5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Coppenrath domácí sušenky Frankentaler s polevou a lískovými oříšky 200g345,55 Kč/1kg
69,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
269,64 Kč/1kg
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Leibniz Biscuit n Cream Choco máslové sušenky s nejjemnějším čokoládovým krémem 228g
425,39 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper mandlové vločky Belgické máslové sušenky s mandlemi 100g
773,50 Kč/1kg
77,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Caramel plnotučné mléko
396,72 Kč/1kg
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Double Speculoos Duet s pikantním oříškovým krémem 200g
314,95 Kč/1kg
62,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Sommerauslese v čokoládové polevě 12 různých příchutí 235g
596,43 Kč/1kg
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper karamelizované sušenky v mléčné čokoládě 100g
1 724,30 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s příchutí Zirtrone 200g
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter jsou exotickou pochoutkou, která okouzlí vaše smysly. Křupavé sušenky zjemněné jemnými kokosovými vločkami a osvěžujícím nádechem citronu vás zvou k aromatickému zážitku připomínajícímu slunečné dny a mořský vánek.
Výhody na první pohled:
- Exotická kombinace: Jemná chuť strouhaného kokosu a osvěžující nádech citronu vytvářejí harmonický chuťový zážitek.
- Křupavé a aromatické: Dokonale propečené sušenky pro výjimečnou chvíli požitku.
- Praktické uzavírání: Díky etiketě Reseal-It zůstanou sušenky déle čerstvé a křupavé.
Perfektní pro každou příležitost:
- Jako příloha ke kávě nebo čaji.
- Pro malé přestávky v každodenním životě.
- Ideální na konferenční stolek nebo jako lahodné překvapení pro hosty.
Proč Coppenrath Friesenblätter?
- Vysoce kvalitní suroviny: Pouze nejlepší strouhaný kokos a jemný nádech citronu zaručují maximální požitek.
- Praktické balení: Snadno se otevírá a znovu uzavírá, ideální pro malé domácnosti nebo na cesty.
- Široká škála použití: Friesenblätter se vždy hodí, ať už jako svačina mezi jídly, nebo jako zpestření vašeho konferenčního stolku.
Závěr:
Sušenky Coppenrath Friesenblätter nabízejí exotickou pochoutku, která je křupavá, svěží a chutná. Nechte se rozmazlovat touto zdařilou kombinací kokosu a citronu.
Klíčová slova: Coppenrath Friesenblätter, kokosové sušenky, sušenky s citronem, exotické sušenky, křupavé sušenky, uzavíratelné, jemné domácí sušenky.
Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14
49744 GeesteCoppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
| Název | Coppenrath Friesen Blaetter - Křupavé kokosové sušenky (11%) |
| Hmotnost | 200g |
| Složení | PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinný tuk (z palmových plodů), strouhaný kokos, kukuřičný škrob, SÓJOVÁ mouka, glukózo-fruktózový sirup, sušené odstředěné mléko, sůl, citronová kůra, kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný). Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ a VEJCE. |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, ořechy a výrobky z nich, sója a výrobky z ní |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Coppenrath Feingebaeck GmbH/D-49741 Geeste/Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2183kj/522kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 28,0g |
| Tuk | 17,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 60,7g |
| Sacharidy | 30,9g |
| z toho cukr | 5,0g |
| Bílkoviny | 0,45g |
| Sůl | 3,7g |
Základem Friesen Blätter je strouhaný kokos a citron. Friesen Blätter jsou křupavé pečené sušenky, které jsou kulinářským vrcholem Obal je mimochodem opatřen praktickým uzavíratelným uzávěrem, tzv. "Reseal-It etiketou". Tato etiketa umožňuje snadno otevřít fólii na horní straně obalu podél předem vyříznutého obrysu a znovu ji vzduchotěsně uzavřít.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový tuk, 10 % strouhaného kokosu, kukuřičný škrob, odstředěné MLÉKO, SÓJOVÁ mouka, citronová kůra, glukózo-fruktózový sirup, sůl, kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný) Může obsahovat stopy skořápkových plodů a vajec.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2188 kj Energie kcal 523 kcal Tuky 28GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukr 31GRM Bílkoviny 5GRM Sůl 0,45GRM
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s příchutí Zirtrone 200g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 14816
- Kód EAN
- 4006952008169
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový tuk, 10 % strouhaného kokosu, kukuřičný škrob, odstředěné MLÉKO, SÓJOVÁ mouka, citronová kůra, glukózo-fruktózový sirup, sůl, kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný) Může obsahovat stopy skořápkových plodů a vajec.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2188 kj Energie kcal 523 kcal Tuky 28GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukr 31GRM Bílkoviny 5GRM Sůl 0,45GRM
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Prodejní název
- Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s příchutí Zirtrone 200g
- Výrobce
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo produktu
- 14816
- Kód EAN
- 4006952008169
K tomu se hodí také

Coppenrath domácí sušenky Frankentaler s polevou a lískovými oříšky 200g
345,55 Kč/1kg
69,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kousky hořké čokolády 200g
346,80 Kč/1kg
69,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
341,54 Kč/1kg
170,77 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle sušenkové kroužky v cukru 250 g
183,64 Kč/1kg
45,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukr 200 gr.
480,80 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: Spielgeist

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,19 Kč/1kg
128,57 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath domácí máslové sušenky s vanilkovou příchutí 200g
273,35 Kč/1kg
54,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jazwares - Pokemon Christmas Advent Calendar
1 437,00 Kč
Prodejce: Magule-cz

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paní Muffinová Mini muffiny s jahodovou náplní nadýchané a šťavnaté 200g
454,75 Kč/1kg
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
364,17 Kč/1kg
910,42 Kč
Prodejce: somnia24

Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
1 002 454,54 Kč/1kg
110,27 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg