř potřené lahodným mléčným krémem. Ať už ke kávě či čaji, nebo jako svačinka mezi jídly, tyto sušenky jsou vždy perfektní.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, ODSTŘÍKANÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor: lecitiny; přírodní aroma, sůl. Může obsahovat DŘEVĚNÉ OŘECHY, KUŘECÍ VEJCE a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 445,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 876,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 12,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,00 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 6,50 Sůl: 0,28
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Prodejní název
- Tenké oplatky, zušlechtěné mléčným krémem (30 %)
- Výrobce
- Conrad Schulte
- Číslo produktu
- STE/03228
- Kód EAN
- 4008728032286
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, MLÉČNÝ CUKR, PŠENIČNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, ODSTŘÍKANÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor: lecitiny; přírodní aroma, sůl. Může obsahovat DŘEVĚNÉ OŘECHY, KUŘECÍ VEJCE a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 445,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 876,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 12,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,00 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 6,50 Sůl: 0,28
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Prodejní název
- Tenké oplatky, zušlechtěné mléčným krémem (30 %)
- Výrobce
- Conrad Schulte
- Číslo produktu
- STE/03228
- Kód EAN
- 4008728032286
K tomu se hodí také

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
630,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Adventní kalendář 2024, Vánoční kalendář pro děti, Adventní kalendář se šperky DIY, - ADVENTBRACE
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Schulte ořechové nugátové rohlíčky Oplatkové rohlíčky s ořechovým nugátovým krémem 175g
383,83 Kč/1kg
67,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornoutky na zmrzlinu 8ks 112g
539,02 Kč/1kg
60,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
266,11 Kč/1kg
30,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

oplatkové rohlíčky "Konafetto" s krémovou náplní s příchutí lískových oříšků 140g
187,14 Kč/1kg
26,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte máslové pečivo ve tvaru S 200g
429,20 Kč/1kg
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
426,45 Kč/1kg
799,59 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,40 Kč/1kg
674,40 Kč
Prodejce: somnia24

Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
333,00 Kč/1kg
69,42 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,60 Kč
Prodejce: Katomix

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Schulte směs sušenek a oplatek křupavé sušenky 1500g
556,75 Kč/1kg
835,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
978,70 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delicje Champagne biscotti s želé s příchutí lesních plodů máčené v čokoládě 147 g
321,97 Kč/1kg
75,13 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,33 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schulte citronové vafle křupavé mini vafle 175g
391,14 Kč/1kg
68,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
269,64 Kč/1kg
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
510,47 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Griesson Schoko Butterkeks VM
565,12 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 035,11 Kč/1kg
226,58 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mini Nussecken, potěšení!
Mini Nussecken objednávám každý rok na advent a vždy jsem nadšená jejich kvalitou.
Ohodnoceno dne 19. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná pochoutka
Naprosto dobrý produkt, moc se mi líbí
Ohodnoceno dne 6. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Opravdu velmi dobré.
Ohodnoceno dne 15. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsou návykové
Chuť je velmi dobrá a kvalita je také dobrá
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,56 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
345,50 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg