4,7



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g2 159,75 Kč/1kg
431,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Darbo Rose Meruňková ovocná pomazánka přirozeně ovocná 200g538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g388,51 Kč/1kg
174,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g92,86 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour z černých třešní 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour meruňková marmeláda 280g
386,21 Kč/1kg
108,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour s malinami a granátovým jablkem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

St. Dalfour Orange Ginger Vruchtenspread 284g – přírodní ovocná pomazánka bez cukru
1 664,01 Kč/1kg
472,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g
1 101,61 Kč/1kg
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jablečný džem s skořicí St. Dalfour Rapsodia 284 g
222,33 Kč/1kg
144,45 Kč
-31,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra šípková snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Gourmet snídaňová ovocná pomazánka s jahodovou příchutí 250g
435,64 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau velvet jahoda-vanilka, 270g
2 236,81 Kč/1kg
603,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick ovocná pomazánka z černého rybízu 250g
510,20 Kč/1kg
127,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SCHWARTAU 3006126 SCHWARTAU Extra Himbeere Konfitüre, 100 St.
38 633,20 Kč/1kg
965,83 Kč
Prodejce: somnia24

d’arbo 70000038 d’arbo Naturrein Erdbeer Konfitüre, 60 St.
867,21 Kč/1kg
1 456,92 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ovocná pomazánka St. Dalfour Kumquat spread jam 280g
Ovocná pomazánka St. Dalfour kumquat (35%). e Francii. Džemy St. Dalfour jsou známé a oblíbené pro svou výjimečnou chuť. Jsou slazeny pouze koncentrovanou hroznovou šťávou. Těšte se na ovocnou pochoutku.
KHS-Food GmbHKiebitzweg 2853859 Niederkassel- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Koncentráty ovocných šťáv (koncentrát hroznové a datlové šťávy) (64 %), kumquat (35 %), citronová šťáva, želírující látka: pektiny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kj) 895 Energie (kcal) 213,7 Tuky (g) <0,8 Nasycené mastné kyseliny (g) <0,01 Sacharidy (g) 52, z toho cukr (g) 51,3 Bílkoviny (g) <0,5 Sůl (g) 0,03 Sodík (g) 0,0
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 284 g
- Potravinářský podnik
- KHS-Food GmbHKiebitzweg 28 53859 Niederkassel
- Prodejní název
- St. Dalfour Kumquat 280g
- Výrobce
- KHS-Food GmbH
- Číslo produktu
- 77504
- Kód EAN
- 3492390006835
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Koncentráty ovocných šťáv (koncentrát hroznové a datlové šťávy) (64 %), kumquat (35 %), citronová šťáva, želírující látka: pektiny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kj) 895 Energie (kcal) 213,7 Tuky (g) <0,8 Nasycené mastné kyseliny (g) <0,01 Sacharidy (g) 52, z toho cukr (g) 51,3 Bílkoviny (g) <0,5 Sůl (g) 0,03 Sodík (g) 0,0
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 284 g
- Potravinářský podnik
- KHS-Food GmbHKiebitzweg 28 53859 Niederkassel
- Prodejní název
- St. Dalfour Kumquat 280g
- Výrobce
- KHS-Food GmbH
- Číslo produktu
- 77504
- Kód EAN
- 3492390006835
K tomu se hodí také

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour z černých třešní 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour Borůvková pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour meruňková marmeláda 280g
386,21 Kč/1kg
108,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour ovocná pomazánka s fíky 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour Ginger Orange Spread Jam 280g
380,77 Kč/1kg
108,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour brusinky a borůvky 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná pomazánka St. Dalfour Pomerančová pomazánka s džemem 280g
62,92 Kč/1kg
17,87 Kč
Prodejce: MroAuto

Ovocná pomazánka St. Dalfour s malinami a granátovým jablkem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ovocná rapsodie z manga a maracuji, slazená ovocným koncentrátem
268,84 Kč/1kg
137,11 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Jablečný džem s skořicí St. Dalfour Rapsodia 284 g
222,33 Kč/1kg
144,45 Kč
-31,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Fabbri - Amarena Fabbri (třešně) - 230g
1 680,09 Kč/1kg
386,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Skechers Slip-Ins Summits - Diamond Dream Modrý
1 885,77 Kč
Prodejce: Street-Sport

Džem Jahoda 284g ST.DALFOUR 284 g
411,97 Kč/1kg
117,00 Kč
Prodejce: Covitar

St. Dalfour Orange Ginger Vruchtenspread 284g – přírodní ovocná pomazánka bez cukru
1 664,01 Kč/1kg
472,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kumquatová rostlina Fortunella margarita 70–80 cm – oválný kumquat, exotický citrusový strom do zahrady, na terasu a balkon, částečně mrazuvzdorný
822,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Swiffer 5413149750425
3 250,38 Kč/1m
520,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

EMSA 514499, Černá, Nerezová ocel, 12 h, 24 h, Čína, 125 mm, 150 mm
908,43 Kč
Prodejce: Di-Life

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
361,96 Kč/1kg
101,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
364,17 Kč/1kg
910,42 Kč
Prodejce: somnia24

Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g
2 159,75 Kč/1kg
431,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Darbo Rose Meruňková ovocná pomazánka přirozeně ovocná 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
84% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
84%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dalfour - nejlepší pomazánka bez cukru.
Dodání trvalo 14 (!) dní (objednáno 13.6. - doručeno 27.6.), což je vlastně nepřijatelné! Bohužel tento výrobek není všude k dostání a pokud ho potřebujete, máte většinou jen Kaufland. Samotný výrobek je bezkonkurenční, pokud se chcete/potřebujete vyhnout cukru a umělým cukerným přísadám.
Ohodnoceno dne 2. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konečně znovu nalezeno!
Domácí jahodový džem s porcí kumquatové pomazánky a trochou badyánu má nesrovnatelně svěží chuť...
Ohodnoceno dne 25. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
DALFOUR marmeláda
Kumquat od Dalfouru je speciální marmeláda s velmi intenzivní chutí.
Ohodnoceno dne 31. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré, bohužel zabalené v plastu.
Kvalita je vynikající.
Ohodnoceno dne 17. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Chutná velmi dobře
Ohodnoceno dne 4. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jam
Super chutné, rychlé dodání vždy rád vrátím
Ohodnoceno dne 13. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Škoda, že se již nevyrábí
Velmi chutný neobvyklý džem. Rychlé dodání skutečné.
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Článek je známý již dlouho, velmi dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
406,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 847,32 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Dužina z mučenky se semínky 825g MARIMAX
136,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
164,85 Kč/1l

Kousky ananasu v sirupu 565g/340g
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
54 000,00 Kč/1l

Papája v sirupu 420g/230g MARIMAX
50,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
200,00 Kč/1l

Půlky hrušek Williams v sirupu 820g/460g
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79 000,00 Kč/1l

půlky broskví v sirupu 820g/480g MARIMAX
58,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
63,04 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
110,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,32 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-5,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,32 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

d’arbo 015847 d’arbo Aprikose Fruchtaufstrich, 100x 25,0 g
868,12 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
347,25 Kč/1kg

Darbo Naturrein Fruchtreich ovocná pomazánka brusinková 200g
373,92 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 869,60 Kč/1kg