4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Pocity 156 g658,91 Kč/1kg
102,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g496,90 Kč/1kg
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zlatá krabička OREO
611,61 Kč/1kg
110,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Oreo Blueberry Icecream s borůvkovou náplní 137g
119,01 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
1 924,63 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

OREO Golden
458,70 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Originální 264 g, 6 ks
1 571,59 Kč/1kg
414,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oreo Golden Cookies 154g – Křupavé sendvičové sušenky s vanilkovou náplní
654,42 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

OREO Choc'o Brownie 154g, Sušenka, Kakao, Kulatý, WHEAT FLOUR, sugar, palm oil, rapeseed oil, low-fat cocoa powder 6.6%, WHEAT STARCH,..., 473 kcal, 1983 kJ
455,78 Kč/1kg
70,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filipínská bílá čokoláda 128 g
777,25 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leibniz Choco Black and White kakaové sušenky s bílou čokoládou 125g
815,60 Kč/1kg
101,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500385807, Sušenka, Mléčná čokoláda, Bílá čokoláda, 150 g, 524 kcal, 2190 kJ, 7,2 g
1 344,40 Kč/1kg
201,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Oreo Brownie sušenky 154 g
2 802,20 Kč/1kg
420,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Oreo Choc White dvojité kakaové sušenky - potažené bílou čokoládou 245g
Klasika s novým vzhledem - nyní s bílou čokoládou
- Křupavé kakaové sušenky plněné oblíbeným krémem Oreo
- Plně potažené bílou čokoládou, která se rozplývá v ústech
- Dokonalá rovnováha křupavých sušenek, krémové náplně a sladké čokolády
Perfektní pro každou příležitost
- Ideální ke kávě, čaji nebo jako sladká svačinka mezi jídly
- Praktické 245g balení - ideální pro sdílení nebo pro vlastní potěšení
- Křupavé, krémové a neodolatelně chutné
Oreo - kvalita a jedinečná chuť
- Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin pro dokonalou chuť Oreo
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou chuť
- Ideální pro všechny, kteří milují Oreo a bílou čokoládu
Oreo Choc White - oblíbená dvojitá sušenka v bílé čokoládové polevě!
MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES GMBH & CO. KGP.O. Box 10 78 40
28078 Bremen
Konsul-Smidt-Straße 21
28217 Bremen
- Typ produktu:
- Sušenka
- Příchuť:
- Bílá čokoláda
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 532 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2228 kJ
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 4,9 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 70 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 51 g
- Hmotnost:
- 246 g
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Název potraviny
Kakaové sušenky (38 %) s krémovou náplní (19 %) s vanilkovou příchutí, potažené bílou tukovou polevou (43 %).
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, bambucký olej, řepkový olej, sušené odstředěné mléko, nízkotučný kakaový prášek 2,6 %, PŠENIČNÝ škrob.PŠENIČNÝ škrob, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ CUKR, glukózo-fruktózový sirup, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátory (SOYLECITHINE, E492), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aromata.
Čisté množství v jednotlivém balení
6 x 41 g
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2228,00
Kalorická hodnota v kcal 532,00
Tuk v g 25,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 11,00v g 11,00
Sacharidy v g 70,00
Sacharidy, z toho cukr v g 51,00
Vláknina v g 1,80
Bílkoviny v g 4,90
Sůl v g 0,54
Obsažené alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); pšenice a výrobky z ní
| Název | Oreo White Choc - kakaové sušenky (38 %) s krémovou náplní s vanilkovou příchutí (19 %), potažené bílou čokoládou (43 %) |
| Hmotnost sušenky | 246g |
| Návod k použití | Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem. |
| Složení | Cukr, PŠENIČNÁ mouka, kakaové máslo, palmový olej, odtučněné MLÉKO, nízkotučný kakaový prášek 2,5 %, PŠENIČNÝ škrob, MLÉČNÝ cukr, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ tuk, glukózo-fruktózový sirup, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, Slunečnicový lecitin), kypřící látky (hydrogenuhličitan draselný, hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, palmojádrový olej, aroma (vanilin), přírodní vanilkové aroma. |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, sója a výrobky z ní |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Mondelez Deutschland Professional GmbH P.O. Box 10 78 40, 28078 Bremen |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2145kj/510kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 26g |
| Tuk | 14,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 66g |
| Sacharidy | 49g |
| z toho cukr | 4,5g |
| Bílkoviny | 0,57g |
| Sůl | 1,3g |
OREO White Enrobed: Für alle die gerne besondere Genussmomente erleben.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, bambucký olej, řepkový olej, odstředěné MLÉKO v prášku, nízkotučný kakaový prášek 2,6 %, PŠENIČNÝ škrob, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ CUKR, glukózo-fruktózový sirup, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E492), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aromata
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2228 kj Energie kcal 532 kcal Tuky 5,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,3GRM Sacharidy 14GRM Sacharidy, z toho cukr 10GRM Bílkoviny 1GRM Sůl 0,11GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 246 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Oreo Choc White dvojité kakaové sušenky - potažené bílou čokoládou 245g
- Výrobce
- OREO
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4082105
- Kód EAN
- 7622300489427
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, bambucký olej, řepkový olej, odstředěné MLÉKO v prášku, nízkotučný kakaový prášek 2,6 %, PŠENIČNÝ škrob, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ CUKR, glukózo-fruktózový sirup, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E492), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aromata
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2228 kj Energie kcal 532 kcal Tuky 5,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,3GRM Sacharidy 14GRM Sacharidy, z toho cukr 10GRM Bílkoviny 1GRM Sůl 0,11GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 246 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Oreo Choc White dvojité kakaové sušenky - potažené bílou čokoládou 245g
- Výrobce
- OREO
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4082105
- Kód EAN
- 7622300489427
K tomu se hodí také

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
1 924,63 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zlatá krabička OREO
611,61 Kč/1kg
110,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavé sušenky Oreo
623,82 Kč/1kg
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pocity 156 g
658,91 Kč/1kg
102,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Milka Oreo sendvič s čokoládovým mléčným krémem a kakaovými sušenkami 92g
565,22 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Leibniz Minis Black n White máslové sušenky s bílou čokoládou 125g
723,84 Kč/1kg
90,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Leibniz Choco Black and White kakaové sušenky s bílou čokoládou 125g
815,60 Kč/1kg
101,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
576,36 Kč/1kg
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 759,83 Kč/1kg
527,95 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Duplo Classic 10 ks
2 356,76 Kč/1kg
428,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Schauma Šampon pro sílu a vitalitu s baobabovým olejem a biotinem 400ml
163,10 Kč/1l
104,03 Kč
-38,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 454,10 Kč/1kg
245,41 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg